Ya bunlar sadece bana mı saçma geliyor (resimli)?

Insanlarin buradaki yazanlari okuyup inanmasi bana cok tuhaf geliyor. Çünkü çok saçma? Ya bunlar sadece bana mı saçma geliyor (resimli)?

Güncellemeler:
Saldirganlar gelmesin. Yok benim dogamda hayvanlik var diyorsaniz insan taklidi yapin 5 dakika oyle konusalim

0|1
12|21

En İyi Erkek Görüşü

• Din aptallaştırır

2|1
    0|0
    • Bunu söylicek yüzun olsa gizlenmezdin mk cahili aptal olan sensin

• @crzyfire iyi başlangıçlar o zaman size umarım dediğiniz gibi olur olmazsa harcadığınız bir hayata üzülürüm

• Sagolasin birader ben hayatimi harcamiyorum hem dinimi hemde hayatimi yasiyorum vede mutluyum iyi aksamlar dilerim 😊

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Çünkü cidden çok saçma.

İlk kez ağlamasının sebebi ciğerlerine giden saf oksijenin ciğerlerini yakmasındandır. Hatta o yüzden ağlaması iyidir, yoksa nefes almadığı düşünülür bebeğin.

Ondan sonra da bebekler ağlamayı ihtiyaçlarını belirtmek için ağlarlar.

Bir taraflarından yine sallamış insanlar

1|2
    0|0
  • Saçmalık seviyesi %100'ü geçik...

2|1
    0|0
  • Adam kafasına göre yazmış tamam mı araplar zaten cahil inanmış sonra insanları keserek onları da zorla müslüman yapmışlar bizim Atalarımızıda gelenek işte yavaş yavaş millet araştırıp gerçeği anlıyor

1|1
    0|0
    • Keşke bir sorgulasalar ama yok onuda günah sanıyorlar

• Ben anlattım böyle birine işte. En son dedi ki çok sorgulayana şeytan yakın olur :D

• Ahah bende söylüyorum dedilerki çok sorgulayanlar sonunda kafayı yermiş. Sorgulamamak lazımmış :D

• İşte bu yüzden deist olmayı seçtim. Saçma insanların çıkardığı saçma dinlere uymak zorunda değilsiniz. Bir ilahın olduğuna inanın yeter.

2|0
    0|0
    • Bende öyle, sana katılıyorum.

• Peygamber'imizin hadisimi varmış buna yönelik bu çok önemli
    Yanii söylenmeyen şeyleri yazmazlar herhalde

0|0
    0|0
  • o kıtap hangı kıtap bakalım ablacım saçma demeden once bı kaynagına bakmak lazım her hadıs kıtabına ınanmamak lazım tabıkı ama bu demek degılkı hadıslerın hepsı sacmadır oyle bısey yok

0|0
    0|0
    • Doğru diyorsun fakat bana dinlerle ilgili her şey saçma, anlamsız ve uydurma gibi geliyor.

• o sana oyle gelebılır saygı duyarım herkesın ımanı kendıne ama gıdıpte bazı seylerı gostererek sacma falan demek yanlıs bızlerde herseyı oldugu kabul etmıyoruz dogruyu kaynagından ogrenıp ınanıyoruz

• Yaptığım şeyde ben yanlışlık göremiyorum

• Bu kitabi yazan kim, kaynagina bakmak gerek, her yazilan sey dogru diye birsey yok...

0|0
    0|0
  • Bilmem. Belki de haklısın.

0|0
    0|0
  • her yazana inanma, saçma geliyorsa senin için saçmadır ama başkalarını yargılama belki onlar için mantıklıdır.

0|0
    0|0
  • hiç yorum yapamıycam bilgim yok

0|0
    0|0
  • guzel mis sacma degil

0|0
    0|0
  • hiç fikrim yok.

0|0
    0|0
  • Anlayamazsınız... :D

0|0
    0|0
  • bu kitabun adı ne canım ya :/

0|0
    0|0
  • Neden saçma olsun

0|0
    0|0
  • Anlayamazsin sen. o insan degil. melek cunku

0|0
    0|0
  • yaz yaz para kazan işte ya bu nedir :D

0|0
    0|0
  • şişman mısın?

0|0
    0|0
  • Ortada saçma bir şey varsa o da senin nefes alman ?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• İnsanlar 'gerçek' hadis diye bir kitap çıkartırsa doğal olarak 'gerçek olmayan' hadislerin varlığı da gündeme geliyor. Bu da o 'gerçek olmayan' sınıfına giriyor.

0|0
    0|0
    • Bana gerçeklerde saçma geliyorda. Insanlar bu gerçek olmayana bile inaniyor ya iste bu cok tuhafima gidiyor hemde cok

• Hmm bende gerçeklerden de bahsettiğini sandım pardon :)

• Bak cümlemde ''anlatılan '' sözcüğünü kullandım.''Yazılan '' demedim ^_^

• Hşş sus dogmatik bunlar 😆

0|0
    0|0
  • Belki de doğru

0|1
    0|0
  • Yalnız değilsin.

1|0
    0|0
  • bebekler kendi ihtiyaçlarını kendileri gideremezler, konuşmayı bilmedikleri için başkasından yardım da isteyemezler dolayısıyla ağlarlar. ya açtır ya altını kirletmiştir, ya gazı vardır vs vs yukarıdaki fotoğrafta yazanları saçma bilmeyenlerin düşünme kabiliyetinin geliştiğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • sana saçma...

0|0
    0|0
  • İnanç meselesi.

0|0
    0|0
    • Yanlış anlaşılmak istemem ama bu birazda zeka meselesi

• Hemen savunma mekanizması kurmandan belli neyin ne olduğu, bir de zekadan dem vuruyorsun :)

• Evet sen haklısın kesinlikle.

• Bana da tuhaf geldi 😕

0|0
    0|0
  • rezalet gerçekten xd

0|0
    0|0
  • Muhattap olmak istemedigin insanlara soru sorman cok ironik :D

0|0
    0|0
    • Sadece bana mi saçma geliyor? Diye sordum. Yani benimle ayni fikirde olanlara sordum soruyu :) yoksa dediğim gibi muhattap bile olmak gelmiyor içimden digerleriyle

• Hangi kitap bu kaynagi ne? Arastiricam

• Sensin saçma

0|0
    0|0
Yükleniyor...