Sence özgür müsün?

Özgürlükten kastım; kendin olup dilediğin gibi yaşamak, el ne der diye yaşamamak...

2|1
24|45

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aslında bu konu birazda ailenin seni Nasıl yetiştirdiğine bakıyor. Mesela ben çok özgürüm başkalarına göre. İstediğim şeyi istediğim yerde istediğim Zaman yaparım yememe içmeme gezmeme tozmama karışılmaz. Ailem beni hep sıkmadan yetiştirdi dediğim gibi rahat büyüdüm bu sebepten biraz başıma buyruk olabilirim. Kendimce yine özgürlüğüm tam yaşayamadığımı düşündüğüm de oluyor. Ben kendimi başkalarıyla kıyasladığımda arkadaşlarımla falan onlara göre yine ben tam anlamıyla özgürüm ama bizde karşılıklı oluyor genelde bazı şeyler. Sorumluluklarımı bildiğim kadar özgürüm bu da bana göre yine kendimin tam anlamıyla özgür olmadığını gösteriyor

0|0
    0|0
    • Bende öyle özgürüm aslında ailem sorumluluğuma yapmama göre özgürlük veriyo. birazda isteklerimi demediğim için özgürüm

Erkekler Ne Diyor 44

• Teknik olarak değilim, ya da sorduğunuz manada da değilim. Ama ruhumun daha hür olduğuna eminim. Zihnimin daha fazla manevra kabiliyetinin olduğunu düşündüğümden, elbet özgür sayıyorum kendimi.

1|1
    0|0
  • Özgürlüğün tavana vurmuş halini yasıyorum

0|0
    0|0
  • Bir tek o konuda özgürüm

0|0
    0|0
  • Özgürlüğün konusu çok geniştir. Ancak şimdiki nesil özellikle üniversite çağı gençler özgürlüğü ben istediğimi yaparım, ederim cinsinden algıladığı için o özgürlük değil sadece vodafone özgür genç reklamlarından ileri gitmez malesef. Ellerinden baba paralarını aldım mı hepsi yok olup gider :) tabi istisnalar kaydei bozmaz

0|0
    0|0
    • Aynen o ozentilik gitcek içcek gezcek 30 una gelince sönüyo böyle tipler

• iç dünyam da

0|0
    0|0
  • Degilim

0|0
    0|0
  • el ne der diye yaşamayın tabi ama elin ağzına da laf vermeyin. aradaki çizgi hiç beklemediğiniz kadar önemli olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Özgürüm

0|0
    0|0
  • Kısmen evet

0|0
    0|0
  • Özgür 'üm seksi takiliyorum ben.

0|0
    0|0
  • kimse umrumda değil. hatta okulda çogu zaman deli derler. kafama eseni yaparım neden umursayayımki ben mutlu olduktan sonra

0|0
    0|0
  • insanların sınırladığı bir özgürlüğü vardır nasıl dersen mesela şu an özgür irademle bu yazıyı yazıyorum gibisinden kısacası insanlar kendi çizgileriyle özgürdür

0|0
    0|0
  • ruhun bile bedene hapsolduğu yerde ne özgürlüğü

0|0
    0|0
  • özgürlüğümü koruyorum. başkasının bana laf söylemesi benim özgürlüğe olan inancımı kıramıyor. neysem oyum. aslımı inkarda edemiyorum.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Özgür olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz

0|0
    0|0
  • milleti takmıyorum zaten. kendi istediğim gibi yaşıyorum. Allahada hesap verecek değilim. yaratmasaydı ben olmayacaktım...

0|0
    0|0
  • Yeterince özgürüm

0|0
    0|0
  • Milletin dediğine bakmam.

0|0
    0|0
  • Ben tüm toplum mantığını ya da mahalle baskılarını 6 yıl önce yıktım özgür ve çok mutluyum :)

0|0
    0|0
  • Özgürüm şükür.

0|0
    0|0
  • Özgürüm.

Bu hayatta dilediğim ve istediğim gibi yaşıyorum

0|0
    0|0
  • Tabikide değilim hayatımız birsürü kısıtlamalarla dolu...

0|0
    0|0
  • Tam manada hiçbirimiz özgür değiliz.

0|0
    0|0
  • Hiç kimse özgür değildir.

0|0
    0|0
  • fazlasıyla özgürüm bu konuda el ne dıye bısey yapmadım yapmam asla acıkcası kısıtlanmak bana göre degıl yapmayacaksam bıle ınat oluyor bende allahım özgurlugu sefiyooom :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • özgürüm tabi

0|0
    0|0
  • Aynen kimsenin nasıl düşündüğünün bir önemi yok bildiğimi yaparım yine de

0|0
    0|0
  • fazlasıyla özgürüm bence..

0|0
    0|0
  • Bence değilim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 23

• Özgürüm 😃😃😃

0|0
    0|0
  • hayor değilim

0|0
    0|0
  • Gibi gibi iste
    Tam anlamiyla degil 😒

0|0
    0|0
  • Çoğu konuda özgürüm

0|0
    0|0
  • malesef özgür değilim. şartlar onu gerektiriyor.

0|0
    0|0
  • Özgür değilim. Başkalarının söylediklerine ben önem vermesem bile aile ye verdiğim değerle istediğim gibi davranamıyorum.

0|0
    0|0
  • Bazeeeeeeeen. :D

0|0
    0|0
  • Ben deger vermedigim insanlarin ne dusundugunu onemsemem ama ailem cok onenser malesef bu yuzden cok baskicilar

0|0
    0|0
  • Değilim "aile" denen bir şey var. Bu kavrama değer verirken özgür olunmuyor

0|0
    0|0
  • Değilim herşeye karsı bir sorumluluk var mecburen ustumuzde

0|0
    0|0
  • öyle olduğumuzu sanıyoruz hiç değiliz

0|0
    0|0
  • ben el ne der değil de el bunu kesin der diye yapmadığım şeyler var bu genelde birşeyi satın almak hakkında oluyor

0|0
    0|0
  • Özgür değilim çünkü anneyim

0|0
    0|0
  • Değilim

0|0
    0|0
  • Millet kimmiş ya omu benim karnımı doyuru bir yürüsün işine 😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • evet özgürüm

0|0
    0|0
  • Özgürüm

0|0
    0|0
  • en onem verdıgım sey ozgurluk ama henuz degılım

0|0
    0|0
  • Bence değilim

0|0
    0|0
  • Özgürüm

0|0
    0|0
  • ne kadar özgürüm desemde illaki el ne der düşüncesi oluyo insanın aklında burası türkiye

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum🙄

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...