Mükemmel insan diye bir şey yok ama herkesin egosu tavan nasıl oluyor?

Mükemmel insan görmedim ki zaten öyle bir şey yok tabi peygamberleri dile getirmeden dini karıştırmadan soruyorum bunu. Fakat insanlar hep bi' hoşnutsuz hep bi' egolu ve kendileri her şeyin iyisini biliyor. Neden böyleyiz biz Ademoğulları?

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi dini karıştırmak olcak ama herkes müslüman geçiniyo ama burnu kaf dağında o da ayrı bir ironi?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• e cunku erkekleri anneleri ANNESİNİN PAŞASI PRENSİ diye buyuturken kızları da eli cukundeki abazalar oksaya oksaya ilgiye boguyor. halıyle herkeste bir ego herkeste bir ben oldum herkeste bir en güzel en zeki benım modu.
    yetistirilme sekli ve cevrenın abazalıgıyla alaklı bir durum bu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• ozguvenı dozunda, komplekssız , kendiyle barışık olursa eğer kişi hiçbir ego önünde duramaz. Etkisiz eleman olur

1|1
    0|0
  • Mükemmel insan vardır. Nasıl yok? Sevdiğiniz insanlara bakın. O kişinin kusurlarını görmezden gelin. Bakın kusurları kayboldu o artık mükemmel. Şimdi kendinize bakın. Kusurları yok sayıp bir insanı mükemmel yaptınız. Şimdi siz de mükemmelsiniz.

0|0
    0|0
  • Kimse kabullenemiyor zaten anca ona buna laf atma çabası

1|0
    0|0
  • mukemmel değilim

1|0
    0|0
  • Olanın en iyisi olabilmek vardır ama

0|0
    0|0
  • Benim egom yoktur