Erkekler neden aptal?

Tüm erkekleri kastetmiyorum istisnalar tabii ki var ama genelde erkekler çok aptal oluyor kadınlar hep daha mantıklı. neden?

0|0
9|42

En İyi Erkek Görüşü

• Hormonlarına söz gecirememe sorunu olanlar mantıklı düşünemez haklısın, aklındaki tek şey çiftleşmek seks daha çok seks ve doyumsuz bir kadındır sadece. Sonuçlarını düşünmeden yaptıkları hataları başkalarına yükleme gibi saçma huylarıda vardır, yorumun başında dedim ya düşünemezler diye...
    Bu nedenle dikkatli bir analiz ile son 5 yıl içinde iş hayatına atılan ve kendi işletmesini açan kadınların atnı sektördeki erkeklerin çoğunu sollayıp geride bıraktığı sonucuna ulaşabilirsin. Kadın dediğimiz üstün varlık kendini işine adopte edebilen ve sorumluluğunu bilen bir canlı, kolay kolay bir kadının kocasını aldattığını duymazsın ama erkek her an aldatmaya meyillidir. Dedim ya? Hormonlar, düşüncesizlik ve empati kuramama...

0|0
    0|0
    • erkek olup da aptal olmamayı nasıl başardın seni tebrik ediyorum :)

• Teşekkür ederim, iyi bir izleyiciyimdir. Sabırsızlık edip hata yapmak yerine hata yapanlardan pay çıkarmayı ilke edindim kendime, sonuç bu.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 41

• Valla tecrübelerime bakılırsa, mantık kadınlara en uzak şey, hele bizim ülkede.

Saçma sapan komplekslerle düşünen, asla çözüm odaklı olmayan, sürekli sorunlara kafayı takan, hedef odaklı düşünemeyen, neyin önemli olduğuna karar veremeyen, kendi kendine dert üreten kadınlarken erkeklerin aptal olduğunu düşünmek saçma sanki.

1|0
    0|0
    • benim bakış açıma göre şu an resmen erkeklerin özelliklerini saydın. kadınlar daha çözüm odaklı ve mantıklı bence

• ya allah aşkına böyle şeylere kim kanar. "kadınsın kafan basmaz kanıtlasana hadi kanıtlasa kanıtlaa" diye tepki verdin resmen yemezler

• Al işte. Senin söylediklerinin hiçbir gerekçesi dahi yok.

Bak ben orda 'Şu şu şu sebeplerden kadınlar mantıklı değil' dedim. Sen öyle bişey yapmıyorsun.

'Bence erkekler aptal, bence yani, etrafımdaki kadınlar hep çok zeki, hepsi atom parçalıyor' modunda saçmalıyorsun.

• başbakan erkek
    cumhurbaşkanı erkek
    generaller erkek
    amiraller erkek
    nikola tesla erkek
    einstein erkek
    atatürk erkek
    hitler erkek
    mike tyson erkek
    ronaldo erkek
    dünya matematik şampiyonu erkek
    şah ismail erkek
    pisagor erkek
    aristoteles erkek
    leonardo da vinci erkek
    büyük iskender erkek
    sezar erkek
    öklid erkek
    mao erkek
    napolyon erkek
    karl marx erkek
    fredrik niçe erkek
    immanuel kant erkek
    biill gates erkek
    steve jobs erkek
    o erkek
    bu erkek
    şu erkek

whats the problem?

0|0
    0|0
    • bu saydığın insanlar kadın olsa şimdi tanınmazlardı. çünkü insanlar kadınlardan emir almaz. çalışmaları kullanılmış bir sürü çok zeki bilim kadını ve siyasetçi var ama görmezden geliniyor.

• Birden fazla dil konuşan insanların anadillerinin gramerine daha fazla hakim olduğu sık görülen bir şey.

• @holyclitoris bu teoriyi çürütmüş olduk. tebrikler

• Akıllı Olsa Muhasebeci Olacak Olan Kızın Serzenişi..

0|0
    0|0
  • alla alla cevabınıda sen vereydin sorunu

1|0
    0|0
  • Kadınlar bir kesim erkekler tarafından kullanılıp kullanılıp tuvalet kağıdı gibi atılırken aptal olan erkekler doğru.

1|0
    0|0
    • emin ol asıl kullanılan erkeklerdir ama kadınlar o kadar zeki davranıyor ki tersini düşünüyorsunuz. kadınlar sizin için tavlanması gereken varlıklar, bir kadın için ise erkekler o kadar kolay ki.

