Orucum bozulmuş mudur?

Herkese merhaba
Arkadaşlar ben bugün huyunu suyunu beğendiğim bir adamla birbirimize sarıldık ve yanaktan da olsa birbirimiz öptük acaba orucum bozulmuş mudur? Ben cinsel herhangi birşey hissetmedim.

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• bidahakine uzak durursan iyi olur

0|0
    0|0
    • zaten daha sonra vicdan azabı çektim. bir daha böyle bişey yapmam. Çok üzülüyorum. Evet iyi huylu bir çocuktu. Biribirimize sevdiğimizi belli etmek iiiçin de biribirimze sarıldık ve yanaktan da olsa öptük.

• biliyorum uygun olmadığını ama böyle uhrevi bir ayda böyle yaptım çünkü o uzakta farklı şehirlerdeyiz ve ilk defa yüz yüze geldik bir daha onu kimbilir ne zaman göreceğim. O yüzden sarıldım öptüm.(ama yanaktan kseinlikle dudaktan değil) Tabi ki bu söylediklerim beni haklı yapmaz.

• haklı yapmaz ama orspuda yapmaz

En İyi Kız Görüşü

• niyet, niyetin kotu degilse bozulmamistir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • ben de bozulduğunu düşünmüyorum. Kötü niyetle sarılmadık zaten. öyle bir adam değil. Haa doğru nikahlı eşim değil. Yaptığımızın günah bişey olduğunu biliyorum ama orucu bozmaz diye düşünüyorum. Haa nolmuştur sevabı azalmşıtır.

Erkekler Ne Diyor 16

• Bozulmamıştır anlattığın şekilde bozulmazda zaten ama oruçluyken uzak durmada yinede fayda var ateşle barut misali.

0|0
    0|0
  • Bozulmaz diye biliyorum fakat oruç en başta nefsi terbiyedir. Bu hareketlerden kaçınmak lazım.

0|0
    0|0
    • doğru belki de Allah beni denedi. Kulum napacak acaba diye? Off Allah'ım hep zor yerlerden soruyorsun.

• sakata gelmişsin

0|0
    0|0
  • Orucunu bozmakla kalmadın, cehenneme gidiş biletinide aldın kardeş.

0|0
    0|0
  • Bu yaptigin orucu bozmaz ama dalga gecmen malliktan degilse din ile alay kufre goturur. Akilli ol mubarek insan

0|0
    0|0
    • arkadaşım dalga geçmiyorum bir hatadır yaptım ve cevabını merak ettiğim için sordum çevremde düzgün bu soruyu soracak bir hoca da yok o yüzden böyle bir konu açtım.

• Sehvet uyanmadikca gusul gerektirecek bir durum olmadikca oruc bozulmaz ama sana helal olmayan bir yabanciyla temasda bulunman orucunu zedelemistir. Allah gunahlarimizi bagislasin

• Bozulmuştur. Ama öptüğün için değil, huyunu suyunu beğendiğin için bozulmuştur. Git gönlünü al bence.

0|0
    0|0
  • hayır bozulmamıs

0|0
    0|0
  • bozulmuştur tabiki nikahlı eşinmi? kendinize göre dinmi üretiyosunuz.

0|0
    0|0
  • hayır bozulmamıştır ama bu konulara dikkat etmek gerek

0|0
    0|0
    • katılıyorum bozulmamış ama sevabı azalmıştır sonuçta sarıldığım adam nikahlım değil. Yok ramazan Ayı'nda kesinlikle hiçbir erkekle (sevgili olmak ya da flört amacıyla tanışmıcam zaten normalde de tanışmıyorum da bu denk geldi. İyi de bir çocuk.

• bisey olmaz

0|0
    0|0
  • alo fetva ya sor

0|0
    0|0
  • Vajinan sulanmadan orucun bozulmaz

0|0
    0|0
  • Kadının yumuşaklığını hissettiği an bozulmuştur

0|0
    0|0
  • Bozulmamis

0|0
    0|0
  • Bozulmaz ya

0|0
    0|0
  • bozulmuştur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yok bozulmamıştır tabi Allah bilir doğrusunu ama meni gelmedi yani temas olmadı Allah kabul etsin.

0|0
    0|0
    • yok öyle bişey olmadı.

• Ne ben ne de onda öyle birşey hissetmedim.

• Hayır

0|0
    0|0
  • ewet

0|0
    0|0
Yükleniyor...