Eğitim +kariyer +maddiyat =dinden bir haber olmak dusunceleriniz? burada kimseyi tutmuyor diye eleştirmiyorum?

sektörde bir numaralı şirketin çalıştığım başkanlığındaki insanların %90 ı oruç tutmuyor sizce Müslümanım diyen ama sıra yapmakla yükümlü olduğumuz ibadetlere gelince neden bunları yerine getirmemekte bu kadar rahat olabiliyoruz eğitime sıra gelince mastir yapmış insanların bu durum karşısında neden bilgisiz davrandıklarıni anlamıyorum sizce hiç mi dinlerinden haberleri yok?

1|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• bu ülkedeki herkes müslüman olmak zorunda mı?

0|0
    0|0
    • Yooo hemen onyargili olman nedeniyle atladigin Müslümanım diyenleri yazdığımı göreceksin;😉

• hmm peki abicim sağol güzel yorumun için sırf senin güzel yorumun için yarın oruç tutacağım:)

• Wayy Benim güzel kardeşim öncelikle Allah rızasını kazanmak için oruç tutmanı en kalbi duygularımla dilerim 😊 yarın soracağım 😀seni takip etmek istiyorum onaylarsan sevinirim mesaj gönderemiyorum

En İyi Erkek Görüşü

• İnançsızdırlar ama söylemek istemiyorlardır. Belki bir çoğu kendisini inançsız olarak bile kabul etmiyor olabilir.

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Özgür irade denen bir şey var hem herkesin sağlık durumunu da bilemezsin

0|0
    0|0
    • İradeler özgür ama bizleri yaratanın emirleri kesin

• Dostum sen pentegramdan bir şarkısını dinle ne demek istediğim orda var.

0|0
    0|0
    • Demek istediklerini burada yazmakta özgür olduğun için herkesi seçtim 😉

• Yazacaklarim 1000 karaktere sığmaz

Yükleniyor...