Üst komşum şuanda çok çok yüksek bir sesle bir şey izliyor?

Üst mü yan mı anlayamadım ama gerçekten çok yüksek bir sesle bir din programı izliyor, çocuklar falan var çocuklara dua okutuyorlar falan. Tamam saygı duy diyebilirsiniz ama şuanda onun yaptığı saygısızlık değil mi? Napmalıyım yardım eder misiniz? Yakın falan da değilim tanımıyorum bile insanları

0|1
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir şey yapma.. Gidip şikayet etsen seni dinsiz ilan eder bu cahiller..
    Bizim sokakta da geçen ramazan sahura kadar bağıra bağıra Kur'an okuyan bir manyak vardı.. Allah'tan taşındı gitti de kurtulduk..
    Bu tipler çok dindar geçinir ama bu şekilde yaparak kul hakkına girdiklerini düşünmezler..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kimse emin ol git uyar tamam güzel bir şey yapıyorsunuz ama bu kadar yüksek ses açmayın yatanı var yorgun olanı var dinlenmesi gerekeni hastası olanı var deyin

0|0
    0|0
  • p*rno izlese ses etmezdin ama değilmi

0|0
    0|0
  • yani saygısızlık ses açarak çevreyi rahatsız etmemeli

0|0
    0|0
  • Saat daha erken bir şey yapma.
    Saat 1'den sonra sesle rahatsız ederse, bağıra çağıra masturbasyon yap. Erkek bulursan bağıra inleye sevişin, yatağı vurdura vurdura seni doyursun. Komşu düzelir.

0|0
    0|0
  • Topuklarına sık

0|0
    0|0
  • polisi ara şikayet et, özel tim evini bassın

0|0
    0|0
  • Çok komik bence.

0|0
    0|0
  • Kapiya git ve tvnin sesini kisar misin mina kodumunun cocugu de.

0|0
    0|0
  • Kapıyı çalıp söylesende fayda etmez ben denedim öküz olan yine öküz tartistiginla kalıyorsun en güzeli şikayet et polise

0|0
    0|0
  • Sende dimle imana gelirsin :D hahahaha

0|0
    0|0
  • Eline bir sopa al tavana vur

0|0
    0|0
  • bence yanlıs yaptıgı

0|0
    0|0
  • Sende daha yüksek seste müzik aç 😀

0|0
    0|0
  • Sende yüksek sesle müzik dinle

0|0
    0|0
  • yobaz işte git yanına ablacım beni rahatsız ediyorsunuz bu kul hakkı de anında kısay sesini

0|0
    0|0
  • Zabıtayı ara

0|0
    0|0
  • Dinle belki imana gelirsin

0|0
    0|0
    • Shameless izleyemiyorum onun yüzünden

• Şaka yapmıştım shamelessla ilgili :D Ya kimse onun programının sesini duymak zorunda değil. Duyma problemi varsa kulaklıkla dinlesin allah allah

• Allah allah ta işte kulları çeşit çeşit kurban olduğum senin gibilerininde rızkını veriyor işte

• nickimi unutuyum ki başlığınla p*rno ya dikkat çekmişsin. zaten nickinde pek masum değil. soruna gelince küçük şeyleri büyütürsen , kendini küçültürsün.

0|0
    0|0
  • İnleyerek seks yapsalar hoşuna giderdi değilmi

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Iste duvalar ince yalitim yok. Ondan hep bunlar. Apartman hayati malesef boyle.

0|0
    0|0
  • Show Tv'yi izliyorlar😂. Önce yan komşun mu üst komşun mu onu tespit ettikten sonra gidip uyarmalısın.

0|0
    0|0
  • Kapıya git söyle sesi kısar mısınız diye.

0|0
    0|0
  • Bunu buraya yazman fayda sağlamaz gidip uyarabilirsin

0|0
    0|0
  • Çık uyar. Birçok insan birçok saygisizligi kkötü huyu dinin aarkasına ssaklıyor dua okumayi biliyor ama iinsanları rrahatsız etmemeyi bilmiyor mu

0|0
    0|0
  • Ortaligi ayaklandirmanin bir anlami yok. Tekrari olursa uygun bir dille uyarirsin.

0|0
    0|0
  • Git mutfağa , al oklavayı vur tavana anlar onlar ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...