Arkadaslarim durduk yere dalga gecmeye calisiyor?

Durduk yere benle dalga gecmeye basliyorlar coluk cocuk gibi konusuyorlar. 1 2 defa yapilinca guluyorum felan ama 10 defa yapinca civiklasinca b*okunu cikariyorlar. Niye yaptiklarinida anlamiyorum ama acayip rahatsiz oluyorum surekli yapinca. Ne yapmak lazim?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• 1. seni çekemiyorlar
    2. seni sinirlendirmeye çalışıyorlar
    3. canını sıkmaya calısıyorlar
    4. onlardan uzak dur gercek arkadas degiller.

0|0
    0|0
    • İlla atar gider yapip kalplerini mi kirmak lazim

• doğru diyor kardeşim ben çalışkan biriyim çok şükür hep benimle dalga geçerlerdi benimle uğraşırlardı vurdum tekmeyi gönderdim

• Bende bazen dalga gecerim ama 1 2 defa yaparim. Bunlarda dalga gecsin sorun olmaz gulerim ama bir siniri olur yani

En İyi Erkek Görüşü

• kendine özgüveni olmayan insanlar etrafındakileri küçük düşürerek kendini rahatlatır. Fırsatını bulursan sen de dalga geç :) yok ben arkadaşımla dalga geçemem diyorsan o zaman kulak asma. sen tepki verirsen dozajı arttırır, el alemin yanında da yapmaya başlar.

0|0
    0|0
    • Ben de karislik veriyorum dalga geciyorum ama onlar 3 4 kisi hangisine yetiseyim

• karşılık verme, gülme ya da somurtma. tepkisiz kaldığını görecekler ve yavaş yavaş bırakacaklar. senin zor durumda olduğunu görüyorlar bundan anlamsız bir haz alıyorlar. çünkü kendilerini böyle yücelmiş görüyorlar.

Kızlar Ne Diyor 4

• Vur iki tane şiddet yanlısı biri değilim ama 😐😐😐

0|0
    0|0
  • Senin üzerinden prim yapmaya çalışıyor olabilirler?

0|0
    0|0
  • Banada yapan var ama takmayınca susuyolar

0|0
    0|0
    • Takmama gibi bir davranis yapamiyorum karakter geregi,

• Ben gülüp geçiyorum kızınca anlanıyorlar çünkü

0|0
    0|0
    • Gulupbgecemiyorum ben

• Ne diye dalga geçiyolar mesela

Erkekler Ne Diyor 3

• yapman gereken kendinle dalga geçmek.. bundan şikayetçi olmadığını anlayacaklar ve senle uğraşmanın gereksiz boş bir çabadanibaret olduğunu anlayacaklar.. kendinle dalga geç onların ağzına laf verme

0|0
    0|0
    • Zaten kendimle de dalga geciyorum. Benim sinir oldugum nokta dalga gecerein eyw bende gulerim ama bir siniri var pokunu cikarinca rahatsiz oluyorum

• banada yapıyorlardı vurdum g. tlerine tekmeyi attım zaten hepsi bir ayrı s. re. siz diler bahane arıyordum tam oturdu

0|0
    0|0
  • Ne a. p. tal insanlar var

0|0
    0|0
Yükleniyor...