Ramazan ayında herkez müslüman kesiliyor?

Ramazan ayında nedir bu milletin müslüman ayaklarına yatışı? Hiç mi delikanlı değil la bu millet? Ramazan ayı dışında içerler sıçarlar, dedikodu yaparlar gıybet işlerler, zina ederler, abdestsiz gezerler, harama uçkur çözerler, bin bir türlü günah işlerler, ramazan ayı geldiğinde birden herkez saygı duruşuna geçer, saygı ayakları çekerler herkez dindar kesilir. . Özün neyse sözünde o olacak, ben ramazan dışanda içiyorsam ramazandada içerim.. Sen 11 ay yemediğin nane kalmasın, son 1 ayda bana müslaman ayağı çek, yok öyle bir dava.
Ya adam gibi müslüman olacan, haramdan günahtan kaçınacan, ya da delikanlı gibi neysen o olacan. . Yanlişmiyim millet?
Müslümanlık 1 aydan ibaret değildir, anlayanlara sözüm.

1|0
67

En İyi Kız Görüşü

• Bak şimdi HERKEZ değil, HERKES. Şunu biraz karıştırmanı öneririm, fiyatı türkiyedeki kırtasiyelerde bildiğim kadarıyla 3-4 tl;

http://i.hizliresim.com/PMnNa6.jpg

Herkes yazmayı öğrendiğin zaman sana cevap veririm, söz.

0|0
    0|0
    • Senin gibi 18 lik bebe beliğin cevap vermesine gerek yok zahmet etme. Dün b*ktun bugün koktun, bana hocalık taslama. Git kumda oyna abisi

• Ahahhaha 😂 Sen daha 'bebelerin' yazmasını bilmiyorsun, kim b*kmuş kim kokmuş söylesene? 😂 Tamam ben 18'im fakat sana şunu söylemeliyim ki, kimlik'teki yaşın 21 olmuş ama zeka yaşın hâlâ yerinde sayıyor farkında mısın? 😏

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Z değil S

0|0
    0|0
  • sorma ya sinir oluyorum hele sokakta su içen bişey yiyyenlere saygısız demiyorlarmı ulan sanki 11 ay sokakta bişey yiyip içmediler asıl saygısızlık oruç tutumayanlara yapılan tavır

0|0
    0|0
  • Hiçbir şeyi dört dörtlük yapamazsın zaten dört dörtlük müslüman da olamazsın elinden geleni yapmak gerek bunlar kolaya kaçma bahaneleri

0|0
    0|0
    • Ozaman millet 11 ay kendini salsın, 1 ay kıçını toplasın. Bırak bu işleri. 1 ayda müslüman olunacaksa hiç olunmasın

• 1 ayda müslüman olmuyo ama o 1 ayda daha fazla dikkat ediyo demekki herkesten sanane herkes kendine baksın siz bırakın bu ayakları herkesin Müslümanlığı kendine

• Münafık bunlar yaa..

0|0
    0|0
  • Sanane kardeşim istersem ramazanda müslüman kesilirim istersem başka birşey, sanane

0|0
    0|0
    • Ben lafimi koyarim senin gibiler hem lafimin üstüne oturur hemde müslümanım diye kendini kandırır.
      Her şey yapmakta özgürsün, kendini kandırmakta özgür olduğun gibi.

• kucağına otururm

Erkekler Ne Diyor 6

• Yanlışsın çünkü din kişiseldir, toplumsal değil. Senin bu yaptığınla o adamların yaptığının bir farkı kalmadı ki.

0|0
    0|0
    • Kardeş, ben neysem oyum, millet gibi 1 ay boyunca rol kesip, 1 ay sonunda dansöz gibi dönenlerden değilim.

• İyi de 1 ay din kasıyor dediğin adamlar da insanları böyle genelliyor, önyargı kasıyor işte. Bu ne olduğunla değil, diğer insanlaraduyduğun saygıyla alakalı.

• ramazan ayı mübarek ay. adı üzerinde.

0|0
    0|0
    • Niye kardes. Geri kalan aylar gavur ayı mı?

• Dogru

0|0
    0|0
    • Doğru ama, dokuz köyden kovuluyoz kardeş

• Müslüman olan heryerde Müslümandır kardeşim

0|0
    0|0
    • Aynen kardesim. Kelimede müslümanlar. Haklısın 👍

• Bizim gençler Yılmaz oruç tutmaz zekat vermez namaz kılmaz hacca gitmez yoluna çıkar para bulmaz

0|0
    0|0
  • milletin derdi senimi gerdi? adamlar en azından saygı gösteriyosa yoksa ne oldugunu herkes biliyosa sen içiyosan içersin milletten sanane delikanlılık ne alaka sanki saygı var saygı

0|0
    0|0
Yükleniyor...