Türk erkekleri neden müzik konusunda bu kadar yeteneksizler?

Türk erkekleri neden müzik konusunda bu kadsr yeteneksizler?

Neden bizim ülkeden de Charlie gibi düzgün iyi sesler çıkmıyor?
Türk erkekleri neden müzik konusunda bu kadar yeteneksizler?Bazen düşünüyorum da, gerçekten aşağılamak içşnde demiyorum ama bizim ülkenin erkeklerinde iş yok. Ne yakışıklılık var ne ses ne başarı. Anca top peşinde koşan saçma şeyler, keşke küçük yaştan piyano çalmayı öğrenip seslerini geliştirme yoluna gitseler haksız mıyım ama?
Charlieeee ❤️❤️❤️❤️❤️

Not:görüşüme katılıp katılmamakta özgürsünüz :) olumsuz geleceğini düşündüğüm yorumlar için tartışmayacağım. Farklı fikirlere saygı duyuyorum.

• Haklısın katılıyorum
    41% (34)14% (12)27% (46)Oy Ver
  • Hayır katılmıyorum
    59% (48)86% (76)73% (124)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
14|33

En İyi Kız Görüşü

• haha Selen tam üstüne bastın tebrikler :D
    şimdi carlie falan tanımam ben fakat genel anlamda Türkiye müzik icrası ve halk tarafından dinlenmesi konusunda oldukca geride , bilirsin bu işin içindeyim bu ülkede maalesef ki , öyle seslere deger veriliyor öyle sesler sanatcıyım diye dolaşıyor ki ahh..! yabancı ülkelerdeki özellikle seninde dedigin gibi Erkeklerin sesleri fena , yetenek dogustan gelen bişeydir kullanıyorlar evet halıyle fakat bizim insanlarımızda o dogustan gelen yetenek olmadgı halde Zorluyorlar işte bıraksalar da yapması gerekenler sahnede olsa. :/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Özentilikten başka bir şey değil. Katılmıyorum.

1|0
    0|0
  • Senin müzisyen (?) dağarcığın olmadığı için öyle sanıyorsun. Yavuz Akalın, Turay Dinleyen, Cafer Nazlıbaş, Murat Süngü, Hakan Güngör gibi virtüözitede zirveye ulaşmış ancak isimlerini zikredemediğim onlarca ismimiz varken, yurt dışı projelerinde bile kapanışı biz yaparız ;) Popülist akıma kapılıp 2 ve 3 zamanlıdan başka ritim duygusu olmayan, 4 minör 1 majör diziden başka seyir bilmeyen ve bir damlada boğulan müzisyenlerle (!); 2 zamanlıdan 140 zamanlıya kadar usul hakimiyeti olup, 600 küsür makamın yedeninden kararına, güçlüsünden asma kararına, seyrinden tavrına kadar her detayını özümseyip bin renkli sesler ve ritimler okyanusunda yüzmeyi yeğleyen insanları karşılaştıramazsınız. Ah popülizm ah...

0|0
    0|0
  • Komple sayko ve aşıklar ülkesine döndü çünkü. Adamlar eğlenmeyi biliyor. Bizimkilerde bizimle alakası olmayan aşırı arabesk-alaturka düşkünlüğü var. Melankoliye dair herşeyden iğrenirim. Rock varken - HipHop varken :)

https://www.youtube.com/watch?v=BI6Nk1cXBvk

Devri kapatan büyük üstad <3

0|0
    0|0
  • Bence başlık şu olmalı En büyük ön yargılıyım. Sence Türkiye'de o dediğin kişinin yaşadığı kadar eğitim var mı? Arayıp bulan var mı? Destekleyen var mı?
    Şu söz çok güzeldir. Bence zeka her ülkeye eşit dağıtılmıştır. Kimi bulup kullanıır. Kimide karanlığa gömer.

0|1
    0|0
  • Müzikten kastın oturmamış sesi ve müzikal anlamda zayıf çalışmalarla sırf groupie kızların idolü diye "müzisyen" etiketi yapıştırdığın ergenlerse, evet yok öyle. Sen hiç dışarı çıkıp canlı performansları dinlemiyorsun herhalde. Müzik piyasasının büyük çoğunluğu erkeklerden oluşur. Evet sen duymazsın çoğu zaman, görmezsin bile ama dünya çapında işler yaparlar.

