Chp nin ramazan kutlamasını nasıl buluyorsunuz :D :D :D :P :P :P?

chp nin ramazan kutlamasını nasıl buluyorsunuz :D :D :D :P :P :P ???

0|1
16|25

En İyi Kız Görüşü

• Belediyenin açıklamasından ''Söz konusu fotoğraftaki gösterinin Türkiye Dans Federasyonu tarafından düzenlenen yarışmada birinci gelen clup dansı öğrencilerinin fotoğrafı olduğu, fotoğrafın gece 22'den sonra düzenlenen ramazan etkinlikleri ile ilgisi bulunmadığı, sadece sahnenin önceden hazırlandığı için böyle bir görüntünün ortaya çıktığı ifade edildi.''

Yahu gördüğünüz şeyi bir kere de sorgulayın lütfen. Daha önce hangi ramazan eğlencesi güneşin altında iftardan önce yapılmış?

0|0
    0|0
    • Orasi kusadasi her sey beklenir turistlere guzel gozuksun yeterki 😂😂😂

• Başörtüsü yasağı benim de tamamen onaylamadığım bir yasak. Değerler inanıştan gelmez bana göre değerleri insan olma bilinciyle zaman içinde kazanırız. Konuyu başka yerlere çektiğinizi düşünüyorum. Laikliğin ne olduğunu kavradığınızı da sanmıyorum. Hem yanlış ve yanlı haber yazıyorsunuz hem de insanlara doğru bilgi aktarmadığınızı söyleme gereği duymuyorsunuz. Yalancılık. , insanlar arasına fitne fesat sokmak ne zamandan beri ahlaki bir olgu oldu da ahlaktan bahsediyorsunuz? Artık size cevap vermek istemiyorum. Umarım bir gün insanları yanlı şeyler yaparak birbirlerine düşürmenin karşılığını alırsınız.

• Laiklik nasil yasanirsa tabiri de o sekildedir.
      Konu sapmiyor alakadar konular genisliyor...
      Inanc degerleri insandan gelseydi sekilden sekile girerdi. Sekil degistirmeyen bir durum ise bunun degerleri tartismaya acik degildir. Bir muslumana bir de islami bilmeyen gayri muslime sor bakalim su resim uzerinden ne diyecek.

En İyi Erkek Görüşü

• Mezheplerine ve meşreplerine münasip buluyorum

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• “Devletin dini yoktur" diyen bir anlayışa cuk diye oturmuş.

3|1
    0|0
  • Söyleyecek söz bulamadım. Güya ramazan eğlencesidir. Bunlar yetmez yarında dansöz getirsinler.

1|1
    0|0
  • Saçma

0|1
    0|0
  • Camiye alkollu gitmek gibi bişey bu

1|1
    0|0
  • Normal

0|1
    0|0
  • Bu skandal gerçek olamaz yaaa..

0|1
    0|0
    • Gerçek değil zaten yalan haber bu belediye gerekli açıklamayı yaptı. Etkinlik Türkiye Dans Fedarasyonunun ramazanla tek bağlantısı aynı sahnede olması.

• Allah akil fikir versin

0|2
    0|0
  • cumhuriyet kızları böyle olur. ama siz arap özentisi yobazlar anlamazsınız.

1|1
    0|0
    • @al-Muwaḥḥidūn fahişe diyemezsin buna hakkın yok bir muslumanin yapması gereken anlatmak sadece küfür hakaret etmek değil küfür hakaret esenler yobaz oluyor kız bu konuda haklı o yüzden isimler yobaz olarak tüm İslam tüm medeniyetmiş gibi onların aklında yobazlık kalıyor. Lütfen dikkat ve edep çizgisi Hz Muhammed dine bakis ve dusunce çizgisini kullanalım. Tv ye çıkan adnan Oktar Nihat Hatipoğlu gibi isimlerin dine bakış açısı ile insanları baskı ve farklı durumlar ile yargılamaya hakkınız yok kardeşim.

• türkler zorla mı müslümanlaştı. beni kimse zorlamadı hahaha

• @al-Muwaḥḥidūn ben sana diyeceğimi dedim bide kusura bakmayın sohbeti okudum hanım efendi size şunu diyebilirim Türklerin kılıç zoru ile İslama katıldığı kanıt net bir tarih yok ama insanların zorla kanunla mini etek şapka mezar taşları Arapça diye zabitlar tarafından Kirilmasi ve daha birçok olay resmi devlet kanunları ile zorla insanları bir şekil şemale sokma kılık kıyafet özgürlüğü yok sayıp zorla batılaşma ve batı gibi giyindirme kanıtları çok fazla hatta resim belgesel dahil herşey var. Lütfen biraz zor değil çok olan kanıtları göremezlikten gelmeyin sizi zorla tesettüre sokamayiz İslam diyor ki kalp ve gönülden olmalı o yüzden rahat olabilirsiniz sadece doğruları bilin ki ileride farklı bir duruma maruz kalmayın iyi geceler ben kaçar

• 😄😂 tovbest

0|1
    0|0
  • Kuşadası belediyesi yazıyo normal..

