Ne yapacağımı bilemiyorum. İki arada bir derede kaldım. Yardım edin lütfen ?

Bana iftira attılar. İntikam için de arkadaşlarıma beni kotuleyip onlarî bana ksrşı soğuttullar. Uzun zamandır da aramız baya açık. Konusuyorlar ama arada bir anlamsızca hıc konusuyorlar. Yüzleri falan asık oluyor. Ilk olarak bunu yorumlar mısınız? Yani bu ne simdi eger birini sevmiyorsan hiç konuşmasında veya ne bileyim konussan da bir şeyler paylaşmasın. Peki ya bu neden böyle?
İIkinci olarak onların geçen seneden araları iyi olmayan birileri var. Onlara karşı nötr durumdaydım yani merhaba gunaydin falan. Ama bu iftira olayında bana arka çıktılar ve yanımda olduğunu sandığım kişiler yanımda değilken onlardan bu tarz bir tepki gördüğümden biraz daha iyi niyetliyim. Bugün onlarla bir şey konuşuyorduk. Şakalaşık falan. En fazla 10 dakik. İçlerinden biri gördü. Sonra ben şüphelenfim biraz. Bir süre sonra yanına gittim arkadaşlarımın. Yüzüme bakmıyor. Somurtuyor. Konuşmuyor. Bir de bunu yorumlayın. Ne yapayim?

Güncellemeler:
OZETLE
Arkadaşlarıma beni kotulediler. Onlarsa konusuyorlar ama arada sanki hiç tanımıyorlarmış gibi takmıyorlar. Birinci durum bu.
İkincisi de bunu yapıyorlar ama ben onların arası çok iyi olmayan biriyle konuştum diye tavır alıyorlar. Amaişin garibi arkadaşlarım da onlarla hiç konuşmuyor değiller.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Güven düzeyi aslında hiç kurulamamış arkadaşlıklarda yaşan tipik bir durum gibi gözüküyor. Eğer imkanınız varsa yeni arkadaşlar edinmeye çalışın olmazsa bırakın yalnız kalın daha iyi, tabiki bu durum eğer arkadaşlarınız gerçekten kötü kişilerse "bakın dediklerimiz doğru nasılda yalnız kaldı" gibi bir sonuç doğurma ihtimali olsada çok da uzun süre almıyacak bir vadede arkadaşlarınız kötü duyguları birbirlerininde arasını bozacak ve sadece size atılan iftira için değil söyledikleri her konu için başları sıkıntıda olacaktır. Ki böyle bir senaryonun oluşacağını bile düşünmüyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olayı anlamadım

0|0
    0|0
    • Arkadaşlarıma beni kotulediler. Onlarsa konusuyorlar ama arada sanki hiç tanımıyorlarmış gibi takmıyorlar. Birinci durum bu.
      İkincisi de bunu yapıyorlar ama ben onların arası çok iyi olmayan biriyle konuştum diye tavır alıyorlar. Ama onlarla hiç konuşmuyor değiller.

• Arkadaslarinla direkt olarak problemi konuş ya çözülür ya da tekrar konusmazsiniz kafan da rahat eder

Erkekler Ne Diyor 2

• Iletisimini kes sana guvenmeyen kisilerle bu kadar kisa surede satanlarla.

0|0
    0|0
  • Kimseyle konuşma daha iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Arkadaslarin ergen mi😆 herseyde hayir vardir birak gitme yanlarina Şu an sana destek olup yanlarinda durmalari gerekirken yüzünü eksitenleri napcan

0|0
    0|0
Yükleniyor...