Ramazan nasil geciyor?

Arkadaslar tabiki tutana tutmayana herkese saygiliyim ama en sıkı sehirlerde bile kapalisi acigi tutmayan ve sokakta yemek yiyen icen cok rahatsizmisiniz bu durumdan yoksa sizde onlarami saygilisiniz merak ediyorum

1|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kim ne yaparsa yapsın saygim sonsuz oruç tutuyorum hata inşaat da calisiyom gene oruç tutuyom ama em nefret etim şey oruç oldumu bile bile yanımda sigara içenler

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sknti yok herkesin ibadeti kendine.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ramazan ayı, Türkiye'de İslâmcıların terör ayıdır. Benim hiç saygım falan yok, dışarıda sigaramı da içerim, suyumu da içerim. Nefis ayarı yapmak istiyorlarsa, önce hırsızlara, yolsuzlara, çocuk tecavüzlerine karşı nefislerini sınasınlar. Ondan sonra saygım sonsuz.

0|0
    0|0
    • Sen bu zihniyette olursa hirsazda tecavuzde sana der sen işine bak diye emin ol boyle diyerek hirsizdanda tecavuzcudende bir farkin kalmiyo suanda benim gozumde onlar neyse sende osun

• @Daydayday06
      Özre falan gerek yok. Türkiye'de estirilen gerici "siyasal İslâm"ı kastederim genelde. Politik söylem olarak İslâmcı dedin mi AKP, IŞİD, El Kaide vs anlaşılır.

• Senin dedigine gore ben oruc tutuyorum diye akp li oluyorum cinim kadarda sevmem ben tek kisiyi lider bildim oda muhsin yaziciogludur iste biz bu fanatikligimiz yuzunden kaybediyoruz oruc tutan akp li tutmayan chp li aşin artik bunlari

• Ramazan guzel geciyodu taaaaki havalar isinanaa kadar su candir
    Tutanda tumayanda kendine kim yerse yesin kim ne icerse icsin umrumda degil yeterki bayanlar yari ciplak gezmesin bizdeki göz bizdekide nefis

0|0
    0|0
  • bulunduğum yer itibari ile sıcak fazla sıcak kolay geçiyor diyemem inanılmaz zorluyor beni

0|0
    0|0
  • Valla ben sınav var diye tutmuyorum, diğer insanlara saygısızlık etmeyim diye ağzımdaki sakızı dilimin altına saklıyorum fakat bir baktım caddede yiyen içen dolu, dondum kaldım hiç tutana saygı yok :/

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Saygılıydım önceleri yani çok özel davranırdım tutanlara onların yanında açlıktan susuzluktan ölsem bir şey yiyip içmezdim ama artık öyle değilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...