Kızlar, Erkekler hakkında en çok merak ettiğin şey ne?

Evet arkadaşlar, psikoloğunuz @saçmasapanımsı kızların erkekler hakkında en çok merak ettiği tüm soruları cevaplıyor... Erkeklerin bilinmeyen yönlerini ifşa ettirtmeye hazır mısınız?

Güncellemeler:
Arkadaşlar çok saçma bir şekilde öznel sorular soruyosunuz 'neden öküzsünüz, neden yalancısınız' gibisinden. Sanki her erkek aynı bokmuş gibi değişik değişik şeyler sormayın. Kendi yaşantınıza etki etmiş erkekler beni bağlamaz. Daha mantıklı sorular sorun lütfen.

6|0
64

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 63

• Tek bir sorum olacak;
    Erkekler neden çok ilgiye boğunca sıkılıyor, ilgiye boğmayıp hatta ilgilenmeyince tabiri cai ise ''kız'' gibi trip atıp sıvıyağı gibi üste çıkmaya çalışıyor?

1|1
    0|0
    • erkekler rahat nefes almak ister. çok fazla üstüne gelmeyecek ama onu çok sevecek birini ister. kızlar bunu anlamıyor pek. ortası yok sizde çünkü ya tam ilgi manyağı ediyosunuz ya da çok soğuksunuz

• Teşekkür ederim cevapları beğendim

• Erkekler arasindaki konusmalarini merak ederim...
    Dedikodu giybet yapiyolarmi?
    Bide hani erkekler bir ortamda hemen birbirleriyle kaynasirlar kizlarda bu boyle degil.. nasil beceriyosunuz bunu merak ettim?

1|1
    0|0
    • Delikanlı erkek yapmaz pek. Ama kadınlardan daha çok yapanı da gördüm şahsen. Ortam mevusuna gelirsek pek öyle değil aslında. Erkekler basit konuşur çünkü ayrıntıya takılmaz. Selam verir, hal hatır sorar ve gündem tartışır genelde. Kadınlar birbirine bakınca bile kıl oluyor :D

• Bu yoruma mudahele etmek istedim cunku bir genelleme olmus 😄 benime hayatimda tanidigim en dedikoducu insanlar erkek 😄

• Anlamadığım o kadar şey var ki, hangi birini sorayım.

0|1
    0|0
  • Hiç bişey 😂

0|1
    0|0
  • Nasıl b kadar yalancı ve vurdumduymaz olabiliyorlar.

0|0
    0|0
  • Erkekler hep sevip nie ilgilenmezler😐

0|1
    0|0
  • Uzmek size zevk mi veriyor? Nedir?

0|1
    0|0
  • Merak ettiğim en güzel soruyu sorcam :D hani biz kızlar birbirimize aşkım balım canısı bebegim falan deriz ya bazen kankalar olarak siz niye demiyorsunuz :D cevabı tahmin edebiliyorum :D

0|1
    0|0
    • bizde diyoruz zaman zaman niye demiyelim :D ama insan içinde demiyoruz ki fiyakamız bozulmasın 😂😂

• onunki çocukluk be :D

• Olsun halaa aklıma gelince gülüyorum :D

• erkegin poposunu cimciklersek/ sikarsak ya da yururken mesela bitane popoya yapistirirsak ne dusunur ne hisseder o erkek? :)))) cok merak ettim bak bunu.

2|0
    0|0
    • tabii ki aranan kaşar kız gözüyle bakar o kişi sana. o da sana aynı karşılığı verebilir veya peşine takılabilir. saf bir erkekse şaşırır şok olur ve tepki veremez veya sırıtır :D

• Abime devamlı yaptığım bişi kızıyor :D

• @tranpet ablamda bana yapıyor. kardeş sevgisi ayrı :)

• Neden bu kadar siddete bagimli olduklarini siddet bagimliliklarini neden kadinlar uzerinde uyguladiklarini kndilerin bu kadar yukarda gormelerini neye borclu oldugumuzu neden kadinlari cnsel bir obje olarak gorduklerni neden kadinlari hyvan gibi suzupte rahatsiz etmelerini neden herseyin siddetle cozulecegini sanmalari merak ettiklerimdendir

0|0
    0|0
    • dünyada dediğin tiplerden yüzbinlercesi var. bu karakter meselesidir. her erkek aynısını yapıyor diye bişey yok. çok düzgün karakterli, kadına değer veren ve ağırbaşlı milyonlarca erkek var.

