Niye herkes burdaki gibi değil?

Burda herkes ılımlı yani kızlarla ya da erkeklerle konuşunca arkadaşça samimi bir cevap alabiliyosun ama dışarda kimse böyle değil Hayır ne kaybedersiniz ki niye herkes olduğu gibi değil sanki dışarda herkes birbirinden nefret ediyo gibi!!!

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçek dünya ile sanal dünya arasındaki fark :)

1|0
    0|0
    • Maalesef :(

• Aynen bir De piercingleri eksik olmuyor

• Piercing takanlar iyi oluyor geneldeb😄

En İyi Kız Görüşü

• ben de bilmiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Burda herkes olduğu gibi mi?

1|0
    0|0
  • Kendini bilmez #Bazı insanların totosu o kadar yüksekteki yanlarında da o ayarda şakşakcıları olunca bir şey sanıyorlar. Aslında tuvalet kağıdından farkları yok beyin olarak...

1|0
    0|0
  • Dışarda da böyleyim. Hatta burda daha sert davranıyorum.

1|0
    0|0
  • dostum dışarda 90 milyon insan var ülkede bu ülkedeki belki 1 milyonu bu sitede oranı hesabla

1|0
    0|0
  • Nasıl yani

1|0
    0|0
  • Buradaki herkes ılımlı? ilginç.

0|0
    0|0
  • Kizlarin disarda ukala olmasindan
    Erkeklerinde kizlari araç olarak gormesinden kaynaklaniyor

0|0
    0|0
    • Evet özellikle kızlar fena ukala bu yüzden hep bir kavga etme çabaları var sanki

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Cogu kisi iyi kibar vs gorunmeye calisiyor aslinda oyle olduklari icin degil insanlarin tebrigini almak icin... haklisin

1|0
    0|0
  • burdaki kadar kimseyle kavga etmedim ağzıma geleni saymadım gerçek hayatta... sen etrafa bir daha bak istersen

1|0
    0|0
  • Zaten sanalda ayrı gerçekte ayrı davranmaktan çift karakter oluşuyor.

1|0
    0|0
  • Dışarıda daha ılımlıyım ben aksine burda birazcık katıyım.

1|0
    0|0
  • Aynen öyle
    Bakış açıları farklı demek ki

1|0
    0|0
  • Burada sen ılımlı olanlara denk gelmişsin olmayanları da var onlar da bana denk geliyor

1|0
    0|0
  • Çünkü burası insanlarda Harikalar diyarı etkisi yapıyor : P

0|0
    0|0
    • Bak dışarıdaki kızlarla konuşulmuyo bile hepsi bir ukala bir havalı ama burda hepsiyle iyi sohbet kuruyorum anlamadım gitti

Yükleniyor...