Gizli kullanıcı olarak atıp tutanlara ( iyileri tenzih ederim ) sinir olanlar?

gizli kulllanıcı arkadaşımız bir soru paylamış neyse yorum yaptım soruya ben hayatımda bu kadar terbiyesiz bu kadar küstah bir insan görmedim yaptığım yoruma görüşümü paylaştığıma üzüldüm madem gizlisin haddini bil gizliyim diye ağzına geleni sayamazsın

1|8
7|42

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle haklısın canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Gizlilerden arada çıkıyor böyle onlara fazla kızmıyorum da geçen bir bence de görüşlerin altına yorum yazılır ya o şekilde yazıyorudum tam 3. yü yazacaktım engellenmişim hatta 3. yü yazacağım kız engelledi zannettim önce mesaj attım kıza onunda garibine gitti benim hoşuma gider milletin yazışması dedi. O yazdığım görüş yorumlarından birine yazdığım yorumu beğendi görüşü yazan kız benceyi yazan engelledim yazacaksan özelden yaz dedi 2-3 olsa neyse önüne gelene yazmış dedi halbuki öyle değil savunmamı da yapamadım sinir oldum ya.

1|0
    0|0
  • Şu siteyi hayatından sayanlar gizli olur. Demek ki siteyi ciddiye alıyorlarmış :D

1|1
    0|0
  • Burada bile gizlenip millete laf sallayacak kadar karakter yoksunu insanları neden bu kadar takıyorsun ki kafana? Zamanında bana da yapmıştı birisi gizli soru sorup cevap verdiğimde küfür edip birde beni engellemişti cevap dahi verememiştim. Site bu konuda bir şeyler yapmalı yazıp engelliyor sonra kalıyorsun öyle.

1|0
    0|0
  • Ben ben birdaha ben :).. kiz bana edepsiz diuo aciktan bir soruma gorus olarak... mastira baktiriuorum gobegini cekip piercingim kilom nasil diye gk dan soru soran o bana ddepsiz diyen :) ... halbuki ben veya bir cogumuz gk olmadan veya acik olmadan heryerimizi acip sotu sormuuoruz

1|0
    0|0
  • Babasi kizar teyzesi

1|0
    0|0
  • Gizli insanlar bana göre eziktir ya nete net özgüvensiz kendini ifade etmekten korkan insalar

1|0
    0|0
  • aynı kişiyle bende tartıştım. işte klavye delikanlılığı yapıyor. özgüveni yok. tutmuş benim profil fotografıma aşağılayıcı yorumlar yapıyor. sinir etti beni de o kişi

1|0
    0|0
  • Insanlar'in karakterlerinde sorun var.

Kahraman Bozuntulari!

1|0
    0|0
  • Gizli kullanıcıları takmayın :D
    Çoğu ya troll ya da fake erkek olup pembe hesap açanlar başka sorulara geçin

1|0
    0|0
  • Seninde herkesi adam yerine koymak gibi pis bir huyun var melek. Ciddiye almaya bile değmez öylelerini. Zamane veletleri işte çoğu.

1|0
    0|0
  • Boşver takma. gerek yok.

1|0
    0|0
  • dostum bunları takma ya değmez kesinlikle. insan olanları tak. kendini bilmez çok var burada

1|0
    0|0
  • Sıkma canını arkadaşım cesareti ve öz güveni olsa gizli olmazdı zaten o tipler klavye delikankısı veya bayanı

1|0
    0|0
  • haklısın

1|0
    0|0
  • Gizlilerle uzatmayıp engellemek en iyisi. Kullanıcı adları çıkmadığı için cesaretleniyorlar.

1|0
    0|0
  • aynen bende

1|0
    0|0
  • Yürekleri yok gizliden çıkıp konuşmaya da ondan

1|0
    0|0
  • Sinir bile olmuyorum korkuyor ki açılmıyor

1|0
    0|0
  • Dövelimmi teyze :)

1|0
    0|0
  • Ben oluyom

1|0
    0|0
  • Cinsel soru soranlara sinir oluyorum

1|0
    0|0
  • Burada neyden korkuyorlara bende bunu anlamiyorum gizlileri. Ve sana büyük terbiyesizlik yapmis...

1|0
    0|0
  • Katılıyorum.

1|0
    0|0
  • Inan değecek biri değildir. Yazdığına degmez

1|0
    0|0
  • Dobra olsun herkes

1|0
    0|0
  • Sende gizlenip ondan daha beterini yapsaydın

0|0
    0|0
  • boş boş işlerle uğraşıyorsunuz...

0|0
    0|0
  • hepsine böyle takılma , sonları gelmiyor çunku

0|0
    0|0
  • yatımdayım etrafımdaki kadınlardan yazmaya fırsat bulamadım evet çok haklısın böyle küstahlık olur mu senin gibi birine bu yapılır mı şiddetle kınıyorum onları gizliler ölsün herkese açıktan selamlar

1|0
    0|0
  • dolu burada serepsiz adi dolu maalesef

1|0
    0|0

11 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...