• ne dememi bekliyosun ki şimdi. şiddet uygulamaktan zevk alan, kadına köpek muamelesi gösteren, kafası sürekli uçkurunda olan milyonlarca gava t var.
      aynı şekilde erkekleri dışlayan, aşırı rahat ve açık saçık giyinmekten zevk alan, erkeklerin altına yatmaktan başka bişey istemeyen milyonlarca kadın da var. bunlar insanın doğası bunu değiştiremezsin. düşündüğün şeylerin bizde farkındayız ama yapılabilecek bişey varsa söyle

• Bazi seyleri degistirmiyoruz malesef ne olusa olsun bir iki tane bile olsa boyle insanlar olucak elimizden bisey gelmez evet yapcak yok dstum

• Bişi merak etmiyorum

0|0
    0|0
  • 1 dakika şu an düşünüyorum
    Size sizi öven şeyler söyleyince gardınızı indirşyor musunuz?
    Umarım anlatabilmişimdir

0|0
    0|0
  • Birisi var malın teki niyeki😂

0|0
    0|0
  • Bir sey merak etmiyorum
    Keske yok olsalar

0|0
    0|0
    • lezbiyensin herhalde

• Oylesine yazmis oldugum bir sey icin tartismaniza degmez
      Dagilin

• @Saçmasapanımsı peki

• Genel erkek cevre oldugundan merak ettigim yok

0|0
    0|0
  • severek ayrılan erkek hayatına devam ediyo ama acı çekiyomudur

0|0
    0|0
  • Erkek ortamına girince ağzı bozulmayan, bambaşka bir adama dönmeyen birileri az da olsa var mı aranızda?

0|0
    0|0
  • Neden çok gururlular?😁

0|1
    0|0
  • Çok yakışıklısın

0|1
    0|0
  • bir erkeği nasıl kırmadan reddedebilirim?

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim ama şu an için hayatımda kimseyi istemiyorum. senlik bişey değil benlik bişey gibi şeyler söyleyebilirsin. onu reddettiğini değilde kendini hazır hissetmediğin izlenimi vermeye çalış

• Erkekler neden düşünmeden hareket ediyor?

0|0
    0|0
  • Pisuvar'a her gittiğinizde (doğru mu yazdım bilmiyorum) cidden temiz mi buluyorsunuz? 😏

1|0
    0|0
  • Soruları okumaya geldim ben bir köşeye Çekiliyorum 😄

1|0
    0|0
  • Aksam ne yiyosubuz

0|0
    0|0
  • Siz de dedikodu yapıyor musunuz bizim gibi 😂

0|0
    0|0
  • Neden kendileri her halti yapar ama kiza yaptirmazlar

1|0
    0|0
    • çünkü bizim insanlarımız fazla aptal. erkek yapar kız yapamaz diye bir mantık var. zaten ne oluyosa bu mantığa karşı çıktıkları için oluyor kızlara

• Neden öküzsünüz?

2|0
    0|0
    • Çok güzel cevap ama ben kaşar değilim beyfendi. Benden merak edilen değil erkekler hakkında merak edilen yazmışsın. Genelleme yapmam normal

• @Çiğdemcecik önce kalkıp ne yazdığına bir bak. 'öyle demişsin galiba' ne anlama geliyor? gereksiz bir artistlik. ha aynı soruyu soracaksan daha mantıklı bir soru sorabilirsin. milletin öküzlüğü beni bağlamaz. belki cahildir, belki ruhu çok spasiktir, belki psikolojik sorunları vardır ben ne bilebilirim? öznel değil nesnel olan şey sorulur.

• Dün bir kız için ölüp biten erkek bugün neden soğuk davranır ve gider? Sevmemiş mi olur veya heves mi olmış olur? Hiç ayrılıktan sonra üzülüp düşünürler mi karşı tarafı?

0|0
    0|0
    • bir kız için ölüp biten adam sonraki gün soğuk davranmaz. davranıyosa 2 yüzlüdür elde etmek istemiştir. ve öyle bir insan da üzülmez.

• Çok inandırıcıymış ozaman. Teşekkür ederim

• Hiç bir şey merak etmiyorum

0|0
    0|0
  • Aranızda ne konuşuyorsunuz. Mesela siz de bizim gibi erkek arkadaşlariniza sevgilileriniz hakkında bir şeyler anlatıyor musunuz 😁

0|0
    0|0
    • herşeyi konuşuyoruz biz. pek gizli saklımız olmaz kardeşim dediğimiz adamlarla. sevgililerimizi de anlatırız ama çok özel olan şeyler anlatılmaz tabiki

• Kızlar Devam
    33

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...