Seri katil denilince, gözünüzde nasıl bir tip canlanıyor?

Seri katil denilince,  gözünüzde nasıl bir tip canlanıyor?
Ahahahh 😂😂 kahkaha attım yaa 😂

Güncellemeler:
Jsjshsjjsjz

16|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tam olarak gözümde bir şey canlanıyor diyemem. Böyle vahşiliklerin tiple alakası yok, kimden geleceği belli olmaz.

Ayrıca seri katil diye biz konuştuk, o da seri katil oldu. Adam sıradan bir psikopat. Öyle hikayesi olan, enteresan takıntıları olan ve bir nedene bağlı kalarak cinayet işleyen biri değil. Bildiğin, düz, sıradan bir suçlu. Tek fark birden fazla kişiyi öldürmüş ve söylenilene göre zeki.

Seri katil tanıdığım yok ama ben bir şeye benzetemedim bu arkadaşı.

10|1
    0|0
    • Ay olgunlaşmışsın sen ya kdfls koymamışsın cevaba <999

• Yaş 100 olmuş ama kafa hala 15 😒

• Düz seri bir katil değil o adam. Kuzuların sessisliği gibi bir filme takıntılı ve Antony hopkins'in cinayet filmlerini çok seviyor. Küçükken arkadaşları onu '' Garip çocuk '' olarak adlandırıyorlar.

Erkekler Ne Diyor 195

• Her insan seri katil zaten insanin yasama sevincini oldurup mutsuz birakiyor. En kusursuz cinayet iste cezasi da yok.

31|9
    0|0
  • Hayal gücüm yok.

1|0
    0|0
  • adam seri katil falan değil ki. sistem yok, mesaj yok, felsefe yok. gelişine öldürmüş tipini s... ğim

23|6
    0|0
    • Her seri katil sistemli ve felsefik islemiyor cinayetleri. Profil uzmani gibi konusmayin shsgsgs

• @göksue başkalarıda var, biliyorum, şu anda bizi izliyorlar..

• Cinayet işlemek zorunda değildi. Başka bir ülkeye gidip kendine yeni bir hayat kurabilirdi. Cinayet işlemekten zevk alıyor kendisi.

• Tamamda hatırlarsanız testere filmindeki ruh hastasıda bu oğlana çok benziyor. Tiple alakası yok bu işin.
    Sanki bu adam çok farklıydı
    www.portalpower.com.br/.../32300-40523.jpg

5|3
    0|0
  • Dexter

6|0
    0|0
  • Genelde katil profesorler de bu tipte olur
    Counter strike oynayanlar iyi bilir terörist team deki elemanı

2|1
    0|0
  • Benim gözümde, gözünü avına kitlemiş canavar gibi birisi canlanır..
    http://img.mynet.com/ha3/d/Durmusserikatil.jpg

#Vesselam

4|1
    0|0
  • Ahahaha çok iyi 😂😂😂 bizden seri katil çıkarsa işte 😂

4|1
    0|0
  • Bu ülkenin her şeyi ters arkadaş. Seri katili efendi düzgün görünür; düzgün efendisi de seri katil gibi.

3|0
    0|0
  • Ne kadar gülsekte böyle şeylere. o Adam 3 can aldı. 3 ocağa ateş düşürdü , 4 üncüsüde kesin değil

4|0
    0|0
  • Adama ilk bakildiginda normal biriymis gibi fakat aslinda psikopatlik tipinde gizli, hemen belli olmasada psikopatlik fena sekilde var tipte.. Oyle olmasa 3 yil gizlenemezdi heralde:)

1|0
    0|0
  • Her zaman böylelerinden korkacaksin bu devirde
    http://i.hizliresim.com/kvG0v7.jpg

5|1
    0|0
  • galatasaray lisesi oku odtüde oku sonra gel seri katil ol işe bak AS:Das:D

3|1
    0|0
    • lisedeki fotograflarına ve arkadaşlarının yazdıgına bakarsan anlarsın içten geleln eğilimi varmış bence

• Tamda bu tip canlanıyor gözümde 😂

1|0
    0|0
  • kemal sunalın tarzan rıfkı filminde , süheyl eğribozun canlandırdığı manyak rıfat karakteri gibi bir şey olmalı seri katil.

1|0
    0|0
  • adama seri katil değilde Okumuş katil demek mantıklı
    :D

2|0
    0|0
  • sürekli olarak mutsuz , depresif , sevgisiz , saygısız yaşayıp , genelde intihara kalkıştıktan sonra ölmeyip üstüne bu boktan yaşamı devam ettiren kişiler belirli bir yerden sonra toplumdan intikam olmaya kalkışıyor. çok zengin bir aile çocuğuna sevgi dışında herşey verilirse onunda sonu böyle olabilir

3|0
    0|0
    • Alakası yok bu durumla. Çünkü şizofren hastasıymis, kucukken etkilendiği filmlerden bu haldeymis. Zaten tutuklandığında 3 senedir ailesuliyle gorusmedigini söylemiş, annesini çok özlediğini belirtmiş.

• @morhayal_ sanırım hastahanede çalışıyorsunuz? Çünkü benim kuzenim de deliler hastahanesinde çalışıyordu (ya da onun gibi birşey), o da şizofren lerden böyle bahsediyordu.

• @izmirliayştayn6 hayır bu konuyu çok araştırdım ruhsal hastalıkları yanı çunku benim annem de şizofren hastası yanı bir çok saptamalarım var bu konuda

• :D :D:D ggogle güdeme almış

www.google.com.tr/search

1|0
    0|0
  • Daha iyi seri katiller gördüm. Ama çoğu önceki dönemlerde yaşamış kişilerdi. O dönemde teknoloji ileri değildi. Şimdi teknolojinin sunduğu avantajlar yüzünden kolay yakalanırlar ve böyle katillerin işi zor. Çok zengin ve aşırı profesyonel olanları hariç.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    175

Kızlar Ne Diyor 167

Yükleniyor...