Mount and blade sword and fire?

Ateş ve kılıcın sword and fire versiyonuna sahip olup da şu anda oynayan arkadaşlar ciddi bir sıkıntım var yardım edecek bir müslüman evladı arıyorum.

Güncellemeler:
Sword and fire gibisini yapmadılar. Senaryo olayı harika. Yaptığın seçimlere göre gidişatı değişen bir oyun her girişinde farklıbir macera demek. Oyunun 50 tane versiyonu çıktı. Bunlardan sadece 2 tanesi senaryolu. Kalanların diğerlerinden tek farkı şu: Birinde kırım ordusundaki adamların gözleri çekik iken ötekinde sarranidlilerin ten rengi siyamış. Birin de cami ve yeni kıyafetler eklenmiş. Öbüründe iki tane yeni silahla 5 tane yeni bayrak gelmiş. Aman Allah töbeeee. Ne kadar zeki adam bunlar.
Oyuna fazladan 5 tane sancak atıp kırımlıların gözlerini de çekik yapınca oyunun patlama yapacağını zannıyla yaşayan zeki adamlar bunlar. Oyunun yazılım kısmından anlayan bir çocukla tanıştım. Sözde senaryoyu yazması benden uygulamaya sokması ondan ama şu ara meşgul. Eğer beni dinleyip benim senaryomu hayata sokarsa tadından yenmez yep yeni bir versiyon olacak.

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...