0|0
    0|0
  • Bu konuda bile Türk erkeklerine laf attınız ya pes. Nesi var Kazancı Bedinin nesi var Kahtalı Mıçı nın nesi var nesi !1!!1

1|1
    0|0
  • Yav bir git ergen kılıklı. Söylediğin bebeden belli ergen olduğun sizin türünüz ne zaman bitecek arkadaş 10 yıl önce de aynıydınız hala da aynısınız siz niye rus ukraynalı ergenler kadar güzel değilsiniz haa? Niye ruslar kadar seksi değilsiniz? İşssizler anasını satim.

0|0
    0|0

• https://youtu.be/toW5H2TfFME
    Sen calan yok mu saniyosun

0|0
    0|0
  • katılmıyorum bu dönemdeki popçulara falan bakarsan hepsi bir ayrı kafada bir mikrofon alıp söyleyen albüm çıkartıyor eskilere dön biraz neşet ertaş var müslüm gürses orhan gencebay ferdi tayfur ibrahim tatlıses zeki müren gibi sesler vardı bide bu şekilde düşün

0|0
    0|0
    • Aynen bro. 30 40 yıllık şarkıları hâlâ severek dinlerim. Şimdiki popçuların şarkılar 2 yıl sonra unutuluyor

• Katılmıyorum, en azından adam akıllı bir sanatçıyla kıyaslasaydın belki katılabilirdik ama sende hayranlık var belli ki 😀

1|0
    0|0
  • Biz erkekler seni ya da başka kızları etkilemek için filan gidip piyano öğrenmeye çalışıp şarkı söylemek zorunda değiliz ki... Nerden çıkardın onu

0|1
    0|0
  • Muzik konusunda o kadar dünyada yetenekli adam var bula bula bunu mu buldunuz.

Türkiye Zeki Müren, Barış Manço gibi adamlara sahipti

Bunlar hava.

0|0
    0|0
  • Mp3ten muzik dinleyip kendini cokmu yetekli saniyon dunyada muzigi icat edip gelistiren ve Şu an binlerce esere sahip olan muzisyenlerin yuzde 95i erkektir simdi git bir saksafonun ustene otur belki muzik yetenegin gelisir

0|0
    0|0
    • Once bir kendiniz gelisin dunyaca unlu bircok turk muzisyen var kesfedilmemis genclerde var turk kizlarinin cogunlugunun beyni yakisikliliga cekicilige caliyor sana soyle bir ornek veriyim turk kizlari yillarca spor yapiyor fit bir vucuda sahip oluyor ama hic spor yapmamis rus kizlarinin fizigi size 10 cekiyo biz hayati sorgular gibi bunu sorgulamiyoruz senin gibilerdeki bu ozguven insan oglunda yok

• Açılın piyano çalıyorum :D :D

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • O sonda çalan şarkıya da bayılırım zaten <3

Tornnnnnnnn

Bu video kötülümeye çalışmışsın ama bence çok sempatik davranışlar, sıkıcı bir kazma olmaktan iyidir ;)

• O şarkı apayrı güzel yaaaaa :)

• Muhteşem bir şarkı :)

• bir Muslum Gurses'in hayatını bir Ferdi Tayfur'un hayatını araştır.

0|2
    0|0
  • Bir Teoman değil

1|0
    0|0
  • Kelimenin tam anlamıyla saçmalamak böyle bir şey işte.

0|0
    0|0
  • sen o herife hasta olmuşsun bayan türkiye de de bir sürü var örneğin tarkan barış akarsu serdar ortaç mustafa ceceli ismail yk barış manço cem karaca daha niceleri bence kafandaki o at gözlüğünü çıkarmalısın.

0|0
    0|0
  • Ön yargılık ve yabancı özentilikten başka birşey değil bu yaptığın şu yabancı için türkiyedeki bütün üstadlara hakaret etmiş oldun bravo sana.

