Herşeyi bilmek istemek?

Herşeyden kastım insanların özel hayatı gibi şeyler değil. Tüm spor dalları hakkında birşeyler bilmek, tüm müzik aletlerini çalabilmek, bütün resim tekniklerini iyi sayılabilecek biçimde yapabilmek, fotoğrafcılık, bütün extreme sporları en az bir kez denemek, bütün dilleri az çok bilmek ve bazılarını akıcı konuşabilmek, anayasanın tüm maddelerini bilmek gibi hukuken sahip olduğum tüm hakları ezberlemek , tıp hakkındaki terimleri ve psikoloji alanındaki hastalıkların, sendromların hepsi hakkında bilgi sahibi olmak. Bazen çok fazla geliyor ve hiç böyle düşünen birinin olmadığını hissediyorum. Sizce bu nasıl bişey, siz bu durumda olsanız ne hisseder ne yapardınız?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• marjinal kişiliklerin bir kısmında bu özellikler mevcuttur. kendilerini böyle geliştirirler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende böyle düşünüyorum. Yalnız değilsin

0|0
    0|0
    • sevindin :)

• Bu nasıl bir kişilik grubuna giriyor acaba. Arada kendimce sorguluyorum ve benim gibi düşünen insanlar olduğunu gördüğüm için sevindim bnde ☺

Erkekler Ne Diyor 4

• herseyi biliyorsun varsayalim.. kendini ne kadar biliyorsun?

0|0
    0|0
  • derdin ne senin

0|0
    0|0
  • Bilmem ki iyi tarafı da var, kötü tarafı da var

0|0
    0|0
  • Bende senin gibi düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben de böyleyim. bilgiye açım. yeni bişeyler öğrenmeyince kendimi aptal gibi hissediyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...