Görücü usulu evlenilir mi?

24 yaşındayım yakında 25e az kaldı :D Sadece 1 kere sevgili oldu onlada ayrılmıştık. Şimdi birini bulamıyorum görücü usulu evlensem mutlu olunur mu :(

1|1
29|5

En İyi Kız Görüşü

• Gorucu uslu evlilige karsiyim. Neden mi?
    Tanimadigin biriyle yatip kalkicaksin ilk zamanlar çok zor olucak.
    Onun geçmisini bilmiyorsun hep yabanci gibi olucak.

0|1
    0|0
    • Haklısın bunlar kafamı karıştırıyor zaten hadi geçmişini öğrendim diyelim. Huyunu suyunu tam bilmeden olur mu ki.

• Evet ama gecmisini ne kadar ogrenirsen ogren ilerde bu yuzden çok kotu anlasmasizliklara yol acabilir.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• bu yaşlar evlenmek için tam uygun yaşlar ama çok da acele etme. bence bulursun birini. baktın bulamıyorsun, birkaç sene sonra düşünürsün görücü usulünü. görücü usulünde de insanlar görüşüyor, öyle görüdüm tamamdır diyerek hemen evlenmiyorlar kii... yoksa hemen evleniyorlar mı?

0|0
    0|0
  • Görücü usulü evlenip mutlu olanlar elbette var bende tanıyorum ama aşk evliliğinden yanayım. Yine de birini bulmak için ailen aracı olabilir. Ayrıca yaşın henüz 24. 25 bile erken evlenmek için kafanı fazla yorma.

0|0
    0|0
  • Olursun evlen 😄

0|0
    0|0
  • Bence bulursun birini acele etme

0|0
    0|0
  • Bence görücü usuluyle evlenenlerin evlilikleri daha uzun sürüyor. onlarin birlilerine karsi sevgisi saygısı daha çok var. hem yavas yavas birbirinizi tanicaksiniz her gün farkli yonuyle karsilicaksin bir sure boyle gidicek tabi yine gorucu usuyle olani bir gorus pat diye evleniyim deme

0|0
    0|0
  • tabiki görücü usuluyle zorla evlenmiyor insanlar tanıştırıyorlar elektrik alırsan 1-2 kez daha görüşüyorsunuz zamanla sevgi aşk herşey olabilir ama ilk gün ısınamadıysan fazla zorlama

0|0
    0|0
  • Görücü usülü bir aşk istiyorum. Görünce göresim gelsin görmeyince ölesim. D::d aklıma bu söz geldi bir yerde görmüştüm hayırlısı

0|0
    0|0
  • Abi neden kasiyorsun ki artk gorucunusulundr de flort donemi oluyor. direk evlenmiceniz bunun sozu var nisani var dugne kdr uzun zamani var tanirsin bence. ama bende bakmiyorum. pek sicak

0|0
    0|0
  • Niye olunmasin vardir mutlu olan :(

0|0
    0|0
  • Olursun, daha iyi

0|0
    0|0
  • Olunur evlen

0|0
    0|0
  • Evlenen hala varda... ben sahsen istemem... asik olmam, sevmem gerekir...

0|0
    0|0
  • Şans yüzdesi aynı bence sevip evlendiğinle de Mutlu olursun garantisi yok bu işler kader kısmet

1|0
    0|0
  • Görücü usulü olanlar daha mantıklı

0|0
    0|0
  • araştırmalara göre görücü usülü yapılan evlilikler aşk evliliklerinden uzun sürüyormuş 😇😇

1|0
    0|0
  • Hayır evlenilmez

0|0
    0|0
  • binlerce kişi var görücü usuluyle evli olan düzgün birini bulursanız mutlu olursun önce biraz konuşursunuz anlarsın kafanın dengi olup olmadığını

0|0
    0|0
  • şans.

0|0
    0|0
  • Ay kız evlenilir bende 23 um artık annemlere diyorum birini bul diye.. yok anasını satayim

0|0
    0|0
  • Onceligini degistir farkli seylere odaklan evlenip hayatini zehretme

0|0
    0|0
  • ben evlenmem

0|0
    0|0
  • Olursun %50 ihtimalle

0|0
    0|0
  • görücü usulü olunca sana göstermeden nikah yapmıyorlar ki

0|0
    0|0
  • Görücü usulü en iyisi.

0|0
    0|0
  • sanmıyorum ama olabilir

0|0
    0|0
  • Gençsin yahu dur daha bulursun 30 a kadar yolun var canısı

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • bir zengin bir arapla filan gorucu evlenmek isterdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet olabilir

0|0
    0|0
  • Valla matematiksel olarak %50 şansın var bence 30 a kadar bekle
    biraz sosyelleş. Üst düzey çirkin değilsen elbet biri çıkar UNUTMA
    Her topalın bir kör alıcısı vardır yanlış anlama lafın gelişi :)

0|0
    0|0
  • elbette tanışarak evlenenler zaten herşeyi yaşıyor gerisi mecburiyet oluyor sen bilirsin

0|0
    0|0
  • Olabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...