Hayatımla İlgili?

Arkadaşlar, ben hayatımda hep çok şanssızlık ve dışlanmışlık yaşadım. Hiçbir zaman bir gruba ait olamadım. Hep yalnızım küçükken okulda çocuklar oynarken beni aralarına almazlar, alırlarsa da oyunda beni fasulye şeklinde yani top atmazlar veya en sıkıcı işleri bana yaptırırlardı. Sonra futbola ilgi duydum futbolda da oyunda becerikli değildim ama süper bir kaleciydim, orada da yalnız adamdım. Liseye kadar sadece bir tane çok iyi arkadaşım oldu. Lise ise çok berbattı ilk gittiğim günden itibaren herkes tarafından dışlandım umursamaz davrandılar. Lisede arkadaşsız geçti. Geçen gün liseden birkaç arkadaşla Ps Cafe'ye gittik. Orda 5 kişiydik ve oyun en az 4 kişilik oynanıyordu ve ben 5. oldugum için diğer ps de tek oynadım.

Futbolcu olacaktım yeteneğim vardı, ama 2 defa omuz çıkığı, bir ayak bileği kırıgı, bir sol kol kırıgı, bir de sol diz dönmesi yaşadım ve artık sporu bıraktım. Artık futbolcu olma şansım yok olsa bile istedigim yerde olamayacağım yaşım geçti ve tekrar omzumdan sakatlanma durumum yüksek.
Bir ara oyunculukta denedim ama sonra isteğim söndü ve 1 yıldır depresyondayım.
Şimdi de LYS sınavı var. Matematik-Fen bölümünde felaket kötüyüm ama sözel de iyiyimdir.
Ama sözelin bölümlerine baktım kimse iş bulamıyor veya istedikleri işe giremiyor. Ben yönetmenlik düşünüyorum şu an ama ülkemizde yönetmenlik pek destenlenmiyor sponsorluk olarak. Tarihim iyidir ama iş alanı kısıtlı. Yani demek istedigim berbat mat fenim var sözelim iyi ama istediğim bölüm siyaset bilimi ve o bölüm için matematik yapmam gerek.

Sorularım;
-Ben bu depresyondan nasıl kurtulabilirim ve omuz çıkığından kurtulup tekrar başarılı bir kaleci olma ihtimalim var mı?
-Sınava seneye birdahamı deneyim yoksa sözelde tavsiye edeceğiniz bölüm var mı?
-Bu yalnızlığımı nasıl yeneceğim? gittiğim bütün ortamlarda yalnız kalıyorum kimseyle uzun diyalog kuramıyorum bu küçüklüğümden beri böyle.


1|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...