Çarşaflılar sizce çok ürkütücü değiller mi?

Çarşaflılar sizce çok ürkütücü değiller mi?

Gerçektende öcü gibiler ve son zamanlarda Türkiyede bile artmaya başladılar ne düşünüyorsunuz bunlar hakkında

1|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• 😊 satanist tiplerden, leş gibi alkol kokanlardan, her türlü pisliği kötülüğü yapanlardan korkmayanlar nedense Allah rızası için kapanandan korkar olmuş. Yazık size...

3|3
    0|0
    • Burası Turkiye evet böyle giyinen gormedim cok nadir fotoğraf sanırım daha çok afgan asıllı bayanlardan olsa gerek işinize gelince özgür ulke demokratik ulke , BU ÖZGÜRLÜK DENİLEN ŞEY SADECE SİZE MI ENDEKSLI SADECE SİZLER İÇİN Mİ VAR !!! Ne giyerlerse giyerler seni alakadar ediyor kardeşim

• Farkındaysan kapalılara demedim çarşaf giyip tamamen altında kalanlara dedim. Elini kolunu haraket etdirmese içinde insan mı var kukla bilemeyeceğiz farkındamısın?

• Kardeşim / güzel abim o da onun tercihi , bizim yargılamaya ne hakkımız var... Herkes giyim konusunda özgür se bırakın onlarda benimsediği şekilde giyinsinler bu şekilde düşünmeniz doğru değil. Ayrıca korkulacak bisey göremiyorum ben Allah rızası için giyinmiş okadar... Lütfen işinize bakın artık.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• canlarım benim yirim hepsini jsjsjs ama geçen bir olay yaşadım başakşehirdeyiz anket yapıyorduk. Neyse ev ev gezerken kapının önünden sadece eldiven sarılı bir el bize kış kış yapıyor. İstemiyorum gidin falan baya kırılmıştım. Hırsız değiliz sonuçta :)

0|0
    0|0
  • Bunlar semsiye degil mi

1|0
    0|0
  • Geçen gün çarşaflıları savunuyodun noldu😀

0|0
    0|0
    • Çarşaflılaları savunduğum yok. Ama nedense siz müslümanlarİslamda işinize gelmeyen bir kural oldu mu hemen ya Arap töresi ya da Yahudi kültürünün üstüne atıp kaçarsınız çok ilginç...

• İslamda örtünmek vardır fakar çarşaf diye birşey geçmez. Ayrıca herkes özgür çarşaf giyene bişey diyen yok. Ama Türk kültürüne uygun oldugunu düşünmüyorum

• Kesinlikle :D Yaptıklarının da dinle bağlantısı olduğunu düşünmüyorum. Şahsen çarşaflı bir kadın görünce daha dikkatli bakıyorum dikkat çekiciler :D

0|0
    0|0
  • Korkman gereken daha başka şeyler olmalı...

0|0
    0|0
    • Mesela küçük kız? Elini kolunu hareket etdirmese içinde insan mı bomba mı kukla mı var bilemeyeceğiz farkındamısın

• İnançlarına göre yaşayan insanlar,

0|1
    0|0
  • sürpriz yumurta gibiler kadın diyorsun doğuda erkek çıkıyor.

0|0
    0|0
  • yanlış şeyden korkuyon sen

0|0
    0|0
  • türkiye de bile derken müslüman bir ülkedeyiz farkettiysen istediklerini giyebilirler

0|1
    0|0
    • Türkiye İslam devleti değil resmi dinide İslam değil dini yok bile. Sen bunun farkındamısın

• Burası laik bir ülke. Herkes istediğini giymekte serbest olmalı dimi..

0|0
    0|0
  • Ninja gibiler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çarşaflıları ürkütücü görenler ürkütücü. Hele ki onların yobazlığı hiç çekilmiyor. Mini etekliler meydana çıkınca artınca birşey diyen yok ama iş çarşafa şeriyata sünnete gelince hemen bir havlamalar baş gösteriyor. Nediyelim ALLAH islah etsin

2|0
    0|0
  • İğrencler hadi tesettür neysede bunedir AWK 😹

0|0
    0|0
  • İstediklerini giysinler banane

0|0
    0|0
  • Diine göre bir bayan kimse vücudunun hiçbi hattını belli etmemelidir, çok bol giyinmelidir. Çarşaflı kadınlarda fazla dine düşkün olanlar sanırsam, bunda korkulucak bir durum yoktur. Allahtan korkun kulundan deıl.

0|1
    0|0
  • hayır sinir bozucular

0|0
    0|0
  • açık kızlardan iyidirler bence..

0|0
    0|0
Yükleniyor...