Evet saçma bulmayın dalga geçmeyin tamam mı?

ben ve arkadaşım cin çağırıcaz 2 kişiyiz olmazsa bir kişi daha da çağırırız ama birazcık korku var içimizde ama yapıcaz ouija tahtası ile aşamalarını bilen var mı yaşayan var mı lütfen söyleyin dalga geçmeyinnn

0|1
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• ben bu olaylar cok ılgılendım basınıza bela alırsınız mubarek gunlerde ugrasmayın

0|0
    0|0
    • ılgilendin lütfen bişeyler söyle konuyla alakalı

• konuyla alakalı soylıcegım sey paranormal varlıklarla ıletısım kurulabılır cok cesıtlı yontemlerı var ama basınıza bela alırsınız saka degıl bu olaylar korkuyorum dıyosun korkmak bela rıskıını de arttırır ustelık ramazandayız uzak durun baska ıslerle ılgılenın

En İyi Kız Görüşü

• Biz bunu en son lisedeyken yapıyorduk ahasj , yapmayın bence gelir falan
    al başa belayı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ulan gece kapı rüzgardan fuaarrşş etse zıçarsınız hallere bak hele tahta yapcaklarmışta cin gelcekmişte casperi seyredin :/

0|0
    0|0
  • Ben geleyim mi )))

0|1
    0|0
  • Sırada ki gerçek olmuş dabbe filminin gerçek kahramanlarını burada görüyorsunuz.

0|1
    0|0
  • Sonra nolacak

0|0
    0|0
  • Bunun sakasi olmaz yalniz musallat olursa gorursn ebeninkini

0|0
    0|0
  • Beni çağırın :D

0|0
    0|0
  • Tamam

0|0
    0|0
  • hayata küsmek doğduğunuza pişman mı olmak istiyosunuz ya da yaşadığınıza pişman mı oldunuz

0|0
    0|0
  • Başınıza iş almayın derim.
    Kendi kulvarinizda yaşayın.
    Çağırdim geldi def ettim gitti olmaz bu iş.
    Musallat olursa görürsünuz sonra.

0|0
    0|0
  • hiç bilmiyorum ya cin falan çağrmadım için

0|0
    0|0
  • yap bence

0|0
    0|0
  • Denemedim ama kısa bir araştırma ile intenet üzerinden bulabilirsin gerekli şeyleri

0|0
    0|0
  • Bende gelem bkle :)

0|0
    0|0
  • Cagirda gör ebeyinkini

0|0
    0|0
  • 1 kişilik daha yeriniz var mı 😱

0|0
    0|0
  • Ben bir defa cagirdim hatta fotosunu cektim korkmazsan atim

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Sacmalamayin kızlar her ggün ziyaret ediyor ondan sonra boşu boşuna sabaha kadar onlarla uğraştım bugün kolay kolay birakmiyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...