Yardım eder misiniz?

Ya şimdi olay şundan ibaret. Her okulda olduğu gibi bizim okulda da olan tehlikeli tiplerden oluşan bir gryp var. Hani herşeye burunlarını sokar. Her kavgaya karışan tipler. Şimdi bunlar bize takık. Benim yakın arkadaşıma da sırf aymı sınıftalar diye işte şu lu çocuktan uzak due diye sert Bişekilde mesaj attılar. Arkadaşım bişey diyemiyo bmyle şeylerde. Tamam filan dedi. Bense yapamıyorum böyle sus pus durmaya. mesaj attım insani bir dille uzatmayın artık diye. Bu baya kızdı. En sonunda da Okay benim olayım değil konu kapanmıltır dedi. Ve bir hafta sonra da yani bu gece bana bak kızımla başlayan klavye güzeli gibi şeylerle biten bir mesaj attı. Bende nokuyo gece gece rüyanda mı gördün beni hayırdır filan dedim. Sonra bu okulda görüşücez tarzından şeyler dedi. (her ne kadar bana çocukça hareketler gelse de cevapsız kalamıyorum) şimdi bunlar okulda baya kalabalıklar. dövmeye gelirlerse filan napıyım. Hayatımda hiç bir şiddetli kavgaya karışmadım ve de dövme işlerini filan sevmem. daha çok konuşmayı seviyorum bende. Napıyım sizce yardım edinn

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Konuş onlarla, dövmeyin deyin, arabada erkek arkadaşım var, racona ters de

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kızım sen niye karışıyosun bu tür slaklarla ya uğraş dur şimdi he işsiz onlar.. Sesini yükseltme ve güzelcene konuş bunlarla bişi yapılmaz ya da okulda sevdiğin bir hocaya anlat durumu oda orada olsun ama çaktırmasın sana bişi yapmaya kalkışırsa girer olaya bulaşma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kavgaya mecbur olursan ne olursun olsun kapanıp yerde bekleme daha çok darbe alırsın. Yapman gereken kaç kişi olursa olsun tekme tokat fark etmeksizin neresine gelirse vur ama sürekli vur acika. Acirsan acınacak duruma dusersin kendini kolla

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kardeş şimdi karşı taraf cinsiyetleri ne anlamadım cazgır kızlar mı bunlar kavgayı tasvip etmiyorum ben de ama diğer yorumcu arkadaşa katılmamak elde değil kavga kaçınılmazsa saçlarına yapış kilitler kızı ama kavgadan uzak dur kazayla adam ölüyor çünkü ben şahsen kavga sevmem.

Okul yönetimine git çok rahatsız ediyorlarsa mesaj kayıtlarını tut okul aile birliği ne işe yarıyor kardeş çalıştır hantal yapıları o çocukları adam etsinler.

0|0
    0|0
  • Edemem

0|0
    0|0
  • Yanına bıçaklı muşta getir 😂 bağırsaklarından kokoreç yapalım tamam tamam susutum gitme okula yarın

0|0
    0|0
Yükleniyor...