Tecrübe ederek mi yoksa hakkında bilgi sahibi olarak mı daha iyi bilirsin?

Ben tecrübeyle kazanılacağını sanmıyorum her şeyin ki hiç tecrübem olmayan konularda insanlara yol gösterebiliyorum insanlar bana güvenip inanabiliyor.

Sizce?

1|0
945

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 44

• Şüphesiz tecrübe. Sendeki empati yeteneği ki o da deneyimlerle edinilmiştir.

2|1
    0|0
  • Tecrübe

1|0
    0|0
  • her ikisi...

1|0
    0|0
  • hakkında bilgi sahibi olmak

1|0
    0|0
  • Önce bilgi edinirsin sonra tecrübe edersin
    Bilgilerini tecrübelerin ile harmanlarsın vede tadaaam artık daha iyi bilen birisin...

1|0
    0|0
  • Bilgi sahibi olmak

1|0
    0|0
  • olayı yaşamak farklı tecrübe önce gelir her zaman

2|0
    0|0
  • çevrende sıkıntılar yaşaan insanları ve çözümleri gördükçe kendine deneyim edindiğinden ve sorunlar yaşayan kişiler karşına geldiğinde çözümü aktarabiliyorsun güzel bir şey bende öyle yapıyorum ve %95 doğru kararı veriyor ve yardım oluyorum, yazılanlar veya yaşanılanları değrlendirip hayat tecrübenlede istişareye vardıktan sonra doğru sonuca ulaşıp aktarabilme yeteneği bu bende var sendede potansiyel var güzel :) yaşamadan tecrübe sahibi oluyorsun :)

1|0
    0|0
  • tecrübe edinerek

1|0
    0|0
  • Tecrube tabi

1|0
    0|0
  • Konuyla ilgili fikrin olabilir fakat yasayarak tecrube ederek daha

1|0
    0|0
  • Tecrübe ederek tabi ki

1|0
    0|0
  • tecrübe çok önemli

1|0
    0|0
  • tecrübe olduğum konularda konuşurum silgi sahibi olduğum konularda konuşurum genelde arkaraşlar bana gelir fikir almak için

1|0
    0|0
  • Tecrubw

1|0
    0|0
  • tecrübeee

1|0
    0|0
  • Bilgi sahibi olursan 1 0 öndesin. Her şey tecrübe edilmez. Çünkü yasak olan şeyler vardır.

1|0
    0|0
  • Tecrubeyle

1|0
    0|0
  • Her ikiside

1|0
    0|0
  • nasıl tecrübe edebilirsinki

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Bazı konularda gerekli tecrübe

1|0
    0|0
  • tecrübe önemli bence
    Bir konuda istedğin kadar bilgi sahibi ol onu yaşamadan öğrenemezsin bu her konuda gecerlidir.

1|0
    0|0
  • Once bilgi sahibi olr sknra tecrube ederim

1|0
    0|0
  • Bazi seyleri tecrube etmek sakincalidir, bilgi sahihi olmayi tercih ederim

1|0
    0|0
  • Bence cuk oturuyor. @motivationbestt adlı kişinin Tweetine göz at: twitter.com/.../734458121276534784?s=09

1|0
    0|0
  • baskalarina akil vermek kolay zaten kendi hayatina uygulamak zor tecrube diyorum ben

1|0
    0|0
  • Tecrube

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...