0|0
    0|0
  • eğitim yok çünkü

0|0
    0|0
    • @Єναηєscєηcє-Sєlєη Bu arada alınma ama sadece merak ettiğimden söylüyorum. Bu kadar eleştirebildiğine göre müzik konusunda yeteneğin ya da birikimin falan olmalı. var mı peki anlıyormusun müzikten çaldığın bişey falan?

• Yani cidden bir Iron Maiden, Gun N' Roses, Skillet, Kiss, Metallica ne bileyim bir grup sorsam 1 tanesini sayabilecekmisin? Yani oraya çocuğun resimlerini paylaşıpta çorlöööööö <3 <3 offf türk erkekleri çok yeteneksiz çok tipsiz. s demek çok çok itici biliyormusun? :D Lütfen bana üstün bir yönünü kanıtlada sana hak vereyim ya.

• Onları da dinliyorum :)

İtici olan ne biliyor musun? Tek işleri dedikodu saçma top futbol peşinde koşan, kendini eğitmek yerine kas ve cüsse yığınından öteye geçemeyen bizim erkekler :) kısaca yeteneksizler anlatabildim mi? 😂😂😛

Sayabilirim elbette sorun yok :)

• Daha düzgün yazsaydın katılırdım ama şimdi katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • Emin misin? 😏

0|0
    0|0
  • Gümbür gümbür geliyorum. İnşallah ileride Türkiye'yi çok iyi şekilde temsil edeceğim.

0|0
    0|0
  • Çünkü serenat yapmaya değecek hatun yok :)

0|1
    0|0
  • Hic biri bir tarkan degil

0|1
    0|0
    • Kırk yılın başında bir tane düzgün sanatçı çıkar zaten :) herkes de onla aşırı hak ettiğinden bile fazla övünür ;)

Tarlanı bırak kendinden bahset :) Sen kendinden mesulsun.

• Ben sanatcimiyim ben simdi sana bir sarki soylesem Allah belami verdi der kacarsin :D bir kiz sesin cok guzel demisti hala dusunuyorum neresiyle dinledi diye

• @Musteaa yarıldım aga :D :D

• Vallahi haklisin olsekte kurtulsak sizden :)

0|0
    0|0
  • Bakış açısı diyelim.

0|0
    0|0
  • Sen ne diyorsun Aidarlar Serdar Ortaç lar kolay yetişmiyor

0|0
    0|0
  • Bizde başka yerlerde variz😄

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 13

• Bence bu durumu turk erkeklerinin geneline mâl etmemelisin hem senin yetenekli dedigin isimlere bir baskasi yetenekli bulmayabilir bu da goreceli bir kavram
    Turk ama gercekten alaninda basarili enstrüman calan şarkı söyleyen muzisyenler var bana gore

0|0
    0|0
  • asla asla genelleme yapmamalıyız bu ülkede çok iyi sesler çok yakışıklı insanlar da var aynı zaman da korkunç sesler ve çok çirkinler de var tıpkı diğer ülkelerdeki gibi

0|0
    0|0
  • katılmıyorum. başarılı oldugumuzu dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Beceriksiz ve üşengec ler çoğu bence müzik yapanlarin tipinide gördük 😷😄😄

0|0
    0|0
  • Yetenekliler var bence

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri, Türk kızları bıktırdınız. Hayır, başarılı olan da var neden olmasın. Böyle yermen gülünç olmuş.

0|0
    0|0
  • Katilmiyorum

0|0
    0|0
  • Herkes piyano çalmalı demi yoksa olurmu hiç.

0|0
    0|0
  • Hayır katılmıyorum aksine bütün sevdiğim Türk şarkıcılar erkek:)

0|0
    0|0
  • En çok dövüş sporlarında başarılılar olması gerektiği gibi.

0|0
    0|0
  • Çünkü gerçekten sesi olan ünlü olmuyor yabancılar daha yaratıcı sanki :)

0|0
    0|0
  • Yeteneksiz değilde ilgisizler

0|0
    0|0
  • bizimkiler hangi konuda yetenekli ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...