Şu an bir #Müjde alsanız bunun ne olmasını isterdiniz 🎉🎊?

Merhabalaar günaydın 💋
Bir #Müjde alacak olsanız bunun ne olmasını isterdiniz? Bana biri " Ankara'yı Kazandın " dese süper olur 😊
Siz ne #Müjdesi almak isterdiniz 🎉 ?

0|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Mesela biri gelse oğlum o senin baban değil senin baban benim dese ve çok zengin olsa 2 aylık ömrü kalsa 50 trilyon servetide bana kalsa ohh miss 😍

2|0
    0|0
  • Cezaların onaylanmadı, askerliğin uzamiyor deseler güzel olurdu /:

1|0
    0|0
  • tesadufen sayisal loto oynamis kardesimin buyuk ikramiyeyi kazanmasi haberi cok guzel olurdu

belki bir universite acar istedigim diplomayi alirdim :D

1|0
    0|0
  • Bana biri "Ülke'yi kurtardık." dese süper olur. Zira ülke olmadıktan sonra yemişim üniyi

1|0
    0|0
    • Ulke savas halinde degil dogu da temizlik var o kadar... ama haklisin insallah

• Doğu'yu aslan parçaları temizledi. Peki ya vatanhainleri. Zaten PKK piyon başka bişe olamaz. 2 gün önce Ey merkel o soykırım hiç olmadı diyen. Bugün incirlikte üs kurmalarına izin verdi. Ne oldu şimdi. Nerde o AKP'nin akıl küpü seçmeni. Nerde din aşıkları. Ben bu yapılanların hiç dine faydalı olduğunu düşünmüyorum. Aksini dinimizi kirteliyor. Ülkemize zarar veriyor. Bugün istanbul-izmir ya da başka şehirler rahat. Zamanında asimile edilecekti ki Atam'ı öldürdüler. Can güvenliği yok. Gelecek garantisi yok. Ben hangi kafayla oturup ders çalışayım.

• Onların soylemlerini onemseyen yok zaten Allah belalarini versin. İstanbul İzmir rahat kismina gelince alakasi yok doguda sehir terorist kayniyosa batida da universiteler terorist kayniyor Anadolunun bes para etmez butun i. neleri batiya okumaya geliyor uniler eskiya kayniyor... dogu temizlendimi konusu ise kendimizi kandirilarim hepsi ozerkci. Herneyse ramazandayiz...

• Aksam saat 8 olmasi

1|0
    0|0
  • Bana birisi dese ki yarın ölüyosun sevinçten havalara uçarım.

1|0
    0|0
  • Ulkeyi terk edeceksin deseler..

1|0
    0|0
  • Teklifte bulunduğum kız iftara bnimle yemeğe evet desin tmmdır.. hayatımı ona adamaya hazırım.. aysel seni seviyorum

1|0
    0|0
  • asena yoktun bir kaç zaman nerelere kayboldun miraslık arsanın güzel sonuca bağlanmasını isterdim

1|0
    0|0
  • Bana da biri paüyü kazandım geliyorum dese var ya bir mutlu olurum ki anlatamam :)

1|0
    0|0
  • Bir kız çocuğum olsun ama önce evlenmem gerekiyor :D

1|0
    0|0
  • Müjde olsun yeter farketmez

1|0
    0|0
  • Dualarının hepsi kabul olacak bugün diye müjde alsam inanılmaz olurdu.

1|0
    0|0
  • Müjde ar olmasını isterdim 😉😂😂😂

1|0
    0|0
  • Eşimin hamile olduğunu öğrensem havalara uçardım.

1|0
    0|0
  • Şu baştakinin gittiğini müjdelesinler.

1|0
    0|0
  • okul olur tayin memurluk öğretmenlik olur iyi bir müjdedir bana göre

1|0
    0|0
  • İftar saat geldi deseler yeter

1|0
    0|0
  • Cekilisi kazandiniz 😂

1|0
    0|0
  • bana biri hacı uyan kalk iftara 1 dakika kaldı dese 😕