Kapitalizmin etkilerini hissediyor musunuz?

Soru açık arkadaşlar, kapitalizmin etkilerini hissediyor musunuz?
Bu durumdan faydalanan mı yoksa zarar gören kısım mısınız?

1|0
17|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• bir çanta 25 milyar olurken insanlar açlıktan açlıktan ölebiliyorsa yer kürenin biyerlerindee Bişi diyemiyorum

2|2
    0|0
  • Hissetmiyorum

0|1
    0|0
  • Gösteriş meraklısı yeni nesil doğuyor. Hissediliyor.

0|3
    0|0
  • İçtiğim suya kadar

0|1
    0|0
  • Marka takıntısıyla daha bir hissedilir oldu

0|1
    0|0
  • Buz gibi bir Coca Cola içerken hissediyorum

0|2
    0|0
  • Kapitalizm her yerde zaten etkisini hissetmemek mümkün değil

0|1
    0|0
  • İki tarafada geçtiğim zamanlar oluyor küçük çapta bende bir kapita yönetiyorum😀Likidite benim işim😉

0|0
    0|0
  • Yan etkilerini hissediyorum :/

0|0
    0|0
  • iliklerime kadar hissediyorum hem de.

0|1
    0|0
  • Hissetmeyen bizden değildir, iliğimde hissediyorum. Sömürülen taraftayım.

0|1
    0|0
  • faydası yok zararı var

0|1
    0|0
  • Hissediyorum. Amerikanin dunya uzerindeki hakimiyetini gormemek mumkun mu?

0|0
    0|0
  • Hissediyorum. Ve zarar gören kitleye yakınım.

0|1
    0|0
  • Zarar gören kısmındayım maalesef

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 17

• Faydalanan, hem de çok!

1|1
    0|0
  • Hissetmiyorum diyen yalan konuşuyor demektir.
    Gelir seviyesi ortalama ve ortalama altı olan herkes Zarar gören tarafta olmaya mahkumdur.

0|1
    0|0
  • Aynen piyasayı tek ele geçirmek isteyenler yüzünden zarar gören kısımdayım

0|1
    0|0
  • Evet hissediyor zaten halk. Zarar goren

0|0
    0|0
  • Görmezden geliyorum. Dünyanın adil olmasını beklemek ütopya olurdu, dünya güzel sözlerle değiştirilemez

0|0
    0|0
  • Hayıt

0|0
    0|0
  • mesela dun alışverş yapmaya gittim ihtiyacım olan sacede iki parça üst baştı aldım çıktım kasaya geldim kasiyer şukadar daha alışveriş yaparsanız 50 tl hediye çekini olucak dedi kendimi kaybettim ihtiyacım olmayan şeyleri aldım sırf o hediye çekini almak için istemsiizce kapitalizmin oyununa gelmitim

0|0
    0|0
  • KapitaliZm yoktur aslında, sınıfını beğenmeyen insanlar vardır. Kapitalizmden şikayet eden birine 20 milyon dolar verdiğinizde bunu niye herkesle eşit paylaşmıyor peki? Kapitalizm fakirliğinden şikayetçi insanların icat ettiği bir şeydir.

0|0
    0|0
  • Biraz hissediyorum, bencilleşen insanlar mesela

0|0
    0|0
  • evet erkekler genelde zarar gören kısım

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Her şey para oldu

0|0
    0|0
  • Hangi tarafını diye sormak lazım? Eski sistem (Çok çalışan çok para kazanmıyor köşeyi dön), Yeni sistem WORK WORK WORK borçlan öde öde tam bir HARDCORE

0|0
    0|0
  • yok...

0|0
    0|0
  • Fayda gören gibi gözükse de hiç bir Müslüman kapitalizmden fayda edemez.. İnsanlarıb modern köleleştirildiği, manen aç bırakıldıgı, doyumsuzlaştırıldıgı, Kadınların objeleştirildiği sistemden anca 'salaklar' fayda görebilir.. Daha derin yazmak isterdim bu konuyu ama bu sitede yazılamıcak derecede uzun.. Nasip olursa 4-5 bence serisiyle bu konuyu uzun uzadıya yazacağım..

0|1
    0|0
  • ıkı türlüde hissediyorum.
    Hem faydalanıyorum
    Hem zarar görüyorum
    Cünkü cok büyük bir sınıflandırma var öyle böyle değil. 3 4 sınıf olarak gösterilse dahi bu sınıflandırma yüzlere binlere cıkabiliyor herşeyde sınıflandırma var. etkisini görmeyen yoktur diye düşünüyorum yani faydalanmasa bile zararını görüyordur. zararını görmeyende yoktur. ama faydasıyla açıgı kapatanda vardır.
    KAHROLSUN SEVENLERİ AYIRAN KAPİTALİZME :d

0|0
    0|0
  • Tabiki zarar gören kısım we açıkça etkileri ustumde gruluoo tabi kominizim sitemini islama uygulayıp sunsanlar cok iii olur bnce

0|0
    0|0
Yükleniyor...