Hiç rezil oldunuz mu?

Anlatmak isterseniz zevkle okuruz efenim.
Söz gülmeyeceğiz. (Güldüler.) 😂

Ben anlatayım, ayağımda topuklu kolumda çanta salına salına yürüyorum. Böyle nasıl havalıyım ama varya, uuuu. Sonra koskocaman meydanın tam ortasında çaaat! Ben yerde. Yüz üstü. Herkes bana bakıyor tabii. Ben de hiç aldırmıyorum, ayağa kalkıyorum ve salına salına yürümeye devam ediyorum. Eş zamanlı da kendime sövüyorum. Öyle. 😂

Hiç rezil oldunuz mu?

4|2
35|19

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen arkadaşlarla okey oynuyoruz. Ben elimdeki okeyi yanlışlıkla yanımdakine attım. O da alıp "Ahahh salak okey attın" dedi. Bende toparlamak için "zaten işime yaramıyordu" dedim. Önce bir sessizlik oldu. Sonra birisi "nasıl yani, nasıl işe yaramıyordu" dedi. Bende cevap veremedim. Herkes bana bakıp kahkaha attı. Çok rezil oldum 😂😂

Sana da geçmiş olsun 😂

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende topuklu ayakkabiyla dusmustum🙊
    Cok fena ya 🙈
    Etraftakilerin "yuruyemiyorsan giyme o topukluyu" bakislari 🙈

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben de bir kere cocugun birini durdurup bu mahalleden gecme dedim sonra cocuk beni dovdu

7|0
    0|0
  • geçen metrobüste tutunmadan gidiyordum ulan şoför aniden bir kalktı yere yapıştım yanda duran bir kız vardı oda düşüyordu asD:AS

3|0
    0|0
  • 5-6 Kızın arasına dalıp evet kızlar ben geldim hani benim çayım deyip oturdum lakin normal olmayan bir şey vardı tabi ben nüthiş aman müthiş sol beynimle olayı kıskıvrak kavradım fermuarım açık kalmış donumda görünüyor rezil hissetmedim kendimi gerçi ama ne var canım hiçmi görmediniz görmeyende sonra görür cık cık cık deyip üste çıktım:/

1|0
    0|0
  • merdivenlerden hızlıca inerken ayagım kaydı ve popomun üzerine oturmuştum :))
    kahkaha atmaya başladım millet geldi diyor abi iyimsiin
    iyi degiliz ama gülerek geçiştirdik:)

1|0
    0|0
  • Lisede hoca oturunca düşsün diyesandalyenin bir ayağını yamultum sonra öyle yaptgimi unutup ben oturdum sonuç hüsran 😂

2|0
    0|0
  • küçükken buzda ayakkabılarımızla kayarken okulun bahçesinde bütün okulun önünde g. t üstü düştüm tabi o anda kalçam kırıldı zannettim bir yandan acıyor bir yandan utanıyorum

2|0
    0|0
  • hemde cok fena sinemeda asmalı konak filminde Özcan deniz köprüden atlar ve ben ayağa kalkıp bağırıyorum aha atladı diye sen düşün gerisini :D

1|0
    0|0
  • oldu ama anlatmam

1|0
    0|0
  • Olmadim

1|0
    0|0
  • Koskoca anfide çok aptal bir espri yapıp arkaya doğru kahkaha atarak baktım ve herkes neye gülüyo bu mal edasıyla bana bakmıştı bende yavaşca gülmeyi bırakıp kafamı öne eğdim.

