Hiç küçükken hırsızlık yaptığınız oldu mu?

Hiç küçükken hırsızlık yaptığınız oldu mu?

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Ben küçükken sokağın başında bir ev vardı onların çileklerini almıştım sonra pişman olup 2 ay boyunca hafta sonları yaşlı ev sahibinin çiçeklerini sulamıştım. Çilek alabilir miyim diye sorduğum da tabi sormana gerek yok değince de aldıklarımın yerine saydım bu dediğini 😄

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çocukluğumdan beridir en nefret ettiğim şey haram. Çalanıda marketçiye ispitlemiştim :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• valla yalan yok yaptım

0|1
    0|0
  • Arkadaşımın silgisini çalmıştım ama geri verdim

0|1
    0|0
  • bir kere dedemin cebinden 1 TL almistim yakalanmiyim diye sobanin altina koydum 😂 onun dişinda hic yapmadim

0|1
    0|0
  • evet oldu

0|1
    0|0
  • evet yaptım annemle mağazaları karış karış gezip anneme bluz bakıyoduk hiç bir yerde bulamadık. son gittiğimiz mağazada tezgahın üstünde yaşıma hitap eden bir toka vardı alsam mı almasam mı diye düşünürken siz nasıl benim anneme bluz bulmazsınız diyip aldım :D hatta sırf bu yüzden cehenneme gideceğimi falan sanardım :D

0|0
    0|0
  • Bizim komşunun seftalisinden alırdık nomissiz izin vermezdi cocuklarda calmak zorunda kalirdi göz hakkı diye birşey var

0|0
    0|0
  • Meyve çalmışlığım vardır

0|0
    0|0
  • Hirsizlik demeyelim param olmadigi icin odunc almistim ablam onu geri goturdu zaten :/

0|0
    0|0
  • Evet çok kalp çaldım hahaha

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• karşı apartmanın bisikletlerinin tekerlerinden boncuk çalıp kendi bisikletime takmıştım

0|1
    0|0
  • oldu hssdj

0|1
    0|0
  • Hayır olmadı.

0|1
    0|0
  • Çook yaptım en büyük ve hep yaptığım hırsızlık babamın cebini boşaltmak ama şükür babamdan başkasının ne cebine ne evine higöz dikmedim :-D

0|0
    0|0
  • Oldu.

0|0
    0|0
  • Markete girip bir iki lira verip cebizime ne varsa doldurmuştuk sonra kacmistik 😕

0|0
    0|0
  • bakkaldan çok sakız çaldık

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Pattttes calmıssdddıaam

0|0
    0|0
  • arkaşımın kalemini ondan izinsiz kullanmıştım, sonra özür diledim. kalemi hediye etti sonra.

0|0
    0|0
Yükleniyor...