Agbilerim, Ablalarim Lutfen yardimci olurmusunuz?

Merhaba, öncelikle ben lise öğrencisiyim ve bu hesabi bunlari sormak icin actim. Minyon bir kızım ve notlarim yüksek. Ozel okulda okuyorum ve 6 kızız sınıfta. Geri kalanı erkek. Okulun başında biz iyiydik kızlardan 2 si bana çok tatlısın. Guzel olmasan bile tatlısın bu bile yeter gibi şeyler diyordu. Notlarim onlara gore cok iyi. Kizlarin icinde en iyi benim notlarim yani. Bide biri daha var. Ben yaşıtlarima gore cok cok olgunum. Kucukkende böyleydim ve her zaman haklinin yaninda olan terbiyeli yetistirildim. Bu iki kız bana takik. Ben yururken hep bana bakiyorlar. Kantine giderim hep bana gulerek bakarlar. Ama bu sevdikleri için değil gıcıklığına. Anlasamadim aramda onlarla birseyler oldu ve beni kovdular bile. Doverim seni gibisinden. Hatta biriyle kavga ediyoduk nerdeyse. Ben bunlara nasil davranayım. Beni ezik bisi saniyolardi. Ama nasil davranayim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ohoo büyücen sen dha dha asil bir kız olucan.. bosver takılma onlara.. onlar ilerde kasiyer sen.. yönetici olucaksın genelde böyledir..

1|0
    0|0
    • Ben olsam ne yaparım biliyomusun.. şöyle yanıma çidt dikiş yani tabi önce aramı yaparım çift dikiş veya kavaga dövüş anlayan kızlarla hafif aramı yaparım sonra bir gün okul çıkışı bu kızı sac bas bir güzel grup saldırısı.. güzel olur. çünkü dediğine göre yannda arkadasları varmış kendine güvenin varsa en son bu olabilir..

• ben cekiniyorum suanda zaten siz gidip dalsaniz ne olacak. Ben hala öcumü alamamis olucagim.

• Arkadas edin kuzum.. senin daima gözü kapalı her an yanında olacak kvgada orda burda her an herseyde.. kndine güvenen aklı basında korkusuz kişilerle arkadaslığın olsun pısırıklarla değil. liseliysen seçimini böyle yap allaha emanet ol

En İyi Kız Görüşü

• Terbiyeli ve olgun davranış diosan karışma umursama. Yok bu işi pis yoldan halletmek istiorum diosan o kızların hoşlandığı çocuklarla yakınlık kur. Hiçbişe yapamıosan o kız bakarken git çocuğa saati sor 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Görmezlikten gelmen hiç dikkate almaman en güzeli sen kendini bozma değmeyecek insanlar için.

1|0
    0|0
    • Cok haklisiniz ama ciddi rahatsiz ediyorlar. Yani anlasamiyorum iste. Gormemezlikten gelme boyutunu aştim.10 aydir sustum. Ama cok kotu patladim. Ve hala bulasmaya devam ediyorlar. Kantinde tip tip bakmalar vs vs. Yani insan dayanamiyor

• Bulunduklaı ortama fazla girmememn en iyisi kavga en son düşüneceğin şey olsun.

• İkisini de ezmek için elinden geleni yap ne susacaksın. Ben olsam yapmadığımı bırakmam

1|0
    0|0
    • Işte boyle yazan olunca dahada hırslaniyorum. Ne yapayim sizce

• Oha abi sende sonra okul cıkısı bu kızı dövsünler çok akıllı tüyo verdin

• @Sanatsalgüç ne yapacak ezilsin mi kız iki kişi birleşmiş bunun tepesine çıkıyorlar..

• ne ezigi ya salla gitsin

0|0
    0|0
  • görmezlikten gel hiç bulaşma onlara seviyeni bozma

0|0
    0|0
    • Bakin. Bu benim gormemezlikten gelme durumumu aşti. Olay buyüdu. Ciddi ciddi dibime gelip rahatsiz etmeye basladilar ve cevremdeki insanlarda onlarla gorusmeye basliyor. Ve siniftaki diger kisilerde süt falan diyolar aslinda döverim. Yani siniftada baski oluyor.

• evet olay bu aslinda

• Ağızlarına kürekle vur güzelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Terbiyeni koru

0|0
    0|0
    • Kiza cok fena ana avrat kufur ettim. Yoksa dövecektim. Terbiyeli oluyorum elime ne geciyor? kiz ozel okulda diye herşeyine göz yumuyorlar. Ben bagirdim ettim simdi biraz sustu. Hocalarda tepki yok

• Oo özel okul öyledir. ama dikkat et seni tahrik ederek isteklerini elde edebilirler. allah yardim cin olsun

• dişe diş göze göz onlar sana ezik gibi davranıyorsa sende olara öyle davran bu onlarla kapış döz onları demek değil sana bakıyorlarsa sende bak bişey diyorlarsa sende de altan alma eğer yapmıyosan kusura bakma zaten eziksin

0|0
    0|0
    • Keşke gizli kullanıcı olmasaydıniz. Neden gizli oldugunuzu cok merak ettim açıkçası 😊 Onlar zaten benim yuzumu ve notlarımı kıskaniği için bu şekilde davraniyorlar. Eğer bende onlara uyarsam onlar gibi seviyesiz olmazmiyim sizce? Bendr yapiyorum fakst bazen yapmiyorumda. Nereye kadar gidecek bu? notlariniz iyimiydi benim gibiyken. ya da belki şu an benim yaşıtlarimdan biri olarak yaziyorsunuzdur.

• bak yap ama sanki umursamıyormuş gibi yap için kan ağlasada dışından belli etme sinir oluyorsun ya onlara belli etme umursamaz tavırlarla onlara cevap ver seviye işine girersek uzar gider güzelim

• Pekala

Yükleniyor...