Hedeflerim var ama nedense içimden bişey yapmak gelmiyor?

Hedeflerim var kendimi her zaman pozitif düşündürüyorum enerjim de var hep mutlu mutlu takılıyorum çoğu zaman. Kafamda planlarım var hedeflerim var ama olmayacağını düşünüp bir yerden başlamaya çekiniyor gibiyim ya da nasıl anlatayım hani mesela bir kızın arkadaşı vardır o arkadaşı var diye kendine bir güveni bir mutluluk hissi gelir ve güzel güzel giyinir beğenilme duygusu gibi bişey. Bendeki de öyle bir duygu. Bilmiyorum nasıl yapsam annem izin veriyor ama babam sen yapamazsın otur diyor her şey kaldı gibi yani.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hedeflerini kimseyle paylaşma. Karar ver ve o hedefe doğru kimseyi uyandirmadan ilerle. Hedefinde bir noktaya geldiğinde de insanlar zaten bu işi bu kız yapar der ve destek olur onay verir. Sen yeterki başla

1|0
    0|0
    • Aynen bak ben de o hedeflerimi paylaşmama taraftarıyım ama baskı gibi bişey oluyor mecbur söylüyorum. Ama babamın arkamda durup destek olmaması da ayrı bir sebep. Bence.

• Teşekkür ederim

• Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• beyin bir işe başlamadan önce onun uzunluğunu hesaplıyıp kafada kaytaracak şeyler arar sosyal medya , tv vbvb ama merak etme bir kere başlarsan devamı gelir

0|0
    0|0
  • bende biraz öleyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...