Bir bayanda sevmediğiniz "nefret ediyorum bu tür davranışlardan"dediginiz seyler nelerdir?

Kız arkdaslarimizda olablir buu

1|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Evlenirken ağlayan, özellikle sevgilisinin en basit lafından bile alınıp sızlanan, sürekli aşkım cicim diye şımartılmayı bekleyen kızlardan hiç hoşlanmam.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Çok alıngan olması küfür etmesi küçük şeyleri büyütmesi. Bana güvenmeyip telefonu karıştırması, yüksek sesle gülmesi, yemek yaparken tırnaklarının ojeli olması, ben doğal güzelliğini seviyorum dediğim halde hâlâ makyaj yapmak için uğraşmasi ve makyaj yapması, bir de topuklu giymemesi :-D

1|0
    0|0
  • kadın dediğin akıllı olacak..
    aptallıkların bir sonu gelecek..

1|0
    0|0
  • Trip mız mızlık surekli sikayetlenme kufur etmesi surekli gulmesi

1|0
    0|0
  • Kapris , gereksiz kıskançlık , sevgilisine - eşine karşı hadsizlik , bakımsızlık , ukalalık

1|0
    0|0
  • Sesli konusup sesli gulmesi

1|0
    0|0
  • Kendini beğenmişlik şimarık hareketler olduklarından farklı gözükme çabaları genelleme yapmamak kaydıyla çok usta bir biçimde seviyormuş numarası yapmaları aksine oturmasını kalkmasını giyinmesini bilen hoşgörülü alçak gönüllü sohbeti tatlı kızlar tercih edilmeli ama zihniyetteki sıkıntıdan ötürü fiziği güzel kızlar seçilir sonucuna katlanacaksın o Zaman

0|0
    0|0
  • Yapmacık olmayacak... NET.

0|0
    0|0
  • Erkek gibi davranmaları

0|0
    0|0
  • Kendi aralarında lanlı lunlu konuşurken sen içeri girince ay canım ay cicimli yapmacık konuşmaları çok itici geliyor bana

0|0
    0|0
  • Bakımsız olması trip atması olmayacak şeyleri kıskanması

0|0
    0|0
  • Kalabalığın içinde kahkaha atması, sigara İçmesi

0|0
    0|0
  • çocuk gibi konuşmak sahtecilik bence rahat konuşsun rahat davransını 45444 adım önderdir :)

0|0
    0|0
  • Saçma sapan mevzulara trip atması

0|0
    0|0
  • (umarım benden sıkılmazsın) bayıyorum bu kelimeden

0|0
    0|0
  • küfür etmesi

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarının sözüyle hareket etmesi

0|0
    0|0
  • sevdiğinden başkasına heryeriini teşhir etmesi

0|0
    0|0
  • Ayağı kokmasın yeter koltuk altıda kokmasın ya da koltuk altını alsın ıyy. Davranış olarak böyle kardeşim kardeşim davranan kızları sevmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ataerkil düzüne boyun eğmiş kadınları sevmem.

1|0
    0|0
  • Yapmacıklık, küfür, sigara, edepsizlik

0|0
    0|0
  • Şımarıklık

0|0
    0|0
Yükleniyor...