EVLENMEK İÇİN KİZ İLE TANIŞMAYA GİTMEK?

Selam Arkadaşlar yakın zamanda nasip olursa bir tanıdığımız tavsiyesiyle bir kız bakmaya gidegeiz ailemle. Eğer bir birimizi beğenir anlaşırsak. Ailelerde uygun görürse Allah nasip ederse evleneceğiz. Ama bu işler nasıl oluyor. Kız evinde ne gibi sorular soruluyor. Nasıl hareket etmem lazım. Kızı begenmediysem nasıl söylemem gerekir vs. Gibi sizlerinde bilgi ve tecrübelerinizi benimle paylaşmanızı istiyorum. Aklınıza gelen diğer detayları paylaşmanızı istiyorum. Cevaplarınızi bekliyorum. Teşekür Ederim şimdiden sizlere. Yardımlarınızı bekliyorum. Lütfen ciddi bir konu benim için.

1|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ablamdan tecrübemle gelenler genelde ünlü bir pastaneciden bişiler getiriyorlardı :D oğlan bakımlı oluyordu sonra sohbet koyulaşınca kızla oğlan yanında bir kişiyle yan odaya geçiliyordu konuşuyorlardı işte yemek yapmayi biliyonmu ne seversin hobi fobi falam sıkma kendini çok dalga geçiyom ben :D

0|1
    0|0
  • Bu ilk görüşmede belli olur
    Kızın beğenip beğenmediğini ikinci görüşmede belli edersin gidip gitmemekle
    Zaten aileler konuşacak damat ve gelin konuşmazlar
    Sizi bir odaya alıpta birbirinize sorular sorar tanımaya çalışırsınız
    Olumlu olursa 2. Görüşme istenilir herşey net konuşulur sonra sözdü nişanlı derken nikah masasında bulursun kendini

0|1
    0|0
    • İnşallah hayırlısı olur ne diyelim. Teşekürler yorumlar icin.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...