Kadınlar Erkeklere Nazaran Her 10 Yaşta Bir Daha Mı Gelişiyor Sizce?

Merhaba arkadaşlar, tuhaf bir soruyla geldik yine...
Öncelikle şu söze katılıyor musunuz?
"Kadınlar kıtalara benzerler 20 yaşındaki kadın afrika gibidir , bir çok yeri keşfedilmemiştir.30 yaşındaki kadın hindistan gibidir, sıcak esrarengiz ve bereketli.40 yaşındaki kadın amerika gibidir, teknik açıdan mükemmel.50 yaşındaki kadın harp sonrası avrupa gibidir, bir çok yeri tahrip edilmiştir.70 yaşındaki kadın sibirya gibidir, bilirsin ama gitmezsin"

Evet arkadaşlar kadınlar cidden erkekler her yıl 1 yaş atlarken kadınlar 3 yaş mı atlıyor? Her açıdan..
Erkekler insansa, kadınlar insan S mi oluyorlar..
Eğlenceli görüşleri alalım :D

Kadınlar Erkeklere Nazaran Her 10 Yaşta Bir Daha Mı Gelişiyor Sizce ?

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 1 Kadın = 2 Erkektir fiziki kuvvet hariç.
    1 Erkek = 6 Kadındır fiziki kuvvette.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Kadın yapısı gereği erkekten tez çökebilir manevi yönden de daha önde olabilir. Kadın ve erkeklerde istisnalar durumu bozacak kadar değildir. Ama etrafımıza bakalım hiç çalışmamış asalakça yaşayanlar yaşı geldiğinde bile yaşlanmıyor yani kişinin hayatı tenine siner kırışıklardan başlayarak.

0|0
    0|0
  • Bakım spor sağlık enerji vs kişiye göre değişir genelde Türk kadınlarımız 30 da doğurup doğurduktan sonra da saldığı için kendini sonuç böyle bakımsız insanlar çöker tabi spor yapan yok pozitif düşünen yok hep bir kavgacı çok gereksiz kavga çıkaran kadın bol bol kalori hareketsiz yaşam stres cahillik insanları kanser bile eder

0|0
    0|0
  • Kadınların gündelik sıkıntıları daha fazla, öyle bir evi geçindirmekle bir çocuğu büyütmek aynı değerde zorluklar değil. Bu yüzden kadınlar daha çok gelişiyorlar, daha çok düşünüyorlar, doğum yapıyorlar, emziriyorlar falan filan. Hem bedenen hem de ruhen erkeklere göre daha çok büyüyorlar, ya da zarar görüyorlar. Ne dersiniz artık.

0|0
    0|0
  • Hayır, katılmıyorum. Kadından kadına değişir. Bazı kadınlarda bu olmazken erkekte olabilir. İnsan S ler içimizde dolanıyor ama sadec kadın olarak değerlendirmek doğru değil 😊

0|0
    0|0
  • kesinlikle katılıyorum malesef böyle bir gerçek var

0|0
    0|0
  • Ayy evet ya maalesef öyle oluyor

0|0
    0|0
  • kadınların daha oldun olduğunu biliyorum yani ama bir iddiam da yok

0|0
    0|0
  • Kadınlar üstün varlıklardır😎

0|0
    0|0
  • Kadin her yasta guzeldir

0|0
    0|0
  • Yaniii ne yapak?

0|0
    0|0
  • 👍🏻 kesinlikle

0|0
    0|0
  • Erkekler de odun gibidir. Her yaş aynıdır, sadece bedeni büyütür aklı sabit kalır. Böyle giderseniz 21. yy lin ortalarinda bu dünyaya kadınlar hakim olacak. 8)

0|0
    0|0
    • Az görüş alınca egonuz zedelendi galiba hemen kaldirmissiniz

• Kadınlar Erkeklerden daha olgun bir o kadar da duygusallar onları üzmiyin erkekler

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence aynn oyle evet katiliyorum yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...