Anemle kavga ettik yanlislikla boynunu cizdim üzülüyorum simdi ne yapmaliyim?

Arkadaslar annemle kavga ettik sebebi ise kardesime iftira derecesinden seyler soyledi kendisinin zamaninda yaptiklari seyi sanki hic birsey yapmamis gibi sonra kardesimi hakli cikarinca olayin benle ilgisi yokken aralarini ben takmisim gibi beni ortaya atti benim sinirlerim cok bozuldu kendisinin zamaninda yaptigi seylerin konusu acilacagi zaman hemen ustume geliyor ya babamla ya da kardesimle arami takmaya calisiyor kendisini olaydan cikarmak icin sinirden aglayasim geliyor sabahta aynisini yapti ustume geldi bende kendimi savunmak icin elini tutacakken boynunu cok fena cizdim sonra siniri gecince ozur dileyip optum ama icim hic rahat degil simdide uyuyordu odama gitmeden yanagindan optum canim cok sıkkin yaptiklarini dusununce hem sinirden aglayasim geliyor hemde ona boyle uzuldugum icin kendime kiziyorum uzuldugum icin aglamak istiyorum ne yapmaliyim ya vicdanim rahat degil.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Senin kardeşin onun evladı değilmi

0|0
    0|0
    • Onun ama olayi tam anlayamadin sanirim

• Bilerek boynunu cizmedim bana vuracakken kendimi korumak icin elini tutuyordum tirnagim boynuna geldi. Annem zamaninda bir haltlar karistirdi biz yine sesimizi cikarmadik onlar tekrar gundeme gelecek diye korkuyor hemen kavga etmeye calisiyor

• Siz evlatları olarak o olayların ortaya çıkartıp anne babanın ayrılmasını isteyecek kadar kötü olamazsınız annene bunu guzellikle anlatmış olsan hiç olaylar bu noktaya gelmez

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayırsız evlat modeli.

0|0
    0|0
    • Istedigini söyleyebilirsin insallah seninde basina gelmez

• Anneme çizik atacağım he? 😄 Öyle bir şey yapmaya yeltenirsem kolumu keserim.

• Gelmez insallah dedim zaten neden ters anlayip dalga geciyosun

• Allah kimseye vicdan ile terbiye vermesin annenin yanında yat oba daha çok ilgi göster vicdanın gider bol bol tövbe et yufka yürekli koca kız bende öyleyim :)

0|0
    0|0
  • Git öp onu

0|0
    0|0
    • Öptüm zaten

• Oda seni öptüyse aranızdaki bağ artık daha da güçlü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...