Tecrübe ederek mi yoksa hakkında bilgi sahibi olarak mı daha iyi bilirsin?

Ben tecrübeyle kazanılacağını sanmıyorum her şeyin ki hiç tecrübem olmayan konularda insanlara yol gösterebiliyorum insanlar bana güvenip inanabiliyor.

Sizce?

1|0
9|45

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 44

• Şüphesiz tecrübe. Sendeki empati yeteneği ki o da deneyimlerle edinilmiştir.

2|1
    0|0
  • Tecrübe

1|0
    0|0
  • her ikisi...

1|0
    0|0
  • Önce bilgi edinirsin sonra tecrübe edersin
    Bilgilerini tecrübelerin ile harmanlarsın vede tadaaam artık daha iyi bilen birisin...

1|0
    0|0
  • Bilgi sahibi olmak

1|0
    0|0
  • hakkında bilgi sahibi olmak

1|0
    0|0
  • olayı yaşamak farklı tecrübe önce gelir her zaman

2|0
    0|0
  • tecrübe edinerek

1|0
    0|0
  • Tecrube tabi

1|0
    0|0
  • çevrende sıkıntılar yaşaan insanları ve çözümleri gördükçe kendine deneyim edindiğinden ve sorunlar yaşayan kişiler karşına geldiğinde çözümü aktarabiliyorsun güzel bir şey bende öyle yapıyorum ve %95 doğru kararı veriyor ve yardım oluyorum, yazılanlar veya yaşanılanları değrlendirip hayat tecrübenlede istişareye vardıktan sonra doğru sonuca ulaşıp aktarabilme yeteneği bu bende var sendede potansiyel var güzel :) yaşamadan tecrübe sahibi oluyorsun :)

1|0
    0|0
  • Konuyla ilgili fikrin olabilir fakat yasayarak tecrube ederek daha

1|0
    0|0
  • Tecrübe ederek tabi ki

1|0
    0|0
  • Tecrubw

1|0
    0|0
  • tecrübeee

1|0
    0|0
  • Her ikiside

1|0
    0|0
  • tecrübe olduğum konularda konuşurum silgi sahibi olduğum konularda konuşurum genelde arkaraşlar bana gelir fikir almak için

1|0
    0|0
  • nasıl tecrübe edebilirsinki

1|0
    0|0
  • Bilgi sahibi olursan 1 0 öndesin. Her şey tecrübe edilmez. Çünkü yasak olan şeyler vardır.

1|0
    0|0
  • tecrübe edinince zaten bilgi birikimin oluyor ama bilgi sahibi olarak tecrübe kazanamazsın bu yüzden tecrübe edinerek daha iyi bilirsin diye düşünüyorum..

1|0
    0|0
  • tecrübe çok önemli

1|0
    0|0
  • Tecrübe tabiki benım kaç tane yaptıgım işte stajerim oldu bılgımden degıl tecrubemden aktararak ögrettım işi yani bence tecrübe :D :D :D :D :D :D

1|0
    0|0
  • Bilgi sahibi olmak yetmez , yanlışlık yapmamak için tecrübeli olunmalıdır fakat , her yapilan yanlistanda tecrübe edinilecegini atlayamayiz bu kavramdan yola çıkarsak , herkesin uyanık olmasını (her konuda ) tercih ederim. Bol şanslar..

1|0
    0|0
  • Tecrübe çok önemli tabi ama önce ön bilgi gerekli

1|0
    0|0
  • Tecrubeyle

1|0
    0|0
  • hakkında bilgi sahibi olarak

1|0
    0|0
  • Bazı olayları tecrübe etmen gerekir bazılarında ise sadece doğru bilgiler yeterlidir ikisinin yeride farklı

1|0
    0|0
  • Bilgi herşey değildir bilgiyi tecrübe tamamlar ehliyet alırsın misal ancak şoförlük yani tecrübe olmayınca kullanamazsın. ;-)

1|0
    0|0
  • Tecrübe ederek

1|0
    0|0
  • Tercübe

1|0
    0|0
  • hiç bir şey tecrübenin yerini tutamaz

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Once bilgi sahibi olr sknra tecrube ederim

1|0
    0|0
  • Bazi seyleri tecrube etmek sakincalidir, bilgi sahihi olmayi tercih ederim

1|0
    0|0
  • Bazı konularda gerekli tecrübe

1|0
    0|0
  • Bence cuk oturuyor. @motivationbestt adlı kişinin Tweetine göz at: twitter.com/.../734458121276534784?s=09

1|0
    0|0
  • tecrübe önemli bence
    Bir konuda istedğin kadar bilgi sahibi ol onu yaşamadan öğrenemezsin bu her konuda gecerlidir.

1|0
    0|0
  • baskalarina akil vermek kolay zaten kendi hayatina uygulamak zor tecrube diyorum ben

1|0
    0|0
  • Tecrube

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...