Vegan misin? vejeteryan misin? yoksa yamyam mi?

:)))))))))))))) yazik gunah insan yemekten hicbir fark yok :) Allah yiyelim diye gondermis diye sacma bir savunma yapmayin bile :) ayni proteinler sebzede de var!

• vegan
    A seç
  • vejeteryan
    B seç
  • yamyam
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
614

En İyi Erkek Görüşü

• Sebzelerden alabileceğiniz amino asitler sınırlıdır. Ayrıca bazı vitaminlerin balıklarda çok yoğun olduğunu hatırlatmama gerek yok. Kaldı ki mineral ihtiyacınızın önemli bir kısmını etten alabilirsiniz.

Yamyam değilim ama et yemekten hoşlanıyorum.
    Balık veya et yerken tabağımda bırakmamaya ve ziyan etmemeye özen gösteriyorum.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Yamamım şimdi o canlı ot canlı değil diyeceksin onunda bir yaşam süresi var foto sentez yapıyor dalından kopunca çürüyüp ölüyor demekki neymiş ha ot. Yeyip yamyam olmuşum ha bize bahşedilmiş hayvan etlerinden yiyip yamyam olmuşum sen önce bunu iyi düşün ot bir canlımı değil mi

0|0
    0|0
  • Et yemek yamyamlik ise ben yamyam im :S

0|0
    0|0
  • Ulen yaa. Bak sen böyle deyince canım zırh çekilmiş adana istedi. Şöyle acılı, bol baharatlı, mangalda orta pişmiş... Öf beh!🙈 🐮🐮🐮

0|0
    0|0
  • Etcilim ben

0|0
    0|0
  • İnsan omnivor dediğimiz bir beslenme şekline sahiptir (hem etcil hem otcul) Protein ihtiyacımızı vejeteryan olup da baklagiller ile karşılasaydık ozon tabakası şuanda delinmiş ve dünya yaşanılamaz bir hale gelirdi...

0|0
    0|0
  • yamyam

0|0
    0|0
  • yamyamım 8)

0|0
    0|0
  • Insan omnıvor bır canlıdır.

0|0
    0|0
  • Ee bitkilerin suçu ne kanka sizde yamyamsınız o zaman

0|0
    0|0
  • vegan ile vejeteryan arasındaki fark ne?

0|0
    0|0
    • vegan hayvansal hicbir urunu yemiyo sut urunleri yumurta vs vejeteryan sadece et yemiyor

• Etsiz hayat mı olurmuş 😄

0|0
    0|0
  • Vegan ne acaba?

0|0
    0|0
    • vegan hayvansal hicbir urunu yemiyo sut urunleri yumurta vs vejeteryan sadece et yemiyor

• Hmm söyle ona çok şey kaybediyor :)

• Et olsun da g*tüme girsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...