Bir teşhirciyim. Psikoloğa gitmek istemiyorum. Yardımcı olun bu illetten kurtulmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

Selamlar.

Evet başlığı okuduğunuz gibi. Bir teşhirciyim. Farkında değilmiş gibi, vücudumu sergilemekten hoşlanıyorum. Bikinimi bilerek küçük alıyor arkadaşlarımla sahile gittiğimde kalçamın bir kısmının açılmasını sağlıyorum. Hatta tekne turunda, onlarca kişi önünde yüksekten suya atladığımda suyun içinde bikinimi çıkarıp sanki suya düşerken çıkmış görünümü vermekten hoşlanıyorum. O esnada onlarca insanın beni görmesi hoşuma gidiyor. Tuhaf bir dürtü, engel olamıyorum.

Hatta bazen, ( öğrenci evinde kalıyorum kıbrısta ) karşı komşumun beni dikizlediğini farkedip iç çamaşırı ile odada uzanıyorum. Beni çırılçıplak görmüşlükleri de var.

Bakireyim, ufak tefek yakınlaşmalar dışında cinsel bir yaşantım olmadı. İstediğim de bu değil.

Bu durumun psikolojik olduğunu biliyorum. Bazen öyle anlar geliyor ki, karşı koyamıyorum. Sıkça yaşamadığım bu durumdan sonra normale dönüyor yaşantıma devam ediyorum. Sosyal sonuçları utanç veriyor bazen. Şöyle ki, sınıf arkadaşım var beni çırılçıplak gören.

Sizce normal mi? Yoksa bu teşhircilik mi? Ne yapsam kurtulabilirim?

Güncellemeler:
sorumu siler misiniz. abazan bastı burayı.

1|2
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• Normal değil, hayattan neyin ve kimin zevk vereceğini öğrenmek için düşünmeniz, uğraşmanız ve emek harcamanız gerek. Emek sarf edilmesi şart çünkü insanların hemen hemen hiçbiri, mutluluktan uçurma gibi doğal fantezileri (cinselliği kastetmiyorum tabii) karşılayamaz. Periscope gibi bir ortamda bu tutkunuzu karşılarken, size nasıl ve ne yöntemler ile hayvanlar gibi davranabileceklerinin analizini yapın. Boş şans.

Kıbrıs'ta sorun olmaz; plajda öpüşenler, Artemis'in kumsalında üstsüz gezen Ruslar ve Bafra Turizm Bölgesinin güneyinde adını hatırlayamadığım bir oteldeki nüdist Almanların çırçıplak suya girmesi. Her yerde sorun olmuyor. Finler saunaya toplu ve çıplak girer.

Biraz düşündüm de normal felan da olabilir.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Vücudun güzel sanırım.

0|0
    0|0
  • Aşırı ileri sapıksın. Git bakırköyr yat.

0|0
    0|0
  • Budurumun ilerde başına telafisi zor işler açacağını farkındasın diye düşünüyorum , ama olayın iyi yönünden bakacak olursak , bu durumdan kurtulmaya çalışıyor olmandır bir piskolok la görüş bence ve birde eğer cinsel içerikli filmler izliyorsan , izlemedn vazgeç bir müddet izleme

0|0
    0|0
  • Bir türk kadını isterse çıplak bile gezer çünkü kendi bedeni kendi kararıdır. Siz ağzınızı açamazsınız.

Türk kadını teşhirci değildir. olsa olsa türk erkeği abazadır :S

0|0
    0|0
  • Aynı durum bende de mevcut; düşük bel ve kemersiz pantolon giyiyorum, eğildiğim zaman çatalım gözüküyor ama benim patolojik değil herhalde, bir kemere ihtiyacım var.

0|0
    0|0
  • Neden psikoloğa gitmek istemiyorsun?
    Aslında sana bizlerden daha iyi yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • sen apaçık osrspsn

0|0
    0|0
  • Normal değil kadın bir psikolog yararlı olabilir onun dışında aklıma kendini uzun süre tutman olucak

0|0
    0|0
  • Sen hangi ildesin oraya taşınmak istiyorun

0|0
    0|0
  • Etekliyken dışarı külotsuz çıktın mı

0|0
    0|0
    • sarhoş ayağına yatıp apti oyununda çırılçıplak soyundum.
      yeter mi?

• evet tam 9 kişiydik kızlı erkekli. herkes sarhoştu ayrı da, ben hatırlıyorum ne yaptığımı.

• Vayyy bee sen benden de çılgınsın ben bir kere kıbrıstayken denize çırılçıplak girmiştim

• göster ama elletme ne güzel

0|0
    0|0
  • hemen karşıda bir ev tutayım ben

0|0
    0|0
  • Farklı birisin 🤔🤔

0|0
    0|0
  • Kıprısta bir psikoloğa gitmek istemez misin? Bir yorum getiremedim ben..

0|0
    0|0
  • Bana denk gelmiyo böylrsi

0|0
    0|0
  • Ates seni cagiriyor

0|0
    0|0
  • Psikologa görün mutlaka

0|0
    0|0
  • ailevi sorunların var mı

0|0
    0|0
  • gayet normal her insan beğenilmek ister, her kadın başkasının kendisini izlemesini arzulamasını beğenmesini ister hoşlanır :)
    soruyu beğendim yazarmısın?

0|0
    0|0
  • bize de yapsana teşhircilik inanmam görmeden :D

0|0
    0|0
  • teşircilikkk de azdırdın beni yaa

0|0
    0|0
  • Utanmalısın

0|0
    0|0
  • böyle bir tanıdığım var tedavi olmasını söyledim ona da ben böyle mutluyum diyor
    eğer sen de mutluysan ve çok abartmıyorsan sorun yok ama yine de dikkatli olmalısın başına kötü bir şey gelmesin

0|0
    0|0
  • Bu dürtülere rağmen bakireysen düzgün kızsın da işte içinde bir ikinci kişilik daha var demekki senin olmak istemediğin o yüzden bastırdığın biri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yazılan bu hıkaye gercekse seytanın tuzagına dusmussun arkadas senın bedenını oyuncak gıbı kullanıyor ama emın ol ıradeyle yenebılırsın oruc tutmak gıbı dusun sadece wazgecıceksın ve duzelıcek tovbe ve ıbadetle de pekıştırmelısın elın abuk subuk tıplerı senın ıcın bu kadar onemlı degılse Rabbını sana o bedenı verenı onemse ona gore topla kendını selametle

0|1
    0|0
  • Gösterip gösterip vermemen başına iş açabilir😐.

0|0
    0|0
  • Doktora git durum fena

0|1
    0|0
Yükleniyor...