Arkadaşlarımla sorun yaşıyorum neden?

Çok agresif huysuz sinirli biriyim. Kendi hal ve hareketlerime engel olamıyorum arkadaşlarımla da bu yüzden pek anlaşamıyorum, 3 buçuk yıllık ilişkim var sağolsun bir o çekiyor benim nazımı tribimi birgün o da patlıcak diye çok korkuyorum :(

Güncellemeler:
Erkek arkadaşımla kıyafet konusunda çok tartışıyorum. Sizcde beni böyle kabul etmesi gerkemiyo mu yoksa benim mi değişmem gerekiyor? Çok açık giyenen biri değil mini etek şort askılı zaten giymem sadece kısa tişörtler sırtı yakası açık tişörtler o kadar

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende yapı ve kronik rahatsızlığımdan dolayı çok sinirli bir insanım. Ve bu durumdan kendim rahatsız olduğum için ve mizacıma karakterime ters bir durum olarak görüp kendimi frenlemeyi ve törpülemeyi öğrendim. İlk olarak kendini yatıştırmayla başlayabilirsin ve kendine sakin olman gerektiğini söyle.

0|0
    0|0
    • Bunu nasıl yapabilirim ki elimde değil? Bide bende düzen takıntılığı var etraf toplu tertemiz olmalı dağınıklıga gelemiyorum

• Haklısın teşekkür

• Haklısın Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 16

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...