Araştırmalara göre birini rüyada görmek, gördüğünüz kişinin sizi özlediği anlamına gelir… Sizce de öyle mi?

Yapılan psikolojik araştırmalara göre birini rüyada görmek, gördüğünüz kişinin sizi özlediği anlamına gelir… Sizce de öyle mi?
Araştırmalara göre birini rüyada görmek, gördüğünüz kişinin sizi özlediği anlamına gelir… Sizce de öyle mi?

3|2
185|103

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 184

• Hayir. Daha cok bilincaltimizla ilgili. Eger o kisiyi dusunduyseniz, ruyaniza girme olasiligi yuksektir. Ve ya dusunmediniz, o gun bir sey oldu, o olan seyin kisiyle alakasi var bir sekilde, siz fark etmeseniz de bilincaltiniz fark eder. Tabi ki arastirmada haklilik payi var ama genelleme yapilacak kadar degil

1|2
    0|0
  • züğürt teselllisi gibi bir şey

6|3
    0|0
  • Oyle bir araştırma olduğunu sanmıyorum. Varsa kaynağın nedir? Biz de bakalım. İkincisi bilimsel olarak kanıtlanmış olsa sizce diye sormazdın. Bilimsel gerçeklerin sizcesi bizcesi olmaz

1|1
    0|0
  • Platonik aşıkların uydurmacası ve tesellileri

4|3
    0|0
  • Bence değil tam tersi olmalı

5|1
    0|0
  • Tanimadigim insanlari da goruyorum ben onlarda mu özledi acaba?

0|3
    0|0
  • Birini düşündüğün Zaman onun da seni düşündüğü anlamına geliyormuş onun gibi bu da ama ne kadar doğru bilemiyorum tabi

0|1
    0|0
  • Sadece avuntu bu 😂 😂

1|2
    1|0
  • yalan bence

0|2
    0|0
  • Ben hergece aşık olduğum çocuğu görüyorum özleseydi şu an acı çekmezdim bana güvenenebilirsin yalan bu😥 keske gerçek olsaydı

0|1
    0|0
  • hurafe

0|1
    0|0
  • Umut fakirin ekmegi..

0|1
    0|0
  • Bence saçma.

0|1
    0|0
    • Burcun nedir?

• Demek ki bu yuzden mantıksalsın. Herşeyi mantığınla anlayıp her soruyu mantığınla cevapliyorsun. Tam bir Başaksın.. Bereketin ve doğruluğun timsali başak

• Ben de Koç um :D Hızlı atılgan çevik ve çalışkan :D

• Öyle bir şey duymuştum fakat gerçekliği tartışılır.

1|1
    0|0
  • Hayır alakası yok tamamen bılıncaltı

1|1
    0|0
  • Bana mantık dışı geliyor. Düşünsenize, birine platonik olarak aşıksınız. O kişi sizi tanımıyor bile. Bu nasıl mümkün olabilir?

0|1
    0|0
  • Sevdiğimi kaç kere yanımda uyurken rüyamda gördüm. En azından benim için çöktü bu iddia :/

0|1
    0|0
  • Brad'in, Orlando'nun, Ryan'ın (özellikle Ryan) beni özleme ihtimali yok bence. O sebeple saçma diyorum.

0|1
    0|0
  • Tanimadigin insanlari da görüyosun ne yani o da mi seni özlüyo💁👊

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum :)

0|1
    0|0
  • Pek sanmıyorum ben ya

0|1
    0|0
  • yok oyle bırsey :)

0|1
    0|0
  • Tanımadığım insanlar beni mi özlüyor 😀
    Soruna cevabım katılmıyorum 😊

0|1
    0|0
  • Olabilir ya

0|1
    0|0
  • @deargaymen_94
    Eğer bu doğruysa.. :D

0|1
    0|0
  • Megan Fox'u görünce beni özlemiş mi oluyor yani saçmalık inanmayın böyle şeylere. .:))

0|1
    0|0
  • Hiç sanmıyorum rüyalarımda yakınlarımdan çok sevmediğim insanları uzak olduklarımı görürüm

0|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum, zira bir insanı beş gün bir hafta üst üste rüyada görmek normal karşılanmamalı.

0|1
    0|0
  • Boş bir teselliden başka bir şey değil

0|1
    0|0
  • Kimseyi görmüyorum ben ya 😢😢

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    154

Erkekler Ne Diyor 102

• Var oyle bir soylenti ama..

0|1
    0|0
  • Hep araştırmaya dayalı zaten

0|3
    0|0
  • Bence öyle değil.

0|1
    0|0
  • bence kandiriyorlar insanlari o arastirmalar ;)

0|1
    0|0
  • Inanmıyorum ona kanks

0|1
    0|0
  • O zaman kimse beni özlemiyor.

0|1
    0|0
  • saçmalık bence :/ angelina jolie'yi gördüm rüyamda... beni özlüyormu yani saçma haber

0|1
    0|0
  • Scarlett beni özlediyse yirim onu

0|2
    0|0
  • Bence degil, cunku; kimi zaman yolda rastgele gordugum bir insan bile ruyama konu olabiliyor. Hic tanimadigim birinin beni ozlemesi garip olur, ozluyorsa da degisik bir insanmis diyelim.

0|1
    0|0
  • Özleyen arardı, inandırıcılığı yok bu tür araştırmaların. Kime göre, neye göre yapılıyor orası bile muamma.

0|1
    0|0
  • Bildiğime göre bu araştırma değil. bir kültür de inanç olarak duymuştum. Zaten uydurma olduğu çok belli.

0|1
    0|0
  • Yok bence değil

0|1
    0|0
  • rüyaların bence tamamına yakını bilinçaltıdır.
    görmediği şeyleri üretmesi zordur beynin, türetebilir sadece..
    düşünerek uyursan görürsün

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum... Geçen gece birinin karısını öpmüştüm.. Olası şey değil yani.

0|1
    0|0
  • öyle değil

0|1
    0|0
  • bana göre alakası yok rüyanda görüyosan sen özlediğin içindir o özlediği için değil kandırıyolar insanları :D

0|1
    0|0
  • Olabilir bence.

0|1
    0|0
  • Keşke öyle olsa :)

0|1
    0|0
  • Yok be bilader sjsjs

0|1
    0|0
  • Rüyada görüyorsanız özlüyorsunuz
    Rüyada görmek için yatıyorsanız seviyorsunuz.
    (2003 aşk metre kitabında yayınlanmıştı zaten)

0|0
    0|0
  • O halde, bayağı özlemiş.

1|1
    0|0
  • Bence öyle değil. Çok düşünsem 10 yil önceki kişiyi bile görürüm alakasiz. Bu kendimizi daha hissetmek için söylenen reklam olmasi için söylenen uydurmaca bir teori

0|0
    0|0
  • Yok olsa olsa tam tersidir o

0|1
    0|0
  • bence bizim bilinçaltı

0|1
    0|0
  • hangi araştırmaya göre la bu kadar mantıksız bir soru birde günün sorusu seçilmiş la git büyü falan yaptır fal baktır dostum boşver sen araştırmaları

0|0
    0|0
  • Hayır saçmalık

0|1
    0|0
  • Böyle bir bilimsel araştırma yok... olsa olsa tarotçuların falcıların araştırmasıdır bu..

0|1
    0|0
  • Rüyamda ünlüleri falan da görüyorum onlarda mı beni özlüyor şimdi ne güzel 👏🏻👏🏻

0|1
    0|0
  • Cok saçma

0|1
    0|0
  • Olabilir

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    72
Yükleniyor...