1|0
    0|0
  • sunum yaparken cok fena sesim titredi hayatimin en rezil gunlerinden biriydi :/

1|0
    0|0
  • he yaaa nasıl anlatılır bilmem ama cok kotu olmustum :D

1|0
    0|0
  • deli :)

1|0
    0|0
  • Osurdum ben :D

1|0
    0|0
  • ben direğe çarpmıstm mk :D o direği oraya dikene ne sövmüştüm :D

1|0
    0|0
  • aynen takım elbise giydim tam merdivenlerden çıkarken düştüm 😂

1|0
    0|0
    • Olsun takım elbiseliye ben gülmem, o takım elbiseli, o özel 😁

• Hahah geçmiş olsun bende benzerini yaşadım bu kış ya arkadaşlarla geziyorduk ayagim katmıştı : )

1|0
    0|0
  • Bana göre olmadım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 34

• Uzun zaman oluyo lise zamanımda arkadaşlarla buz pateni yaparken düştüm. Kendime çok gülmüştüm.
    Kimse gülmedi korktular. Ama ben çok güldüm.:)

2|0
    0|0
  • Olmazmi benim gibi sakar birisinin hikayeside çok olur.
    cok şık giyinmistim baya güzeldim. Karşıdan öyle biri geliyorki çok yakişikli ama anlatamam. Karsimdan gelip geciyo benim bakislar dik dik onun üzerine kafami ona doğru cevirip ona bakiyim derken o geçergecmez hooop ayağim takildi ve ben yerde.

1|0
    0|0
  • Bir seferinde sınıfın ortasında soruyu çözdüm havalı havalı tahtaya kalkıp millete anlatacaktım. Sıramın kenarında asılı olan çantama takılıp yere düşmüştüm. Herkesle beraber baya gülmüştüm 😂

2|0
    0|0
  • Geçen gün oğluşumla gezmeye gitti kendisi daha küçük çişi öğretmek için altını açık bırakıyordum neyse gezmekten eve grlmek içon otobüse bindik benim oğlan da altına etmiş üzerime oturdu tabii benim ön taraf hep ıslakk tamam ben ıslaklığın farkındayım ama terdendir diye pek bakmadım daha sonra indik otobüsten; Allahım herkes bana bakıyorduuu...😱 gülmeleride cabası, eve gelince fark ettim iş işten geçmişti ilkkez çook rezil oldum

1|0
    0|0
  • Maçta tribünden aşağı düştüm. Benden çok rezil olan yok bence 😂

3|0
    0|0
  • Bende bir gün otobusteyim ama nasıl kalabalık bir teyze beni itekliyor hani o dörtlü koltuk var ya ön kapının orda olur genelde karşılıklı iki koltuk sen tutunama oraya düş milletin ayak dibine beni iki saat kaldiramadilar yerden püff çok rezillikti Allahım ,
    bir kere de okulda yere bir şey düştü bende kafamı soktum sıranın altına aldim tam çıkacağım saçım arkadaşımın çantasına takıldı kafamı cikaramiyorum sıranın altından hiçbi şeyde göremiyorum sonra bir sessizlik oldu onu farkettim 5-6 dakika kadar uğraştım sonunda başardım herkes sırıtıyodu ve kimse bir şey demedi hoca evet arkadaşlar sıradaki soru falan derse devam ettiler

1|0
    0|0
  • okuldaydım çok fena grip olmuştum arkadaşlarla birlikte oturuyorum birden hapşurasım geldi hapşurmanın şiddettiyle burnum öyle bir aktı ki sana baraj gölünün kapakları açıldı elimle kapatmama ragmen nafile artık özgürlüğünü ilan etmiş parmaklarımın arasından akıyordu çok utanmıştım :D ağlanacak halime benim dışımdaki herkes çok güldü:D

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşıma trip atıyordum okula bir yandan da yürüyoruz merdiven iniyoruz sınıfa gideceğiz bende bir adım önünde yürüyorum kollarımı da önümde birleştirmiştim. Sonra aniden ayağım merdivenlerden kaydı geriye doğru sendeleye sendeleye totomun üstüne düştüm. Bir daha trip mi? Haha, no.

