200 Tane Erkek Size Mesaj Atıyor Diye Havalanmanın anlamı ne?

Mesela birine mesaj yazıyorsun bir kıza hoşuna gitti etkilendin bir merhaba değilde saçına iltifaten konuşmak istedin seni tersliyor var mı böyle ötesi hepimiz etten kemikten yaratılmayız ne bu ego anlamadım :D

0|0
18|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Olum yalan yok bana da karşı cinsten 200 mesaj gelse benimde kıçım kalkar 😂😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• üzmeyin çocuğu kızlar

1|2
    0|0
  • Aptalca konustugundandir

0|1
    0|0
    • aptalca konusuyorsak :D daha ne söyleyelim :D

• Bak cocuk seni yermek icin konusmadm. Bsylerin farkinda ol biraz. Fark dedigin siradan bir davranisinin bile sana ozel olmasidir. Senin basit bir merahaban bile yeterince degerlidir ztn. Bunu gorebilevek olan gorur goremeyen kalir. Kaliteli birisi asla kendini farkettirmeye calismsz en fazla bir adim atar ve bekler. Degmeyecek kisilerlede zaman kaybetmez. Mutlu kal

• Sende mutlu kal gönlünce olur herşey

• Çok şükür 200 erkek yazanım olmadı ama bu sebepten ego yapacakta birisi değilim olanlardan da uzak dur en azından baştan elemiş olursun onları 😂😂😄

0|1
    0|1
    • Bence senin bu tiple 200 değil 300 erkek yazar diye düşündüm ama yazmamışssa kıyamet gelecek o kesin :D :D :D

• Biliyor msn ortalik ben farkliyim diyen ergenlerle dolu 😅 birak su kafalari duzgunce adam ol ki farkin olsun

• @Soqrateslaa Adam olanda herkes var ona bakarsan ben adamım diye gezende haklısın :D

• O ego degildir burda abaza sayisi cok fazla oldugu icin dogal olarak kizlarda konusmaya cekiniyor

0|1
    0|0
    • Sizde haklısınız hemcinslerim yüzünden bizler çekiyoruz işte adam olanlar yani :)

• Aynı şey erkeklerde de var. Kişilikle alakalı

0|1
    0|0
    • kişiliği bozuk diyorsun yani karşımızdakilerin işte bu egolu falan olanların

• 'egoist' olarak nitelendirilen insanların egoist olduğunu düşünmüyorum. Daha çok kendilerine güvenleri olmadığından eksikleri bu yolla kapatmaya çalışıyorlar

• bence alakası bile yok

• Herkes kardeşim çıkınca kadınlar da sizi genelleyebiliyor. Bunun için kendi hemcinslerine kızmalısın "Bu kadar da aç olunmaz lan" diye

0|0
    0|0
    • Kızıyorum zaten kızmıyormuyum hissettirene bilene herşey güzel zaten iyide benim burda bir suçum yokki niyetimi anlamadıktan sonra önyargının anlamı ne arkadaşça yaklaşıyoruz sadece :)

• çok haklısın kardeş havalanmamak lazım benim gibi :D

0|1
    0|0
  • O terslemesi fazla erkekle konuşuyor ya biri kızdırmıştır :D ya da kısa yoldan defol demiştir :D

0|1
    0|0
  • havalanmamak için kapalı :D

0|1
    0|0
  • Havalanma değil bu gına gelme.

0|1
    0|0
  • Bilmem onlarda yazmasın havalanmasınlar sonra

0|1
    0|0
    • Saygıdan konuşsalar bare kimin niyetini anlamadıktan sonra önyargının anlamı ney ki

• Nerede o 200 erkek lan bana 2 tane bile yazmıyorlar ahahahah

0|1
    0|0
  • e düşünsene 5 tanesi saçın güzelmiş 7 tanesi güzel çıkmıssın 10 tanesi merhaba 3 tanesi senden hoşlanıyorum diye diye kızlar havalanıyor. ben de bir kızım ama genelde öyle ters değilim sizi anlayanlardanım :D

0|0
    0|0
  • Yazmayin sizde

0|0
    0|0
  • Ego değildir belki de bu yavsama durumundan bunalmistir 😊

0|0
    0|0
  • Konuşmak istemiyordur. Direkt egoya çekmenin anlamı yok.

0|0
    0|0
  • terslemesin de konusmasın da ne dıye konusulur kı tanımadıgın adam ıle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Site abazan dolu millet sanaldan ego tatmin ediyolar bosver reelde hepsi bakimsiz tipsiz kezonun teki

0|0
    0|0
  • xahha aynen cok dogru seyler 😂 o yuzden yazmiyorummmm 😄

0|1
    0|0
  • Ya kardeş afedersin 200 kız bana mesaj atsa g*tüm everestin tepesine kadar kalkar. Saygılar.

0|1
    0|0
  • Ulan terslese yine iyi anasını satayım mesajını silip atıyor 😀

0|0
    0|0
  • egodan degil erkekler kardeşim sadece mesela ben escinselim kime mesaj atsam cevap veriyor :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...