Babasız büyüyen var mı?

Babasız büyüyen var mı?

Güncellemeler:
##
###

0|0
12|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• :/ evet bu yüzden hiç affet miycem onu asla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bir adam vardı ama baba denirmiydi bilmiyorum. Yoluma o kadar taş koydu ki. Hayatta hiçbir zaman yatığım şeylerden pişman olmadım ama elime geçen fırsatların sadece sperm yoluyla bir bağımızın bulunduğu bir adam tarafından her seferinde bertaraf edildiği hemde 8 10 yaşında atolyesinde çalıştırmak için, erol taş ın bile yanında iyilik meleği gibi kaldığı saçma sapan bir varlık. Babalığı bir kenara insanlığı dahi olmayan bir canavar, halen onun yüzünden gıçımı ve kendimi toparlayamıyorum. Ama yinede kin tutamıyorum. İhtiyacı olsa bugun yardımına gitmek zorunda hissettiğim Allah'ımın bana kitlediği bir sorumluluk. Ama babam olmadı hiç

1|0
    0|0
  • babası olanlara bakıyorumda iyiki babasızmışım diyorum.
    özgüvenim tavan karar alma yeteneğim vs vs hepsi üstdüzey
    arabesk söylemlere kapılıp ajitasyon yapmak bana göre değil.

1|0
    0|0
  • var
    .

1|0
    0|0
  • Peki ailesiz ve kardeşsiz bir başına büyümek nedir, doğadaki yabani otların kendince büyümesi gibidir, ben hapisede girdim be pisliklerede bulaştım siz neyden bahsediyorsunuz!

1|0
    0|0
    • Bende yasadim bunlari hapis haric

• @filofobik kardeşim bu işler çok karışık, burada bunları anlatmam doğru olmaz, şu kadarını bil hollandada en büyük karteldik, hemen hemen hepsi ile ortak çalışıyorduk (türklerle)
      daha sonra güçlerini kayben karteller oldu, parçalandık tek kaldık. yabancılarlada ortak çalıştığımız oldu, bizim işimiz hollandada değildi, yabancıların bizlerle alıp veremediği yoktu, onlar içeriyi bizler dışarıyı idare ediyorduk. Kimseye görede potansiyel tehlike değilim, saygınlık kazandım bu meslekte. bu işler çok farklı yürüyor. uzak durun.

• teşekkür ederim.
      allah yardımcın olsun

• babam ben küçükken yurtdışına gitmiş. .11 yıl aradan sonra yanında yasayama başladım fakat benim içim babam olup babasiz yaşamak gibi bir şey. beraber oturup ne halimi sorar nede oğlum demiştir şuana kkadar... insan evladına sevmezmi evladı olduğu için.

1|0
    0|0
  • Yok, ALLAHa şükür.

1|0
    0|0
  • Silahlı bir kavgada bıçakla savaşmak gibidir babasız kalmak

#inciheryerde

1|0
    0|0
  • Büyümedim

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Babalı büyüdükte hiç sevgi görmedik hep kavga gürültü

1|0
    0|0
  • Çok şükür babamla büyüdüm

1|0
    0|0
  • Bise olmaz kader

1|0
    0|0
  • şükür anam babam sağ

1|0
    0|0
  • 12 yaşında kaybettim babamı 😞😞😞

1|0
    0|0
  • Ben.

1|0
    0|0
  • Ben...

1|0
    0|0
  • Ben hiçte özlemedim it herifi

1|0
    0|0
    • Bende

• Ya bir git şu son yazdığını yazmadan önce snn le konusmak keyifliydi 2 dk da soğuttun kendinden ben kaçar kolay gele

• Umrumda mı sence?

• Evet benm babam hic gormedim:(

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...