Kaptanın yalnızlık sorunu?

Siteye yeni üye oldum.. adına uygun olarakta ilk olarak kendi mesleğimle ilgili soru soruyim.. biz denizcilere kaptanlara ne zaman kız vermeye başlıycaklar? Neden mesleğimize kötü gözle bakılıyor :)

Güncellemeler:
Siteye yeni üye oldum.. adına uygun olarakta ilk olarak kendi mesleğimle ilgili soru soruyim.. biz denizcilere kaptanlara ne zaman kız vermeye başlıycaklar? Neden mesleğimize kötü gözle bakılıyor ?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben kotu bakmam

0|1
    0|0
    • Teşekkürler iyi görüşün için o zaman.. senin gibi insanlar olmasıda umut verici bizim için :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Nesi kötü maaşı güzel , sen kazan o yesin , hele bir de dul kalırsa demesinler keyfine...
    Ben de de amatör denizci belgesi var , bana da vermiyorlar...

0|1
    0|0
    • Dostum ben uzakyol 2. kaptanım uluslararası çalışıyorum. Maasimiz iyi çok şükür de.. işte benim sorumun uzun versiyonu olsa senin bahsettiğin mevzuyuda sorardım. Kızların birçoğu golddigger dediğimiz modda takılıyolar. Ciddi duygusal dürüst bir ilişki bulmakta zorlanıyoruz

• Yatırım birikim var Allaha şükür. kendimi kız bulmaya vermiyorum vermemde o karakterde değilim. Taksit taksit gelen erkek lafını tuttum :) ikili iliskilere bakış açım ciddi ilişki ne yazikki o yüzden tavsiyene uymak zor :) köylü kızı ya da gercekten seven kızı bulma şansımı kullanmak en iyisi şimdilik

• Haydin bakalım

Yükleniyor...