1|0
    0|0
  • Bendede bir benzerinden :)) birgün düğündeyim süslenmişim falan güzel de bir elbise salına salına yürüyorum annemler nikah şekerlerini istediler kaptım tepsiyi yandan merdivenlerden inmeye başladım havalana havalana iniyorum aşağıya bakışlarda atıyorum gülerek sonra sen kalçanın üzerine düş tepsi uçtu şekerler uçtu gerçi çok uzağa gitmediler be çok görende olmadı ama beni gören kısım ilgilendirir :)) o kalça ağrısıyla elbiseyi düzelt firikik verme şekerleri topla ayağa kalk hahahaha :))))

1|0
    0|0
  • ben günde 10 kere rezil oluyorum brini anlatıyım

sevdiğim çocuk bizim oraya geldi ve biz bir oyun oynadık herkese ismini söylüyordu bende o arada kraker yiyordum bana dediki özlemim gelsin o arada kraker dişime gir dişim salanıyordu düştü boğazıma kaç çocuk beni boğulmaktan kurtardı sonra niye oldu diyince binbir yalan söyledim

2|0
    0|0
    • Boğulmadığına şükret hahaha 😂😂😂

• ben bir arda hastanede annem yatıyordu annem bana dedi git hastane kantininden kendine birşey al ayağımda kaygan babetler kantine bir girdim yerde fayans olduğundan hop yere düştüm herkes güldü çok kötü rezil oldum

• Evet :D

1|0
    0|0
  • geçen sene okulda serviste yerimde oturan bir kızı kaldırdım arkadaşı beni tehdit etti.. ve servisteki en büyük kişi bendim hepsi 9-10 du ben 11dim havam vardı gibi bişey o öyle edince baya bir rezil olmuştum.. normalde olsa ben döverdim ama kız öküz gibiydi erkekleri bile dövüyordu. s bende müdüre şikayet ettim öyle yani saçma şeyler

1|0
    0|0
  • Olmuşumdur ya illa ki :D

1|0
    0|0
  • Kuzenlerimle oturup, meyve yerken, sevdiğim çocuktan mesaj gelince sevinçten yerimde duramıyordum sürekli zıplıyordum. İki dk sonra yediğim tüm meyveleri halının üzerine boşaltmıştım. Annem içeri girip, "Noluyor burada?" diye bağırınca yerin dibine girmiştim.😂😂

1|0
    0|0
  • Oldum

1|0
    0|0
  • 10 dk kadar önce arkadasi flort ettigi cocuk goruntulu aramis benim zeki arkadasim actigini farketmemis ve tuvalete gitmis😂😂😂 yikildim ya

1|0
    0|0
  • Kepaze olmuştum ya 😂 otobüsten ineyim derken bir düşmüştüm iki seksen yere uzanmıştım nasıl kalkıp indiğimi bilemedim 😂😂

1|0
    0|0
  • Okul kantinin de hocayla çarğıştım ve çay üzerine döküldü hem çok utandım hem de gülmekten özür dileyemedim bile :D

1|0
    0|0
  • Oldum

1|0
    0|0
  • seninki rezillik değil canım rezillik kendini tatmin ederken babaanneye yakalanmaktır :(

2|0
    0|0
  • Aynısını yaşamıştım ama kendime gülmekten kalkamamıştım :)

1|0
    0|0
  • Oldum

1|0
    0|0
  • Oldu

1|0
    0|0
  • Bir mağazaya girmiştim. Adam hoşgeldin demeyince sasirip ben hosgeldin demistim.

1|0
    0|0
  • oo olmam mı :D bir cok kez herkesin içinde cama sinek gibi yapıştığımı hele hiç unutmam :D :D

1|0
    0|0
  • çokca olmuşumdur

1|0
    0|0
  • Oldum ama soylemem🙊

1|0
    0|0
  • Galiba evet tam hatirlamiyorum

1|0
    0|0
  • Oo hem de kaç kere

1|0
    0|0
  • Öldürseler anlatmam :D

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...