Facebook'a Neden Giriyorsunuz Ve Nasıl Buluyorsunuz?

arkadaşlar bugün 3 yıldır girmediğim Facebook a girdim bunaldım hiç eskisi gibi değil garip geldi bana 2-3 kişiyi çıkardım arkadaşlıktan sonra çıktım

bana boş geliyor siz neler söylersiniz ne için kullanırsınız Facebook u

1|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Beni de baydı abimi de nadiren duruyor saksı gibi köşede.

0|1
    0|0
    • Ne mesela hoşuna gitmeyen

• Benim en sinirimi bozan özelimi kendi kafasına göre yorumlaması face ' e kendi kimlik doğrulama bilgim diye telefonum numaramı eklediğimde uyuzlar yayınlamışlardı herkese açık Allah'tan sıradan bir hesabım yoksa canım yanacaktı.
      Bir diğeri çok saygısız kişilik haklarına arkadaş listemdekilerin listesini görmek zorunda mıyım ben her açtığımda önümde zaten arar bulurum istediğimi bu kadar ince olmasın. Her yıl bir polis vb. kuvvet gücü FBI mı Cia mi hangisi bilgileri alıyormuş zaten.

Dil seçeneğim Türkçe iken Kürtçe'yi gözüme de sokuyor. Bunlar beni acayip bayıyor seçenekli olmalı benim görüşümle her şey özelleştirilebilmeli. Zaten yapmak isteyen apar.
      Face 'in insan duyarlılığı tırt ve Face'te dev sayfalardan Türk Bayrağı' nu kapatıp dieğr karşıt görüşlerin kalması tiksindirmişti. Şimdi haftada bir 5 dk. zoraken paylaşım için atılıyorum saksı tam.

• Owwww nler olmuş nelerrr

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• ben eglenceli caps ve videolar ve gündemi takip ediyorum twitter gündem için daha iyi en güncel olayı ordan ögreniyorum başka bişeyide yok zaten

0|1
    0|0
  • criminal case oynuyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...