Ailesiyle yaşamayan bir kızla evlenirmisiniz?

ben yalnız yaşıyorum ve etrafımdaki insanlar bana kötü gözle bakıyorlar dedikodumu yapıyorlar. bende korkmaya başladım. ailesiyle yaşamayan kızla evlenir misiniz?

0|1
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• 28 yasindayim, yaklasik 12-13 yildir ailemle yasamiyorum, yatili lise, unv askerlik ve 4yildir yalniz yasamak... Ailem evlenmek icin bir suru kiz buldu, yakiniz, bir kiz icin bilmem ama yalniz yasayan hali vakdi yerinde erkege ragbet fazla oluyor..

1|0
    0|0
    • erkek olsam bende çalışan ve yalnız yaşayan bir kızla evlenmek isterdim şahsen ama işte toplum farklı

• haklısın

• Yillar once kafaya koydum tek basima vâr olmayi ve basardim, insanlarin sana ne gozle baktigini hissedebiliyorum, unv den bayan arkadaslarim var tek yasayan onlarla sosyal hayatin icinde olan zorluklari konusuruz baxen, sen sen oldugun surece mahalle baskisini bosver, gunahini alirlar, once herkes kendi evinin onundeki copu alsin, hadi dicen herkes işine baksin... Sen yoluna bak

En İyi Kız Görüşü

• Yobaz düşünceli pis insanlar. Onlarda kızlarımız çok namuslu der yemediği halt kalmaz. 15 yıldır cahalet arttı bu ülkede!

0|0
    0|0
    • Yaşımın 19 olduğunu nerden biliosun nereli olduğumu ne okuduğumu ne biliosun? Aşırı saçmalamışsın

• Yok ben rahatsiz eden durum yok sagda solda konusursun rezil ederler adami yerin dibine girersin :)

• Benim rezil olacak bir tarafım yok kendine bak sen. Şahsına bişe mi dedim cevap veriosun. Sanane

Erkekler Ne Diyor 22

• Evet, elbette. Sözlü taciz çok olur böyle durumlarda. Adam gibi evlenecek biri değilse hoşlandığınız, önemsenir tabii.

1|1
    0|0
  • Her insanda olduğu gibi : saygı, ısınma, uyum, güven, sadakat oluşur ise 2 cins arasında? o zaman sorun yok evlenilir.

0|0
    0|0
  • Amaan boşver etrafındaki insanları.. Yalnız yaşayan bekarları hep eleştirirler ama ben onların da ne maI olduğunu iyi bilirim..
    Karısını-kocasını aldatanlar da aile, kızı orspu olanlar da aile, çocuğu esrar içenler de aile.. Öyle ailelerin ben taa.. Neyse.. Onlar kendilerine baksın..
    Soruna da cevap vereyim, evet, seve seve evlenirim..

0|0
    0|0
  • Kendi ayakları üzerinde duran bir hanimsin. Bu durum seni diğer hanımlara göre bir adım önde yapar. Bence hiç sıkıntı yapma derim.

1|0
    0|0
    • Bir sürü hanımın gıpta ettiği bir hayatın var. Hakkını vere vere yaşa ve kimeyide takma bence.

• Dedimya kendi ayakları üzerinde duran olgunlukta bir hanimsin daha ne isteyeyim. Buradakilere pek bakma. Onlar hayat Mektebinde hazırlık okuyorlar. Yazmak ile yaşamak arasındaki farkı bilen bilir.

• diyorsunki boş konuşuyorlar aslında senin hayatını kıskanıyorlar bile.

• Evlenırler kanks merak etme

0|0
    0|0
  • evlenırım bende yanlız yasıyorum cunku

0|0
    0|0
  • duman cıkmıyorsa evlenirim :D

0|0
    0|0
  • Tabiki evlenirim ben ailenle evlenmicemki senle evlenecem ailenle yaşayıp yaşamaman nesi kötüki sanki ailesiyle yaşayanlar melek mi

0|0
    0|0
  • Simdi etraf yanlis anlar ve adini çıkartırlar.
    Ama bir erkek senin icinide disinoda bilirse ve kalblerde uyusursa niye eblenilmesin...

0|0
    0|0
  • Evlenirim sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • evlenmem ama sevgili olurum

0|0
    0|0
  • evet daha iyi benve

0|0
    0|0
  • Sen o yobazlara bakip canını sıkma

0|0
    0|0
  • tabi evlenirim böyle saçma şey mi olur

0|0
    0|0
  • Evlenilebilir, kişiye bağlı bir konu genelleme yapamam

0|0
    0|0
  • kime ne evlenirim

0|0
    0|0
  • Ailenle yaşamama nedenin önemlidir.

0|0
    0|0
    • ayrı şehirlerdeyiz iş için istanbula geldim

• diyetisyenim

• Mesleğini burada icra ediyorsun yani bende İstanbul'da olduğum için burada yazıyorum. Ekmeğini rızkını burada kazanıyorsun sosyal yaşantında sade ve düzgünse sevgili diyetisyen hanımefendi bir sıkıntı olmaz. Bu düşüncede olan biri elbet karşına çıkar rahat ol.

• Neden korkuyorsun ki? Sakladığın bir şey olmadığı sürece korkman gerekmez.

0|0
    0|0
  • Orosou diyolardr kesin arkandan

0|0
    0|0
    • diyen var :( elime erkek eli değmedi günahıma giriyorlar

• O da onlarin gunahi yapcak bisi yok

• Öyle saçmalık mi olur kimse kimseye öyle bişey diyemez sevdiğim givendigim anlayışlı biri oduktan sonra isterse yurtdışında yalnız yaşasın ben yine de onun ile evlenirim sorun yapmana gerek yok erkeklerde yalnız yaşadıklarında ooo eve hergün birini getiriyor diye düşünüyorlar boşver hayatı kendin için yaşa ben öyle yapıyorum

• Tabi ki evlenilir etrafın yobaz ve dar kafalıysa bu senin suçun değil

0|0
    0|0
  • Eve oglan atıyon mu

0|0
    0|0
    • Hayir evime kız bile gelmiyor

• Evlenirim o kadar ön yargılı hastalıklı ruhlu değlim be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Evlenmezler sanirim

0|0
    0|0
  • Sen yalnis cevrede yasiyorsun demek ki...

0|0
    0|0
    • çevrem değil apartmandaki insanlar aslında. çünkü bütün arkadaşlarım yalnız yaşıyor

• Ah bu toplumun kem gözleri başa bela.

0|0
    0|0
  • erkek olsam evlenirdim,..

0|0
    0|0
Yükleniyor...