0|1
    0|0
  • çok güzel ramazan

0|0
    0|0
  • dinsiz kafir parti ne bekliyosun

0|2
    0|0
  • Kendileri gibi zihniyetleri gibi ucuz, aciz, islamdan yoksun işte ne beklenilirki başka bu gibilerden 😄

0|2
    0|0
  • Eeee dini yok , imanı yok, inancı yok haysiyeti onuru yok, mezhebine ve meşrebine uymuş.

1|2
    0|0
  • Laiklik be ❤

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Istırıp yalamıyorlar en azından
    https://www.youtube.com/watch?v=Jt10Yp8Q0K0

Sonra kimsenin dötünün kılıda değiller.
    https://www.youtube.com/watch?v=H9IMehSPukE

2|3
    0|0
  • Yaptiklari kesinlikle yanlis yalniz kusadasi yaziyor Chp kongresi degil. Bir bakan 1 kereden bir sey olmaz diyorsa ve kisinin yaptigi sey tum kuruma lanse edilmez diyorsa bu da dogrudur onlarin nazarinda.

0|2
    0|0
    • geçenlerde chp nin düzenlediği ramazan eğlencesi diye okumustum. resmi indirmişim sorayım dedim :D

• Güzel olmuş beğendim ben :D :D göbek mi atıyor kızçeler :)

0|1
    0|0
  • CHP'li değilimde. Bana bu daha güzel geliyor. Uyum içinde adeta :)
    https://www.youtube.com/watch?v=rrweEBH6l3c

0|1
    0|0
  • Kus adasi diyor. Su an kusadasindaki en kapalilardir onlar. mardin belediyesi yazmıyor orada.
    Izleyenlerde bikinili falandir. Bu kadar cahil olmayin. Baktığınızı gorun. Anlayin biraz 😉

1|2
    0|0
  • Keşke böyle eglenebilsek güzel bir yaklaşım camilerde çocukların büyüklerle oynaması gibi amaç eglendirip sevdirmek

0|1
    0|0
  • Adı üstünde CHP değil mi? Bunların zihniyeti bu.

0|1
    0|0
  • 10 Numara 5 Yıldız

0|1
    0|0
  • Laik sistemin laik vatandaşına Yakışan bir gündü 😄 ne güzel bak Süslüman diye ağızlarında sakız ettikleri Din kardeşlerim oyun oynuyorlar iftar öncesi abartılıcak bişey Kalmamış 😄

0|1
    0|0
  • siz chp yi nasıl hastalıklı bir zihniyetle eleştiriyonuz ya :D nesiniz la siz putperest nesil :D

1|2
    0|0
    • eleştiri yok sadece olanı paylaşıyoruz.

• sonunda kaç kes gülmüşsün ama neyse alttaki yorumlarda içler acısı keşke aynı hassasiyeti iktidar partisi memur alamını torpille yaptıgında neden kul hakkı yiyorsunuz diye gösterseler bu dindarlar. din kadının orasını burasını kapatmak olarak görülüyor sadece bir de oruç namaz bitti ama unutma en büyük günah kul hakkı. birgün onuda sor bakalım. burda da benim görüşüm hani olmasa daha iyi olurdu ama yinede kuş adası oldugu için normal karşılanabilir ordakilerin giyimi bu çünkü ve onlarda oruç tutabilir sırf o eglence için özel olarak kapanmak iki yüzlülüktir oldukları gibiler işte

• Guzel komik yorumlar gelmis gulmemek elde degil. Yanasa da guldum karsita da... ama bu fanatizm iyi degil. Iktidarin kul hakki yemesi nasil gor. ezden gelinir lakin bizim ulkede gelen her hukumet kendi yandasini aliyor...

• enfes devamını yaparlar umarım

0|1
    0|0
  • Arkada semazen resmi var fakat çıkan semazenlerin kıyafeti yok...

0|2
    0|0
  • ahahahaqh şaşırmadım

0|1
    0|0
  • tipik chp

0|1
    0|0
  • Ne fark eder? şuanki müslimler işte bunlar.

0|1
    0|0
  • Serefsizlik haysiyetsizlik

0|1
    0|0
    • Birde arkalarında semazen resimi asmışlar hayvan oglu hayvanlar iktidar olacakmış nay olur

• Ahlaksızlar

0|1
    0|0
  • Kuşadası'nda Ramazan Böyle kutlanır demek ki

0|1
    0|0
  • Ne bekleyelim ki artik cok yazık

0|1
    0|0
  • Saçma amaçsız bir partinin aynı şekilde organizasyonu ne beklenebilirki :)

0|1
    0|0
  • Şaşırtmadı :)

0|1
    0|0
  • On numara :)

0|1
    0|0
  • Buna izin verilmemesi gerekirdi

0|0
    0|0
  • Gayet normal yazlık bölge ve sahil orası hangi kafadasın Deniz olmayan şehirde yaşıyorsun bu kadar ön yargılı olmayın yaaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...