Hangi Bisküvi Ve Çikolata Firmasının Ürünü Tüketmeyi Tercih Ediyorsunuz Ve Özel Bir Sebebi Var Mı?

Hangi Bisküvi Ve Çikolata Firmasının Ürünü Tüketmeyi Tercih Ediyorsunuz Ve Özel Bir Sebebi Var Mı?

Hangi Bisküvi Ve Çikolata Firmasının Ürünü Tüketmeyi Tercih Ediyorsunuz Ve Özel Bir Sebebi Var Mı ?#pilavüstü #ülker #eti #torku

2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ülker gibisi var mı ya 😆 adamlar hakkıyla yapıyor daha bozuk mallarına denk gelmedim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 13

• Bisküvi olarak eti ve ülker (tutku, biskrem) Çikolata olarak genelde tadelle bol fındıklı ve lezzetli severim :)

0|1
    0|0
  • #Torku tabiki

Çikolatası sütü ayrani peyniri keki hangi üründe torku seçeneği varsa direkt onu alırım her ürünüde yediğim en iyisi olur doğal ve harika👍

0|3
    0|0
  • #TORKU

0|3
    0|0
    • onu sevmedim pek ülkerin lezzetini bulamadım bir kere yedim de

• Peki kuru bey (adam master olmuş ya la 0_0 )

• sende mastersın senle az kavga etmedik hatırlıyorsundur :D :D tebrik ederim reis :)

• eti torku ülker :)

0|2
    0|0
  • bir ara torku kullanıyordum fakat torkunun çok hatası çıkmaya başladı.
    oysa malum hükümetin ülkeri olacaktı. Fakat geliştirmek yerine kötüye gidiyor

0|1
    0|0
    • Şimdi konyalılar kızacak konya ürünlerinde çok kez yaşandı bu olay ne hikmetse malzeme de hile aşırı oluyor adam tutana kadar iyi yapıyor dört dörtlük sonra aman salla ben bunu daha paraya yaparım şu maddelerden kısayım diyor güzel lezzeti mafediyor yoğurt markamı bu yüzden değiştirmiş ben açıkçası :)

• ben ülkerle etinin yerini tutacak marka olarak torku yöneticilerini kınıyorum. senin dediğin gibi tutulana dek çok iyilerdi. Taki şikayetleri görene kadar

• Aynen maalesef bence torku biraz marka değerinin farkına varmalı ben bir kez gofretini yemiştim tatsız tuzsuzdu bimin gofreti bile ondan daha iyiydi fiyatına göre tadını beğenmedim açıkçası torkunun ilk defa tüketen biri olarak

• Eti ve Torku tercihimdir :)

0|2
    0|0
  • Torku Yerli olduğu için

0|1
    0|0
  • Torku forever ayrıca tam destek torku :D

0|2
    0|0
  • Torku tabii ki... elin piçine gidecegine para ülkede kalsin. Para dolanımı hızlansın en ülke kalkinir

0|2
    0|0
  • eti ve ulker
    nutella apayri

0|1
    0|0
  • Torku asla!

0|1
    0|0
  • Dankek havuclu tarcinli. Eti miydi yoksa ulker mi orasini hatirlayamadim.

0|1
    0|0
  • Ülker
    Eti

0|1
    0|0
Yükleniyor...