Bu videodaki iç çamaşırları nerden bulabilirim?

Lütfen yardımcı olun

Güncellemeler:
Özellikle kız üyelere yardımları için cok teşekkür ederim ve erkek uyelerden iki kisiye teşekkür ederim

0|1
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Victor a secret a bakmanı tavsiye ederim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Victoria's secret diye hatırlıyorum hatta Selena bu klibinin meleklerle çektiği bir versiyonunu yayınladı defilede şarkı söyledi sponsoru da Victoria's secret oldu mağazalarından bulabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 9

• calvin klein gibi geldi bana ama bilemedim

1|0
    0|0
  • Bunların bikinileri bayağı var da, ic camasirina rastgelmedim

1|0
    0|0
    • Yine de teşekkür ederim

• Victoria Secret'in yeni ic çamaşırları arasindaymis yabancı sitelerde bulursun. Bikinisi avrupa networking mi neydi onda var

• Çok sağol 😘

• Onun gibiler ve ondan daha güzelleri victorias secrette satılıyor.

1|0
    0|0
  • Saniyesinide koysaydın bari yarım saat klibimi izlicez 😬😬

1|0
    0|0
    • Haklısın ama onu yapmayi bilmiyorum

• Ayrıca o yeni trend "Babaanne donu " diye geçiyo. Normal siyah düz rengi heryerde var. Eğer kastediğin oysa 😊

• 😂😂Benzetmene hayran kaldım babaanne donu

• Instagramda bunun giydiklerinin markaları satiliyorrrrrr saniriimmmm

1|0
    0|0
  • ic camasiri satan yerlere bak kesinlikle vardir ben oralardan ariyorum cogunluka aynisida satilyo

1|0
    0|0
  • emporio armani'nin, fiyatı da 30 dolar civari sanırım

1|0
    0|0
  • Çöpten

0|0
    0|0
  • Amaç dikkat çekip erkek azdırmak ispat: yardımcı olacak arkadaşlar en fazla avm falan gibi normal zekalı bir insanın akıl edebileceği cevap veriyorlar zaten oruç oruç insanlara şeytanlık yap

0|0
    0|0
    • Kişi kendinden bilir işi...

• Sakınan dal göze batar? Peki tamam canım muhatap olup Zaman kaybetmeyelim zira dolu bir insanım

• Kime göre neye göre dolusun... Dolu olduğun için cevap verme gereği duydun zaten belli dolu oluşun

Yükleniyor...