• Haklı yönlerinde var. Ama kadınlarda da var öyleleri bunu görmezden gelmemelisin. Her 2 cinsiyette de var.

0|0
    0|0
    • tabii ama erkeklerde daha fazla bence.

• Salak sensin ergen

• Gerizekali

• oyleler

0|0
    0|0
  • Kadınların ne kadar mantıklı olduğunu bu sorunla bir kere daha kanıtladın bide baya hızlısın bakıyorumda türkiyedeki bütün erkekleri ne ara tanıdın baya dayanıklıymıssın sakin ol şampiyon sen 90 milyon nüfusu olan bir ülkede aklın sıra genelleme yapmamak için ( istisna ) kelimesini kullanmışsında daha istisnanın anlamını bilmiyosun zekadanmı bahsediyosun :)

0|0
    0|0
    • bir kadın böyle salak tepkiler vermez hiç yanılmıyorum kusura bakma

• Üstelik bide cahilsin çirkeflikte son moda sen haklısın diyorum ve son sözüm edepli edebinden susarmış edepsizde ben susturdum sanarmış senle laf yarışına girersem saçmalığın daniskası olursun o yüzden sen haklısın sen git amerikada yaşa bu zekayla ya da git dünyayı felan kurtar 👍🏻😊😂😂😂😂

• Çok afedersin...
    Ay götüm...

0|0
    0|0
  • İki insan yoktur bir insan vardır. Ve bu kadın erkek diye ayrılmaz. Aptal olmak insana özgüdür. Sende bu soruyu sorduğun için aptal olabilirsin mesela :)

0|1
    0|0
    • kadınlarla erkekler aynı muameleyi görmüyor ve aynı şartlarda yetiştirilmiyorlar o yüzden farklı oluyorlar. bu ilişkiyi bile kuramıyorsun erkek olduğun içindir üzülme

• nerden varıyorsun bu kanıya? Bütün aileleri takip mi ediyorsun yoksa?

• Yetiştirilme şartları farkılı diyerek kendinizi buna inandırıyorsunuz. Oysa ki herkesin dünyası farklıdır.

• erkekler bazı durumlarda sinirlerine duygularına hakim olamadan ani kararlar verebiliyor. ama kadınlar daha cok emin adımlarla sağduyu ile hareket ederek mantığını kullanıyor

0|0
    0|0
  • Haklısın. Akıllı olmak bu ülkede çok da yararlı bir şey değil o yüzden hemcinslerim aptallar. Denizanaları gibiler. Beyinsiz hayatta kalabiliyorlar

0|0
    0|0
  • Kadınlar hep mantıklı öyle mi?

0|0
    0|0
  • Kadınlarda inan bir o kadar çok

0|0
    0|0
  • Kafalar aşağıda ondan.

0|0
    0|0
  • çünkü cahiliz

0|0
    0|0
  • Emin ol kadinlar kadar degiller. Bunu erkegim diye demiyorum keske kadinlar zeki olsalardi ama degiller

0|0
    0|0
    • analitik düşünme açısından konuyu yorumlayalım kadınlar her zaman erkeklere bin basıyorlar.

• Merak ettim seni.

• Kadınlar mantıklı mı :D Genelde duygusallığınız olmasa hata yapıp durmazsınız.

0|0
    0|0
    • erkekler daha çok saçmalıyor ve en az kadınlar kadar duygusal ama belli etmiyorlar. yine en saçma hataları da erkekler yapıyor.

• Erkek her zaman dünyaya egemen olmak istemiştir...
      O nedenle X-woman ı kurup bu pis mutantlari dünyadan silmeli...

Oleey dünyaya egemen olmak istiyorum, ekmek yerine bebek eti su yerine de kadın kanı ve kimiz getirin...

Aşın artık bunları, erkek olarak tek istediğimiz kendimize denk bir yol arkadaşı ( bazıları dini bütün namuslu oyuncaklar ister o ayrı)

Sen zirvelere oynayan birisi değilsin, senin benim gibi biri için dünya hakimiyeti demek :
      Eistein lise de kalmış , ben de kaldım , ben = dahi demek gibi...
      Kaldı ki nobel alanlarini 2/3 u de Yahudi hani...

Senin önünü açmak dediğim de meselâ staja başvur bakalım, hatun varken adamı almazlar (ilahiyat vb dersen zaten git kendini tokatla)...

Kadın olduğun için her an el üstündesin,

En basiti her şeyi bırak da erkek niki ile (profil fotoğrafı olmadan) bir şey sor , kaç kişi gelecek meselâ...

