ATA'mıza saygı göstermeyen kişilikler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar soru net elin gavuru Atatürk ü yüceltirken bizim milletimizin yüzde45-50 si Atamızı kötülüyor. Neden bu kadar yobaz , nankör bir milletimiz var sizce

ATA'mıza saygı göstermeyen kişilikler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

0|1
10|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Osmanliyi Ataturkun yiktigini sanan mallar var bu ulkede kendi kizi oglu uyusturucu kullanan ana babalar Ataturk icki icerdi diye kufur eden mallar var bu ulkede.. Laiklik getirdigi icin kufur edenler var git suudi arabistanda yasa mk.

Gelde bunlara birseyler anlat..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Siz Atatürk'ü sevmemeyi bile saygısızlık olarak görüyosunuz. Saygısızlık yapılmamalı bu ayrı bir şey ama kimse sevmek zorunda değil çoğunuz bunu bir anlayamadınız.

0|0
    0|0
    • Biz sevmeli mi dedik kardeşş

• Sana diyecek birşey bulamıyorum açıkçası

• @sladko sen daha kendi yorumunu yapmaktan acizsin daha soruya cevap vermeden insanların yorumlarına bulaşıyorsun.
      Sürekli türbanı o pis ağzına alma. Mümkünse şu profilinide değiş fotoğrafını falan mide bulandırıyosun.
      Ha bu arada o arkadaşın cevabının altına yazmadım çünkü rahatsız ettin yeterince.
      Şimdide engeli yiyorsun. Seninle muhattap olamam.

• o kişlerle konuşmıyorum selam vermiyorum bilgisiz ve cahiller hatta düşündüğümden dahada cahiller... hiç aklıma gelmeyen arkadaşlarım akrabalarım atatürk düşmanı çıktı bide

0|1
    0|0
  • Kafa atacam bir gün birine ama ne zaman.

0|1
    0|0
  • Tahammülüm yoktur. Ağzına ağzına vurulası tipler.

0|1
    0|0
  • O 45 50 lik orandan nefret ediyorum! Nankörlükten başka bişey değil.

0|1
    0|0
  • Düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Cok önemli

0|0
    0|0
  • aşın bunları

0|0
    0|0
  • Keşke Atatürk türkiyeyi kurtarmasaydı diye düşünüyorum bazen böyle olacağına hiç olmasaydı ülke batıyor turizm 0 ladı ruslar almanlar ellerini ayaklarını bizden çekti gelirler 0 işsizliğe devam. ALLAH yardımcımız olsun. Biz köprü yapmaya devam edelim :) o köprüler...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sevmiyorum ama saygı duyuyorum. Sevmememin sebebide bazılarının resmen ilahlastırması Atatürkü bir insan bir yere kadar vardır nihayetinde oda insan.

0|1
    0|0
  • Atatürk'ü sevmek zorunda değil kimse ve saygı göstermek zorunda değil.
    Ben çok sever ve saygı gösteririm ancak fikirlerini paylaşmayan insanlara "saygı duyacaksın!" diye baskı yapacak kadar hödük değilim.

Zorunlu saygı bir çeşit fikri tecavüzdür.
    Yapmayın çocuğum böyle şeyler.

0|1
    0|0
    • Hadi duyma saygı. İleri geri konuş hakkında. Konuş da bakalım mahkemelerde sürünmüyor musun?

• Artık sensin.

• @_Yağmur Cahille sohbet cehalet bulaştırır, bilgin olsun.
      Daha güzel şeylere vakit ayır buna değil.

• Kimse sevmek zorunda değil (ben severim tabi)
    Ayrıca elin gavuru bizi çok seviyorda mı övüyor sanıyorsun 😀 iyi bir örnek değil

0|1
    0|0
    • Ya o an aklıma o geldi açıkçası haklısın bu arada

• Ne olursa olsu saygı duymalıyız paylaşılan ülkeyi tek parça çıkardı adam ve halen tek parça

• Bende onlara saygı göstermiyorum zira cahiller saygı göstermeyi bilmez çağdaş insanlar ise gereken kişilere saygı gösterirler. Atam olmasaydı analar aynıda babaları kim olurdu bilinmz ama anlamıyr

1|1
    0|0
  • Atasını tanımayan it peşinde dolaşır diyorum.

0|1
    0|0
  • boyunllarını kırasım geliyor

0|1
    0|0
  • Öyle bir yüzde yok şükür

0|0
    0|0
  • Kişiliksiz olduklarını ve nefes almamaları gerektiğini düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Şahsıma yapılan saygısızlığı affedebilirim ama ona yapılanı asla. Ha gitmiş hdp'ye oy vermiş, pkk'yı desteklemiş ha ona laf etmiş. Hiç fark yok. İkisi de nankör ve haindir.

0|0
    0|0
  • Tarih ortada ve herkes kendince düşünüp karar veriyor

0|0
    0|0
  • önceligi seks olan bir devletten ne beklenir ki ya

0|1
    0|0
  • işte senin gibi düşüncesi olan insanlar yüzünden sogudum

0|1
    0|0
  • Saygısızlık saygısızlığı doğurur

0|0
    0|0
  • Sevmek zorunda değil kimse.. zira seninde sevmediğin liderler vardır, sende yobaz ve gericisin o zaman?

0|1
    0|0
    • Sevmekten bahsetmiyor. Saygı gösterilmesi lazım diyor.

Sevmesen de saygılı olacaksın.

• Saygı dan bahsediyorum birisini sevmeyebilirsin fakat ona saygı duymalısın bu hayatın gerçeğidir

Yükleniyor...