"Babalar Günü" neden "Anneler Günü" kadar gündeme getirilmiyor?

Anneler Gününün, Babalar Gününe göre daha ses getirici olmasının nedeni nedir?
#büyükyorumcu

Güncellemeler:
güncel

1|0
14|13

En İyi Kız Görüşü

• Sanirim kadinlar boyle gunleri bahane edip simartilmayi istiyor erkekler gereksiz masraf olarak goruyor :D bu yuzden daha cok anneler gunu one cikiyor bence :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Anneler daha cok cile cekiyor ondandir

0|1
    0|0
  • Anneler Günü olduğu zaman babam "Annene ne hediye alalım bir ağzını ara" diyor daha 3 hafta öncesinden. Babalar Günü yaklaşıyor annem ne hediye alalım diyor ama babam "Ben hediyemi aldım kabul edin düşünmeye gerek yok" diyor yani bana ve anneme hediye alınca masraf olmuyor babama hediye almaya gelince masraf oluyor babam için

0|1
    0|0
  • Babalar gunu ne zaman 🙊

0|2
    0|0
  • Kadinlar cok tatava yapıyor siz geri planda kalıyorsunuz

0|1
    0|0
  • Babalarin hayatimizda pek bir fonksiyonu yok ondan olabilir bence. Oglum anneler gunu icin gunlerce beni optu, hediyeler cicekler getirdi. Babalar gunu icin hiiiccc babamin annesi kutlasin diyor D:

0|1
    0|0
  • Çünkü bir çocuk için anne en değerli, en önemli şeydir. Anne; yeri geldiğinde yanaklarını öpücüklere boğacak, bir gülüşü paylaşacak, yaşadıklarını; sıkıntılarını, içindeki düşünceleri, duygularını ilk olarak ona anlatacak, ağladığında gözyaşlarını elinin tersiyle silip, o çaresiz ve küçük bedeni o güçlü ve koca gövdesine sığdıracak güçlü bir sığınaktır. Bir Mersa. Anne bir çocuğun küçük dünyasındaki şefkattir.

0|1
    0|0
  • babalar daha umursamaz bu konularda annelerse unutulunca hemen alınıyor

0|1
    0|0
  • ya anneler daha çok yanımızda :) genelde babalar çalışıp yatan tipler oluyor. yanlış anlamayın :D

0|1
    0|0
  • İkisininde gününü bilmiyorum. Hediye de almam. Sadece kutlarım

0|1
    0|0
  • ne zaman olduğunu bile bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Kötü yanı da babalar günü ne zaman unuttum😮

0|1
    0|0
  • Cok onemliydi (!)

0|0
    0|0
  • Anne çile çekiyor falan hepsi saçmalık. Türk anneleri ezık rolü üstlendigi için illa kendini yüceltme peşinde. Okumamış calismayan bir kadin 18 yasinda kendini bir adama satiyor. Onun hizmetcisi oluyor çocuk doguruyor ben yüce insanim diye ortalikta dolaşıyor. Yok öyle yağma.

Benim 8 yasinda cocugum var asla anneler gunu babalar gününden önemli cunku ben seni dogurdum diye öğretmedim/ögretmedik cocugumuza. İkiside ESİT sekilde önemli.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yeminlen. Babalar günü olduğunu bile ilk senden duydum:) vay be ben sadece anneler günü var sanıyordum:)) sebebini soyleyemicem çünkü babalar günü olduğunu bile simdi öğrendim:)))

0|1
    0|0
  • Çünkü babalar ilgiyi sevmez sevgi işindede Anneler kadar iyi değildirler bir yuvayı yuva yapan asıl Annedir gündeme getirilme konusu hakkında bişe diyemem ama Anne demek dünya demek Anne demek Cennet demek

0|1
    0|0
  • Çünkü annelerin gelirleri dusuk hala ülkemiz de erkek hegomonyasi hakim eee anneler gününde babaların cebi bosalio babalar gününde kendine hediye alamicagi için sonuç tamamen duygusal

0|1
    0|0
  • 19 Haziran Pazar babalar günü. babanıza ufak bir hediye alabilirsiniz. dolmakalem veya tespih.

0|1
    0|0
  • aynen

0|1
    0|0
  • sonradan hatır için uydurmuşlar babalara ayıp olmadın diye

0|1
    0|0
  • çünkü kadınlar çok kafaya takıyor böyle özel gün falan skimsonik şeyler.

0|1
    0|0
  • Anne daha farklıdır.

0|1
    0|0
  • Babalar in davası boştur

0|1
    0|0
  • Çünkü anneler daha değerli

0|1
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • büyük yorumcu soruların güzel ama büyük yorumlardan anladığın yok. kullanıcı adın ile çelişki halinde gibisin. çünkü erkekler kadınlar gibi özel günlere fazla değer vermezler.

0|1
    0|0
Yükleniyor...