Dediklerine ben de inanırdım bir zamanlar, sonra aynen öyle zirveye oynayan bir kız gördüm Pekiştim...

• Sonra standart Türk erkeğine aşkoldu, cok baskıcı ama zeki bir karakter...
      Cinsiyetinden bağımsız görürdüm onu o zaman â dek...

Minimum 140IQ ile Evinin kadını olursa gülecek mıyım ağlar miyim hiç bilmiyorum...

• Bence tam tersi genelde mantıklı olanlar erkeklerdir aklı bir karış havada olan kizlardir

0|0
    0|0
  • erkek arkadasından yediği tekmeden sonra tüm erkeklere saldıran kezban işte kendini rezil edersin ancak

0|0
    0|0
    • ne alakası var arkadaşım. kendimi bildim bileli erkeklerin salaklığını çekiyorum. okulda biz gerçek sayısalcıyız diye mutlu olan tembeller, iğrenç şakalar yapan, bir laftan anlamayan, kadınları objeleştiren, iğrenç dil kullanan, pipilerini erkekliklerini çok seven bununla gurur duyan, leş gibi dedikodu yapıp kadınlara dedikoducu diyen, topluca bir şey yapacağımız zaman en salak fikirleri sunan hep erkekler

• ben gördüğümü söylüyorum. cinsiyetçi toplum erkekleri böyle yaptı bence. hayat erkekler için kolay olduğu için düşünmelerine gerek yok.

• hayata kendi pencerenden degil baskalarınınkindende bakmaya calıs o zaman onyargılardan ve bagnazlıktan kurtulursun hayat sadece senden ibaret değil

• Bence de erkeğin akıllısı kadından daha akıllı, aptalı kadından daha aptal oluyor.

0|0
    0|0
  • babana sorsan ya?

0|0
    0|0
  • Zekayı cinsiyete indirgemek dünyanın en aptalca şeyi. Türkiye'de bu saçmalığı genelde erkekler yapar ama arada senin gibiler de çıkıyor.

0|0
    0|0
    • kadınlarla erkekler aynı şartlarda mı yaşıyor, aynı muameleyi mi görüyor? küçüklüklerinden beri farklı yetişiyorlar o yüzden farklı oluyorlar. bu ilişkiyi kuramıyorsun aptal olduğun için

• hahaha. sen kesin ablanın bunları yaşamadığını zannediyorsundur. sadece aileyle de alakalı değil, toplumdaki cinsiyet rolleri bile yeter.

• Ablam hiçbir zaman oyuncak bebeklerle oynamadı, regl olduğu zaman bile "artık kadınsın" yemeğine çıktık ailece. Öyle erkekliği yücelten, kadınlığı utanç olarak gören bir ailemiz yok.

• Seni kim neden bu kadar ezdi ki. Ozguvensiz bir sekilde gizliden hakaretlerle soruyorsun hahaha

0|0
    0|0
  • Beyinle idare edilen bir vucutla baska bir organla idare edilen vucut bir olur mu?

0|0
    0|0
  • Güldüm geçtim

0|0
    0|0
  • Beynimize kan gitmiyor

0|0
    0|0
  • mesela bir örnekle aciklarmisin

0|0
    0|0
  • Ne kadar kız tanıdıysam hepsi aptalca düşünür çıktı :D
    2 cinstede var gizli dediğin

0|0
    0|0
  • Babanda aptal

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 8

• Öyle kadınlar görüyorum ki, olabileceği en kötü, en aciz durumda; kendisine karşı öz saygısını yitirmiş. Hem de bir erkek yüzünden. Onun için lütfen genelleme yapmayın.

0|0
    0|0
    • bak mesela erkeklerden böyle objektif yorumlar alamazsın çünkü erkekler salaktır.

• Bu hale düşen insan yere sağlam basmadigi ve daha rasyonel bir insanca kandırıldığı için salak oluyor ,
      Kelepir malı cebe atan adam bununla ovunmedigi için salak mi olur?

• öyle bir şey yok sana denk gelmiş

0|0
    0|0
  • B e aptaliz

0|0
    0|0
  • orn: einstein

0|0
    0|0
  • Olgunlaşmamaya tövbe etmişler

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • Erkeklerin beyni iki yere gidip geliyor canım ondan dolayı aptallasmalari normal yani

0|0
    0|0
  • YUH
    boylede kaba soylenmez ki
    babamizda erkek yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...