Maraşın da medeni insanları var mı?

Maraşı akdeniz bölgesinde görmüyolar mesela doğulu ve kaba görüyolar hep. Bunu ben demiyorum erkek arkadaşım maraşlı ailem böyle söylüyo olmaz uyum sağlamazsınız diye :( ben erkek arkadaşımı medeni buluyorum ama ailesi neyse kendiside odur iş ciddiye binerse sana kendisini gösterir işte o zaman anlarsın ancak dediler

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Saçma maraşlı tanıdıklarım vardı benden daha medenilerdi anasını satayım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla elbistanlı 10 15 kişi tnaıdım. KAba saf gibi görünüp cin gibi davranıyorlar. Ama bu bir şehir için yapılabilecek bir genelleme değildir. Adamlar teee ingiltereden gelip doğu dediğiniz kültürü öğrenmeye görmeye çalışıyorlar. Biz 400 500 km uzaklıkta ki kültürümüzzden kaçmaya çalışıyoruz oda ilgin. Hele ki o doğulu falan filan ayaklarına giriyorsanız siz bitirin ilişkinizi birbirinize saygınız yok çünkü.

0|0
    0|0
  • 21. YY'da Kahramanmaraşın Akdeniz Bölgemizde Olduğunu Bilmeyenler Var Burada Çok Karşılaştım. AYRICA Medeniyet Görecelidir Doğulu Diye Ayrım Yapıyorsun? Sen Önce #MEDENİ Ol.

0|0
    0|0
    • Akdeniz bölgesinde ama kültürü doğu gibiymiş ben duyduklarımı söylüyorum bu da beni etkiliyo malesef

• Göz Gördüğüne İnanır.

• bende maraşı doguda sanıyordum akdenizde oldugunu ögrendigimde şaşırmışdım ailen sadece genelleme yapıyor her memleket dogusu batısı farketmez iyi ve kötü insanları vardır

0|0
    0|0
  • İnsanı doğduğu yere göre ayrıştırmaları ne zaman bırakcaz acaba

0|0
    0|0
    • Yer değilde aileye göre daha çok ailede orda olduğuna göre yere göre sanırım :/

• Kayserililer bilmem nedir ankaralılar şöyledir bursalılar böyledir 😀 hepsi saçmalık

• Benim de çok samimi arkadaşım maraşlı iyi çocuk ama geneli odun gerçekten kaba anlayışsız insanlar

0|0
    0|0
  • Çok mu önemli nedeni olmak?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• medeniside olur ama birkere gitmiştim cidden biraz kaba davranıyorlar her doğu ili gibi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...