Atalay Filiz yakalandı, ne düşünüyorsun?

Atalay filiz yakalandı,ne düşünüyorsun?
Filiz'in İzmir'de en son görüldüğü 31 Mayıs tarihinden beri Özdere'de arazı'de yaşadığı öğrenildi. Filiz ilk ifadesinde göçmenlerle birlikte Yunanistan'a geçmeye çalıştığını ancak bunu başaramayınca yeniden Menderes'e dönmek için yola çıktığını söylediği öğrenildi.
İLK İFADESİNDE KURBAĞA YİYEREK YAŞADIĞINI SÖYLEDİ, ÜZERİNDEN 4 SAHTE KİMLİK VE 3 EHLİYET ÇIKTI.

Fotoğrafı yakalandıktan sonra sorguda ilk çekilmiş an. Ne kadar da bebek yüzlü duruyor değil mi?
ve bir atalay filiz macerası da böylece sonlanır.

Güncellemeler:
Ünivertsite mezunu da değilmiiş arkadaşalr son senesinde okul kredileri yükselince bir de cinayet karışınca işe bırakmış okulu aileye mezun oldum yalanını söylemiş

0|0
15|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• kurbagayı pıırıp yemış demekkı

1|0
    0|0
  • tipe bak sanki cinayetleri ben işledim :D

1|0
    0|0
  • Vatana millete hayırlı olsun

1|0
    0|0
  • Yazık olmuş. Buna gelene kadar bir sürü seri katilimiz var.

1|0
    0|0
  • Görsem tanımayabilirdim.

1|0
    0|0
    • Aynen ben de öyle. İzmirde bir dolmuşta birinin fark etmesi üzerine ihbar edilerek bulunmuş

• İşin garibi, adamın gömleği bile ütülü sanki. Saçı sakalına karışmış, sefil haldedir diye düşünmüştüm.

• Tek seri katilimiz de yakalandı :(

1|0
    0|0
  • Niye yakalandın lan 😂

2|0
    0|0
  • hıc adam öldürcek bir tipi yok bunun vallaha :D üzüldüm ama keşke yakalanmasaydı.

1|0
    0|0
  • niye yakalandı ki kaççak biçok yer var neden yunanistan

1|0
    0|0
  • Devlet onu hapislerde çürütmez

0|0
    0|0
    • Zaten şimdi de deli ayağına yatıp sıyrılmaya çalışıyormuş

• iyi oldu

0|0
    0|0
  • İyi oldu

0|0
    0|0
  • Bu adama hayranlık duyup çok zeki adam yahuuu diyen , şimdi ayy piisss canı adam abv diyen kızlar çiksin ortaya 😂😂

1|0
    0|0
  • Yazık adama ya zayıflamış. Görsem hayatta tanıyamazdım bu adamı... Tipi çok değişmiş...

0|0
    0|0
    • evet yaaa yazıkk keşke sarmalarla böreklere besleseydik biricik seri katilimizii dimii :( ya hu adam seri katillll... müstehak olmuş keşke geberseymiş.

• hıı iyi o zaman kardeş kusura bakma.. sen yanlış anlatmışsın biz de yanlış anlamışız :)

• Peki 😊😀

• bu kadar zeki bir adami o hapsiande nasil tutacaklar emin degilim kacabilir bence

1|0
    0|0
    • ben de kesinlikle öyle düşünüyorum.. idamı getirsinler. gebertelim şu pisliği

• İlkokul seviyesindeki mizahını da kullandın tebrikler.

• @holyclitoris neyse siz kavga edin ben kaciyorum 😄

• Müebbet kuşu

0|0
    0|0
  • Vak vak dese şaşırmayın

0|0
    0|0
  • adam dexter filmleri falan izlemiş ondan bu kadar geç yakalanmış hep bu diziler

0|0
    0|0
  • Yakalansa ne olur ki? Sonu mu geldi? Yarın yenisi çıkar.

0|0
    0|0
  • iimişş

0|0
    0|0
  • Kendisi aslen Bursali. Ben kendisinin şizofreni hastası olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Bu adamı çekici mi buluyonuz anlamadim ki o bir katil

0|0
    0|0
  • Yanliz adam baya zekiymis butun gazete bulmacalarini cozmus ve imzanisini atmis
    Muge anli da denmisti baya zeki biri siye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• tüh ya daha heyecanlı olabilirdi :D belkide filmlere konu olurdu :/

1|0
    0|0
  • Evet macerası sona erdi şimdi hayat boyu tutsak olmak nasıl bir duyguymuş onu öğrenecek

2|0
    0|0
  • Ayyy pis caniii inşallah ömür boyu yatar

3|0
    0|0
  • Ben halini görünce bayağı üzüldüm açıkçası. Duygusal gelişimini tamamlayamamış bir insan. Sevilmemis, dışlanmış. Ergenlikte kötü zamanlar geçirmiş ama aşamamış. Ailesi çocuklarından bir haber. 4 yıl yurtta kalmış sonra yurtdışına çıkmış aile sıcaklığı görmemiş. Çocuklarının katil olmasindan çok adlarını lekedigi için üzüldüklerini düşünüyorum. Keşke daha güzel bir gençlik geçirme şansı olsaydı.

1|0
    0|0
  • iyi olmuş

0|0
    0|0
  • Hic de bebek yuz durmuyor. Gozlere bakin gozlere

0|0
    0|0
  • Helal olsun polisimize daha kaç can alırdı bu deli

1|0
    0|0
  • abi bu adam şizofren miydi acaba